Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עכבר ארגונומי - עד כמה יעיל (מנסיונכם) והמלצות.

חולגי
שימו לב! השרשור הזה בן 1235 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 18 שעות, BioS כתב:

בקש קורס לישיבה נכונה מול מחשב.

לא צריך קורס ולא צריך לעבוד בחברה גדולה בשביל זה. כל המידע זמין בצורת סרטונים ביוטיוב ובאתרים אחרים בצורות אחרות. תוך 10-15 דקות מבינים בדיוק איך צריך לשבת ואיזה ציוד צריך/אפשר לקנות כדי להימנע מפציעות עבודה.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בתאריך 24.10.2020 בשעה 15:00, method כתב:

היה אחד בעבודה שהיה לו עכבר "אנקר", הדבקתי "w" לפני ה"אנקר"... שבוע הסתובבתי בעבודה כולי מרוצה מעצמי.

תיזהר עכשיו לא לשבת ליד הבחור הנ״ל (אגב - בחברה גדולה הדבר עלול להוביל דיי מהר לפיטורים , למעשה גם בחברה קטנה שהמנטאליות בה היא לא של שכונה בימינו - בארה״ב זה היה מוביל מידית לשימוע)

that aside

בתאריך 24.10.2020 בשעה 15:00, method כתב:

אך אני עובד\משחק עם logitech mx518

זה עכבר מעולה מבחינת עיצוב אבל ממש לא רלוונטי יותר בימינו ונצמדים אליו בעיקר מנוסטלגיה (היה לי אותם מהדור הראשון שלהם בערך בשנות ה90 גם במשך 15 שנה בתור עכבר ראשי - כולל זה שהבאתי כאלו למקום עבודה בעבר). הוא לא בסטנדרטים של עכברים מודרנים והוא חוטי - שזה בפני עצמו ימי הביניים.

לפני 3 שעות, פבל כתב:

לא צריך קורס ולא צריך לעבוד בחברה גדולה בשביל זה. כל המידע זמין בצורת סרטונים ביוטיוב ובאתרים אחרים בצורות אחרות. תוך 10-15 דקות מבינים בדיוק איך צריך לשבת ואיזה ציוד צריך/אפשר לקנות כדי להימנע מפציעות עבודה.

בגדול צודק - אבל אם השירות מוצע ובחינם לעובד - אין מה לא לקחת.

בנוסף בלא מעט חברות - הזמנת ציוד ארגונומי יחודי מותנה בלעבור את הסדנא + יעוץ פרטני בעמדת העבודה

כשהחלק השני זה איפה שיש את רוב הערך.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, Liviur כתב:

בגדול צודק - אבל אם השירות מוצע ובחינם לעובד - אין מה לא לקחת.

ברור. הכוונה שלי הייתה שלא חייבים בהכרח לעבוד בחברה גדולה כדי להנות מידע לגבי ארגונומיה, וגם אנשים פשוטים יכולים לקבל את כל המידע בקלות.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, Liviur כתב:

תיזהר עכשיו לא לשבת ליד הבחור הנ״ל (אגב - בחברה גדולה הדבר עלול להוביל דיי מהר לפיטורים , למעשה גם בחברה קטנה שהמנטאליות בה היא לא של שכונה בימינו - בארה״ב זה היה מוביל מידית לשימוע)

that aside

זה עכבר מעולה מבחינת עיצוב אבל ממש לא רלוונטי יותר בימינו ונצמדים אליו בעיקר מנוסטלגיה (היה לי אותם מהדור הראשון שלהם בערך בשנות ה90 גם במשך 15 שנה בתור עכבר ראשי - כולל זה שהבאתי כאלו למקום עבודה בעבר). הוא לא בסטנדרטים של עכברים מודרנים והוא חוטי - שזה בפני עצמו ימי הביניים.

כן, מוכר לי דור ה snowflakes, אני מאמין שאני עוקץ בטאקט ולאנשים שאני מסתחבק איתם ביומיום...
אבל ברור לי שבימינו צריך להיות אקסטרה זהיר, ובכלל עדיף לא להביע דעה או לקחת צדדים.

אכן ה mx518 נוסטלגיה. לגבי זה שהוא חוטי- מימיי כגיימר למדתי להתרחק מעכברים אל-חוטיים ועד עכשיו לא התקדמתי, גם העכברים המודרניים שלי כיום חוטיים(logitech g pro).

צריך להתקדם, מקבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדור הנוכחי של הnano transmitters כבר ממזמן הרג כל צורך בחוט - גם בגיימינג.

אפילו bluetooth הוא כבר low latency מספיק שבערך כל הקונטרולרים של גיימינג בימינו הם אלחוטיים בלבד (הכבל משמש רק לסנכרון ראשוני ואח״כ לטעינה).

וגם לlogitech g pro הגירסא לקנות היא האלחוטית ... 

בימינו להגיד שיש הבדל זה כמו לקנות כבלים מוזהבים לHDMI.

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז תתקדם, בנאדם.

ולא קשור סנופלייקס. זה אמריקה, אני מאמין שגם לפני עשרים שנה יש סיכוי טוב שהיו מראים לך את הדלת על דבר כזה.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כבר נושא נפרד לגמרי שלדעתי כדאי לפצל.

תרבות אמריקאית או לא - יש דברים שלא צריך להביא לעבודה.

צחוק על חשבון האחר (ולא בקטע חברי) הוא אחד מהם.

יש לי יותר מזה מה לכתוב ועל החשיבות של באמת לבוא בגישה נקיה ואחרת - אם יפתח נושא - אני אכתוב קצת. לא רוצה לחטוף את השיחה הזו מעבר.

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

רשמים אחרי תקופה קצרה עם הלוגיטק ורטיקל שקניתי כתוצאה מהשרשור.

קל מאוד להתרגל אליו, לקח לי איזה חצי יום ומאז זה כמו עכבר רגיל.

לא מתעייפים לי הפרק כף יד כמו שהיה והזרת.

עוד דבר שהיה בעיה כנראה זה השולחן, בשולחן מחשב היה קנט בקצה של השולחן בגובה חצי ס"מ (כמו בשיש שלא יזלגו מים). לקחתי פטיש והורדתי אותו וזה גם עזר.

ולפני יומיים קניתי משטח שולחן מאיקאה רחב יותר 70 ס"מ במקום 40, לשים על השולחן הישן (מזל שסוף סוף פתחו את איקאה לאיסוף עצמי).

• אהבתי 1

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בערך לכל העכברים שלי יש כפתורים ודברים באיזורים האלה, השיא זה עם ה-Speedlink Sovos:

sl-680018-bk_rgb_001.jpg

הכפתור למעלה הוא 5 כיוונים (למעלה, למטה, קדימה, אחורה ופנימה), כשאפשר לתכנת כל אחד מהם לעשות משהו

התחתונים זה קדימה ואחורה ולפניהם שינוי DPI

שים לב שהוא לא ורטיקלי, הוא רק טיפה מוטה.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Legend לי יש נסיון עם הMX master המקורי, המבנה שלו דומה מבחינת מיקום הכפתורים וכ׳ו וגם לו יש את הגלגלת ליד האגודל. 

היא יחסית נוחה לשימוש, אצלי היא מוגדרת לגלילה הוריזונטלית, יש לה התנגדות נעימה (בניגוד לגלגלת העליונה בה יש פטנט של גלילה מהירה ברגע שמסובבים את הגלגלת מהר).  מצד שני לפחות בשימוש שלי הגלגלת הזאת לא סופר שימושית, אבל אפשר להגדיר אותה לפונקציות שונות אני מניח. 

באופן כללי העכבר מעולה, מאוד נוח ותומך את היד מעולה, אני גם מאוד נהנה מהכפתורים הניתנים לתכנות.

אישית כשאחליף את שלי זה יהיה רק לדגם חדש יותר מהסדרה או לדגם הורטיקאלי שנראה מאוד מעניין ונוח 

• רעיון טוב! 1
Audi A1 1.4 TFSI Manual | Citroen C4 eHDI | Land Rover Discovery TD5
VW Golf MK4 1.6 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, m3x7r3m3 כתב:

בערך לכל העכברים שלי יש כפתורים ודברים באיזורים האלה, השיא זה עם ה-Speedlink Sovos:

אתה מכיר את העכבר הזה? אם כן, איך הוא?

אני כבר שנים רוצה להתנסות עם עכבר כזה, אבל התרגלתי לעכבר שלי שיש לו 13 כפתורים מקוסטמים. אז אני יכול לוותר על נגיד 2-3, אבל בכל העכברים האלה ראיתי שיש רק גג 4-5 כפתורים וזה פשוט...

GIF how i met your mother neil patrick harris lily - animated GIF on GIFER

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה העכבר שאני עובד איתו, יום יום, בחודשים האחרונים

יש לי גם Speedlink Piavo (אין כפתורים מקוסטמים בכלל, אבל אלחוטי) בבית.

בעבודה יש לי Anker Vertical Wireless.

שים לב שהוא חוטי כן?

אני דווקא מאוד אוהב אותו, רוב הזמן האגודל שלי נחה על החלק העליון איפה שכתוב Sovos באדום (אצלי זה מואר בכחול).

הנה המסך הגדרות שלו:

image.thumb.png.c994b6fd1c7536c7974e03833480d852.png

אם נתעלם מ-1-2-3 שהם הכפתור השמאלי, ימני ולחיצה על הגלגלת, נשאר לך עוד 8 כפתורים ניתנים לתכנות כולל מאקרו, או צירוף מקשים, או Auto Fire (הפעלת לחיצה מספר פעמים עם הפרשי זמן ביניהם באופן אוטומטי).

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפתור למחשבון?! אומייגאד תביא לי לינק לרכישה. עכשיו!!!

הוא קנה אותי עם ה"Vertical RGB Gaming Mouse" עאלק. 

ולא מפריע לי שהוא חוטי, היום אני עם עכבר שבמרוצת השנים הפך גם לחוטי (פעם הייתי מחבר את הכבל מדי פעם כדי להטעין את הסוללה, היום היא שורדת כל כך מעט זמן שאני כבר לא טורח).

עריכה: אני לא יודע למה ביקשתי ממך לינק... לא שלטתי בהתרגשות שלי. אבל אז נזכרתי שאני יודע לתפעל אינטרנט ומצאתי כזה. 

תודה על ההבנה ומצטערים על אי הנוחות הזמנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...