Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תנור חימום לאמבטיה, מה מומלץ וקל להתקנה?

samiking
שימו לב! השרשור הזה בן 1273 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

התקנתי את התנור המצורף לפני שנה, והוא כבר מחמם פחות טוב.

בנוסף אכלתי חצץ בהתקנה, מכיוון שהחלק שאליו מתחברות הספירלות לא מאפשר למברגה להגיע לחלק שמתחבר לקיר.

יש המלצות למשהו שמחמם את הנשמה והלב?

תנור קיר לאמבטיה קוורץ 3 דרגות חום עד 1500 וואט | Hyundai יונדאי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=721360&utm_medium=cpc&utm_source=google&zapsrc=ppc&gclid=Cj0KCQjwuL_8BRCXARIsAGiC51ANJd1s7U0RL0hnPyPDnwlQ1EkgKkO5JSvR8Mga3KLDYLc_-6ltA9gaAtBbEALw_wcB

קניתי בהמלצת הפורום המכובד,

כבר שנתיים עובד מעולה וההתקנה לקחה 5 דקות.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה, היה לי כזה בדיקה הקודמת (דומני שאפילו שניים).

ב-7 השנים האחרונות יש לי של ארבעה של זק"ש, ואין תלונות. אבל לא אני התקנתי אותם כך שאיני יכול להעיד על קלות ההתקנה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקנתי לפני כמעט שנתיים שניים כאלה של זק"ש, נדמה לי באיזור 150 שקל לאחד, ההתקנה קלה כל עוד עובדים לפי ההוראות.

יש לו את הפלטה האחורית שמוברגת לקיר, וברגים בצד שמחברים את התנור לפלטה האחורית, החיבור הזה גם מאפשר זווית של התנור יחסית לקיר (נניח מופנה למטה).

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אוהב את תנורי האינפרא-אדום האלה, החימום שלהם נקודתי לגמרי. מפזרי החום, כשמם, מפזרים אויר חם בחדר. עם זאת לוקח לחדר זמן להתחמם, אני נוהג להפעילם כמה דקות לפני שאני נכנס להתקלח.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא נקודתי, מפעילים אותו 2-3 דקות לפני הכניסה, ומחמם יופי, יש לי אחד כזה בחדר אמבטיה גדול (אמבטיה, שירותים, מכונת כביסה, מייבש כביסה) שהיה בשימוש מסיבי בחורפים הללו ועשה יופי של עבודה.

לא יודע לגבי אינפרא אחרים, אני יודע לגבי הספציפי הזה, שמתי אותו בהטייה קלה כלפי מטה וזהו.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הניסיון שלי שונה, מסיבה זו עברתי למפזרי החום כבר לפני הרבה שנים. 

החימום הנקודתי מתבטא גם בכך שמאד לא נעים לעמוד מתחת למקרן, התחושה היא שעוד מעט נכווים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא סתם הפניתי למוצר ספציפי, איתו הניסיון שלי לא מציג שום דבר מהמחלות של תנורי אינפרא ישנים.

אגב במקרה הספציפי הזה התקנתי אחד מעל הדלת ככה שתמיד יש מרווח של לפחות 40-50 ס"מ מהתנור, מה שעוזר לפיזור אחיד של החום ולהימנעות מ-Hot Spots כאלה

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בהתקנה של מפזר חום - חייבים להקפיד שהוא לא יהיה גבוה מידי, אחרת אתה מאבד עשרות אחוזים מהיעילות של המכשיר.

תתקין כמה שקרוב לקו הקרמיקה (2 מ' לערך מהרצפה) ובטח שאל תצמיד אותו לתקרה - תופתע לגלות שלגובה ההתקנה משמעות קריטית ביכולת החימום של המכשיר.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ על המכשיר הזה של Venta, שקניתי בהנחה בעקבות ההמלצה של החבר היקר @eladns שעובד בחנות חשמל.

נותן מכת חום אמיתי מיד לאחר ההדלקה, ולא מאבד מעוצמתו במשך הזמן כמו המקרנים מסוג זק"ש ודומיהם. הוא גם הרבה יותר חזק למרות נתון 2000W זהה.

אני בדרך כלל מפעיל אותו על עוצמה חלשה (חדר אמבטיה גדול), והילדים אוהבים עוצמה חזקה.

בניגוד לבעיה שאני מכיר עם הגישה לברגים בתנורים הפשוטים, כאן מתקינים את הבסיס בנפרד ואחר כך מרכיבים עליו את התנור.

ההפעלה של התנורים האלה עם שלט, לא אהבתי את הרעיון בהתחלה אבל פשוט הדבקתי את השלט על קיר האמבטיה בגובה שגם הילדים מגיעים. לפחות אין סכנה שנוגעים במתח גבוה עם רגליים רטובות.

עריכה אחרונה על ידי amosbmw

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני קניתי. לצערי השנה לא יהיה לנו את זה בחנות בגלל שהבוס התחבר לחברה בשם : מר גן. 

אז מוכרים רק את שלהם.במחירים קצת גבוהים לצערי.

בתאריך 21.10.2020 בשעה 10:03, dany כתב:

https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=721360&utm_medium=cpc&utm_source=google&zapsrc=ppc&gclid=Cj0KCQjwuL_8BRCXARIsAGiC51ANJd1s7U0RL0hnPyPDnwlQ1EkgKkO5JSvR8Mga3KLDYLc_-6ltA9gaAtBbEALw_wcB

קניתי בהמלצת הפורום המכובד,

כבר שנתיים עובד מעולה וההתקנה לקחה 5 דקות.

היה לי אותו שנתיים.

מוצר מנצח! רק מולדת. אבל האישה לא אוהבת מפזר חום.

בוס אומר מים למעלה, מים למעלה.

החלפתי לתנור של וונטה. שווה כל שקל ועולה 400 שקל.

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...