Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיע הזמן להחליף אוטו. איך עושים זאת כיום? עזרתכם בבקשה

מיכה שטיינמן
שימו לב! השרשור הזה בן 1250 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בדוק התאמת גודל הרכב של הקקטוס וה 2008.

ברכב האצ'בק ניתן תמיד לקפל מושב אחורי ולקבל שטח הטענה ענק. 

• אהבתי 1

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מרוצה מהמוסך שלך,למה אתה לא נעזר בו? בטוח יש לו רכב להחלפה על שלך מלקוח אחר. דבר שני, אתה נוסע מעט כל כך שלא נראה לי ששווה לך לקחת רכב בליסינג, שווה לבדוק את זה טוב.

יש הרבה רכבים גבוהים בתצורת SUV אז כדאי לפתוח יד 2 ולמיין לפי תקציב, תביא כמה דוגמאות משם ותמשיך להתייעץ פה. בהצלחה

• אהבתי 1

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי מה התנאים של הליסינג.

יש חברות שאתה משלם הכל בעצמך, והם רק עושים לך טובה ששמים מדבקת חברה ו"איך אני נוהג". אצל המהדרין גם אין קצין רכב, ואתה צריך להתנהל מול חברת ליסינג בעצמך.

ויש חברות שבהן אתה משלם רק את המס על ההטבה, וזה לדעתי משתלם כלכלית בלי קשר לנסועה.

ואלה שבין לבין, הליסינג לרוב משתלם בנסועה גבוהה.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385
  • אהבתי 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, מיכה שטיינמן כתב:

תודות.
כעת קיבלתי עידכון מהגברת הראשונה: עדיפות לרכב גבוה יותר מהסטיישן (ומכאן כניראה הזיכרונות וההתייחסות שלה לקקטוס).
אבל אם לקקטוס אין תא מטען סביר, השאלה הבאה היא איזה רכב מהיצרן הזה מציע גובה סביר?
או שאין אצלו חיה כזו?

"סביר" זה עניין אישי. לקקטוס בוודאי אין תא מטען גדול כמו לרכב הנוכחי שלך, אבל אולי הוא עדיין יהיה סביר עבורך, פשוט תלך ותראה אחד. הוא גם לא כל כך גבוה אחרי הכל.

2008 בתקציב הזה יהיה כנראה עם מנוע 1.6 אטמ' וגיר AL4, אני אישית לא רואה סיבה טובה לקנות את השילוב הזה ב-2020. 308, אפילו שהיא לא גבוהה, תהיה עם שילוב מנוע/גיר עדיף משמעותית, מאובזרת יותר ושקטה יותר. לדעתי זה לגמרי no-brainer, הכמה ס"מ האלו לגובה לא מצדיקים בשום צורה להעדיף 2008 על 308.

• אהבתי 1

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 23.10.2020 בשעה 15:49, markb205 כתב:

307 סטיישן בדגם ה-sw עם שבעה מושבים, שווה כמה אלפים במגזר החרדי. 

אם זו 307 סטיישן רגילה, תמכור לחלקים. 

אל תגיע איתה לשום מגרש רכב במטרה לבצע טרייד. בעיסקה כזו אתה תיתן אותה בחינם. 

ממליץ לחפש רכב פרטי ולא ליסינג. אפשר ביד2 או בלובינסקי טרייד / טריידמוביל שהם הטרייד אין של לובינסקי. 

קקטוס קטנה אבל כנראה שמספיקה לכם (?). 

יש רכבים פרטיים ושמורים במחירים טובים. כנ"ל לגבי פיג'ו 2008.

אהבתם את תנוחת הנהיגה הגבוהה, לכן הייתי מתמקד בשתי אלה 

המגזר החרדי כבר "לא פרייר" ומודע היטב לעלויות אחזקה ועל מה לשלם ועל מה לא,
רכב כזב 7 מקומות נוסע במגזר החרדי גם ישלמו עליו במקרה הטוב 3K ש"ח.

לפותח השרשור אכן כפי שציינו מעלי נראה שהאבולוציה תתאים לך מה שאומר 308SW...

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק, מחכימים כאן בפורום ואתם באמת מבקשים לעזור.
אבדוק את כל הכיוונים שהצעתם.
אחזור אם יהיו לי שאלות נוספות ואשמח אם ימשיכו כאן להציע.
תודה רבה ושבוע טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

PSA עם גובה סביר פלוס = 3008, כגון זו https://www.yad2.co.il/s/c/4plke8rw      - עם ק"מ נמוך במיוחד, בלובינסקי טרייד.

המנוע עד 2016 הוא ה-1.6 טורבו בגירסת 156 כ"ס. מנוע שיצא לו שם רע בשל בעיות שקשורות במתיחה של שרשרת התזמון (נדרשת החלפה באם יש אפילו רמז לרעש מכיוון המותחן שלה), ובשל העובדה שב-PSA התעקשו משום מה לפרסם החלפת שמנים רק כל 30,000 ק"מ.

איך אומרים בצרפתית? - BIG MISTAKE .... בעיות נוספות - בוצה שמפריעה בכל מקום (גל זיזים, טורבו ועוד) - רק בשל אינטרוואל לא ריאלי.

רוב התקלות נפתרו במנועים משנת 2014 ואילך, כך שעדיף בכל מקרה לא לקנות 2013 ומטה, אם תוכל.

אז - אוטו נהדר (אם כי הגיקסא הנוכחית עולה עליו בהרבה, פשוט מחוץ לתקציבך כרגע), שאם תשכיל למצוא אחד עם היסוריית טיפולים שמראה החלפת שמן/פילטר במרווח יותר קרוב ל-15000 ק"מ, אז לדעתי הרווחת המון אוטו בשביל הכסף.

933126724_WhatsAppImage2021-07-03at20_39_08.thumb.jpeg.64edf5191b8e50ab7f237a75a4828929.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי נכנס להרפתקאה של ה 156thp.

2008 1.2 מודל 16/17 יתאים ויהיה צעיר ואמין בהרבה. 

• רעיון טוב! 1

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
לפני 16 שעות, markb205 כתב:

לא הייתי נכנס להרפתקאה של ה 156thp.

2008 1.2 מודל 16/17 יתאים ויהיה צעיר ואמין בהרבה. 

זו לא באמת הרפתקאה אם יודעים ממה להיזהר ובמה לטפל.

THP156 עם ק"מ נמוך (נניח עד 80,000), היסטוריית טיפולים מלאה (החלפות שמן על 15K) בשילוב עם מוסכניק אמין - וקיבלת מנוע שאין סיבה שלא יחזיק עוד 100,000 ק"מ.

לגבי ה-2008 (בהנחה וכיוונת ל-1.2 טורבו עם תיבת 6 הילוכים פלנטרית) - אכן אחלה אוטו, אך היות ופות"ש ציין תקציב סביב 45,000ש"ח, יש בעיה למצא 2016 ומעלה בסכום זה. הם מתחילים כ-10,000ש"ח מעל.

933126724_WhatsAppImage2021-07-03at20_39_08.thumb.jpeg.64edf5191b8e50ab7f237a75a4828929.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב ה-307,

אם זו שלך שהיתה אתמול במוסך גבע, אז היא נראית יחסית סבבה פלוס לגילה. אמנם לא SW, אבל למי שצריך סטיישן, מתאים.

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מתי הגעת, אבל יש סיכוי שאם הרגילה היתה סגולה, אז היא שלי

• רעיון טוב! 1

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1250 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...