Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש המלצה לדיטילייר הכי מקוצעי ותותח בארץ

שימו לב! השרשור הזה בן 1265 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לו איזה פייסבוק או משהו?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 29.10.2020 בשעה 09:20, yogev20 כתב:

גם המחירים אצלו הוגנים וסבירים לעבודת דיטיילינג כוללת ציפוי. לא מחרטט כמו כמה שמפרסמים בפייסבוק

מתעלק טיפה על השרשור,

יודע מה סדר גודל המחירים שהוא דורש?

ברור שזה תלוי במצב הצבע. לכן כתבתי סדר גודל.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1900 ש"ח ל -2400 ש"ח לטיפול דיטיילינג מקיף כולל פוליש רב שלבי וציפוי איכותי יד אחת

(יש כאלה שאפשר ליישם יד נוספת בתוספת כסף כמובן) כל זה בהנחה שהרכב במצב סביר, לא הרוס עם שריטות. 

זה מחיר סביר לסדר גודל עבודה כזה לדעתי. יש כאלה שייקחו מעט (הייתי נזהר ממחיר נמוך) ויש שהרבה יותר

מכל מיני סיבות, חלקן לקבל את הטוב ביותר שיש. ( לא מעוניין להיכנס לזה כדי לא לפגוע במישהו, נראה לי שהייתי ברור)

אם לא הקורונה הארורה, הייתי שם מזמן את הרכב אצל דניאל מאשדוד בלי לחשוב פעמיים. (אורן רחוק ממני)

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דניאל אגב לימד אותי איך לשטוף את הרכב. אני באמת חשבתי שאני יודע (כמו שצריך, בלי לגרום לסוורלים וכו׳) עד שראיתי אותו בפעולה והבנתי שאין לי מושג...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להמליץ על שני אנשים:
את יעקב אלטר לדעתי כמעט כולם מכירים.
לצד פדנטיות (חולנית כמעט) הצעות המחיר שלו גבוהות.
השני נמצא באשדוד במוסך שנקרא מס׳ 1 שירותי רכב.
עשיתי אצלו טיפול דיטיילינג ל-s60 שהיתה לי והרכב יצא מושלם (שנת 2011 בצבע שחור). אצלו המחיר גם לא בשמיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש המלצה למישהו באזור המרכז? חולון ראשל"צ? הייתי בשלושה עסקים באזור המרכז והמחירים בין 2000 ל 3500 אבל אין עליהם ביקורות או איזכור אפילו בפורום אז קצת מפחיד לשים שם את הרכב

עריכה אחרונה על ידי Jon bones jones
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להמליץ על nano-garage מהקריות/מפרץ חיפה

המנהל, מיכאל, אדיב, שירותי ולוקח ברצינות את העבודה, יש לו שני סוגים של ציפויי נאנו, שתי חברות (אם אני זוכר נכון)

אפשר לבדוק דוגמאות העמוד שלו בפייס

יש לו שם לא מעט לקוחות עם מכוניות רציניות מאוד שמטופלות רק אצלו ועברו אצלו ציפויים

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&cd=&ved=2ahUKEwirv_OivN_sAhXC5-AKHVRJBncQFjALegQIBRAB&url=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FNanoGarageDetailingSalon%2F&usg=AOvVaw16xk7NJ8XOlH2Ufsb691we

*מקווה שהקישור יעבוד

** אין לי קשר מיוחד אל העסק ואני לא בא לפרסם תמורת כסף, נטו מתוך ניסיון של כמה מכוניות שעברו שם

עריכה אחרונה על ידי Super_T

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה! אגב הייתי ברחוב הבנאי 19 בחולון איפה שכתבת שיש את העסק SMART DETAILING אבל יש שם עכשיו שלט של עסק אחר בשם GT FUN https://www.facebook.com/gtfunvalbrook
דף הפייסבוק של SMART DETAILING גם לא פעיל מ 2018... הם שינו את השם או זה עסק  אחר לגמרי ואין בנתיים המלצות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יבגני מסדנת NessDetail בדקת? 

שאר לא בדקתי ויכול להיות שיש שינויים. ( אני לא יכול לעקוב אחרי זה, זה רק שירות, אם יש מידע אחר, שתפו)

* אין צורך לצטט הודעה מעל. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סמארט דייטיילינג זה של ארטיום, והוא חלק את המקום
עם שלומי אדרת בזמנו. אין לי מושג אם הוא עדיין פועל אבל אני יכול לברר. בכל מקרה הוא כבר לא באותו מקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי כמה פעמים ששלומי כרגע לא פעיל. (הוספתי את זה גם בקישור בדביק)

מקווה שיחזור במהרה למה שהוא יודע לעשות הכי טוב. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1265 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...