Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עכבר ארגונומי - עד כמה יעיל (מנסיונכם) והמלצות.

חולגי
 שיתוף
עוקבים 16

פוסטים מומלצים

לפני 18 שעות, BioS כתב:

בקש קורס לישיבה נכונה מול מחשב.

לא צריך קורס ולא צריך לעבוד בחברה גדולה בשביל זה. כל המידע זמין בצורת סרטונים ביוטיוב ובאתרים אחרים בצורות אחרות. תוך 10-15 דקות מבינים בדיוק איך צריך לשבת ואיזה ציוד צריך/אפשר לקנות כדי להימנע מפציעות עבודה.

מתלבטים לגבי הרכב הבא? רוצים לדעת אם הרכב שיש לכם הוא הרכב שהכי מתאים לכם? בואו לשאול את מתי.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

נתקלתם בסקופ? ראיתם משהו חדש לפני כולם? רוצים לסכם תקופה עם המכונית? שלחו לנו למייל ונפרסם את זה במגזין שלנו.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
  • תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

אני עובד כ-12 שנה לפחות, כל יום, כל היום, עם עכברים אנכיים של Evoluent, היו לי כבר שלושה או ארבעה כאלה. הנוכחי בגירסה האלחוטית. מאז אין יותר אצלי מושג כזה כאבים בפרק כף היד, נקודה סימן קריאה.  

שנים עם דלקת פרקים (פסוריאזיס מפרקים). עד לפני שנתיים תקף בעיקר את פרק יד ימין ומאז התפשט לעוד כמה מקומות.  כמה דברים שהקלו עבורי את הכאבים והקטינו את תדירות הדלקות: 1. עברתי משולחן צר לשולחן עם ע

אני גם עברתי לעכבר ארגונומי בעיקר אחרי כאבים בפרק יד ובזרת מעכברים של לוג׳יטק. טראקבול ואני לא חברים אז החלטתי לנסות עכברים ורטיקלים - וזה לגמרי פתר לי את הבעיה הזו (עברתי במקביל גם למקלדת מפוצלת

תמונות שפורסמו בשרשור

בתאריך 24.10.2020 בשעה 15:00, method כתב:

היה אחד בעבודה שהיה לו עכבר "אנקר", הדבקתי "w" לפני ה"אנקר"... שבוע הסתובבתי בעבודה כולי מרוצה מעצמי.

תיזהר עכשיו לא לשבת ליד הבחור הנ״ל (אגב - בחברה גדולה הדבר עלול להוביל דיי מהר לפיטורים , למעשה גם בחברה קטנה שהמנטאליות בה היא לא של שכונה בימינו - בארה״ב זה היה מוביל מידית לשימוע)

that aside

בתאריך 24.10.2020 בשעה 15:00, method כתב:

אך אני עובד\משחק עם logitech mx518

זה עכבר מעולה מבחינת עיצוב אבל ממש לא רלוונטי יותר בימינו ונצמדים אליו בעיקר מנוסטלגיה (היה לי אותם מהדור הראשון שלהם בערך בשנות ה90 גם במשך 15 שנה בתור עכבר ראשי - כולל זה שהבאתי כאלו למקום עבודה בעבר). הוא לא בסטנדרטים של עכברים מודרנים והוא חוטי - שזה בפני עצמו ימי הביניים.

לפני 3 שעות, פבל כתב:

לא צריך קורס ולא צריך לעבוד בחברה גדולה בשביל זה. כל המידע זמין בצורת סרטונים ביוטיוב ובאתרים אחרים בצורות אחרות. תוך 10-15 דקות מבינים בדיוק איך צריך לשבת ואיזה ציוד צריך/אפשר לקנות כדי להימנע מפציעות עבודה.

בגדול צודק - אבל אם השירות מוצע ובחינם לעובד - אין מה לא לקחת.

בנוסף בלא מעט חברות - הזמנת ציוד ארגונומי יחודי מותנה בלעבור את הסדנא + יעוץ פרטני בעמדת העבודה

כשהחלק השני זה איפה שיש את רוב הערך.

If living is for learning

Then dying is forgetting

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 3 דקות, Liviur כתב:

בגדול צודק - אבל אם השירות מוצע ובחינם לעובד - אין מה לא לקחת.

ברור. הכוונה שלי הייתה שלא חייבים בהכרח לעבוד בחברה גדולה כדי להנות מידע לגבי ארגונומיה, וגם אנשים פשוטים יכולים לקבל את כל המידע בקלות.

• רעיון טוב! 1

מתלבטים לגבי הרכב הבא? רוצים לדעת אם הרכב שיש לכם הוא הרכב שהכי מתאים לכם? בואו לשאול את מתי.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

נתקלתם בסקופ? ראיתם משהו חדש לפני כולם? רוצים לסכם תקופה עם המכונית? שלחו לנו למייל ונפרסם את זה במגזין שלנו.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 6 שעות, Liviur כתב:

תיזהר עכשיו לא לשבת ליד הבחור הנ״ל (אגב - בחברה גדולה הדבר עלול להוביל דיי מהר לפיטורים , למעשה גם בחברה קטנה שהמנטאליות בה היא לא של שכונה בימינו - בארה״ב זה היה מוביל מידית לשימוע)

that aside

זה עכבר מעולה מבחינת עיצוב אבל ממש לא רלוונטי יותר בימינו ונצמדים אליו בעיקר מנוסטלגיה (היה לי אותם מהדור הראשון שלהם בערך בשנות ה90 גם במשך 15 שנה בתור עכבר ראשי - כולל זה שהבאתי כאלו למקום עבודה בעבר). הוא לא בסטנדרטים של עכברים מודרנים והוא חוטי - שזה בפני עצמו ימי הביניים.

כן, מוכר לי דור ה snowflakes, אני מאמין שאני עוקץ בטאקט ולאנשים שאני מסתחבק איתם ביומיום...
אבל ברור לי שבימינו צריך להיות אקסטרה זהיר, ובכלל עדיף לא להביע דעה או לקחת צדדים.

אכן ה mx518 נוסטלגיה. לגבי זה שהוא חוטי- מימיי כגיימר למדתי להתרחק מעכברים אל-חוטיים ועד עכשיו לא התקדמתי, גם העכברים המודרניים שלי כיום חוטיים(logitech g pro).

צריך להתקדם, מקבל.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הדור הנוכחי של הnano transmitters כבר ממזמן הרג כל צורך בחוט - גם בגיימינג.

אפילו bluetooth הוא כבר low latency מספיק שבערך כל הקונטרולרים של גיימינג בימינו הם אלחוטיים בלבד (הכבל משמש רק לסנכרון ראשוני ואח״כ לטעינה).

וגם לlogitech g pro הגירסא לקנות היא האלחוטית ... 

בימינו להגיד שיש הבדל זה כמו לקנות כבלים מוזהבים לHDMI.

Then dying is forgetting

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אני מסכים. רק רשמתי שאני לא התקדמתי. ברור לי שכיום זה כבר לא משנה.

בכל מקרה, תודה על הפירוט 👍

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אז תתקדם, בנאדם.

ולא קשור סנופלייקס. זה אמריקה, אני מאמין שגם לפני עשרים שנה יש סיכוי טוב שהיו מראים לך את הדלת על דבר כזה.

חזיר דיזל

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

זה כבר נושא נפרד לגמרי שלדעתי כדאי לפצל.

תרבות אמריקאית או לא - יש דברים שלא צריך להביא לעבודה.

צחוק על חשבון האחר (ולא בקטע חברי) הוא אחד מהם.

יש לי יותר מזה מה לכתוב ועל החשיבות של באמת לבוא בגישה נקיה ואחרת - אם יפתח נושא - אני אכתוב קצת. לא רוצה לחטוף את השיחה הזו מעבר.

Then dying is forgetting

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
 שיתוף

• Create New...