Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם מותר לעשן ברכב שכור בחו''ל?

tinoki
שימו לב! השרשור הזה בן 1273 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום!

מתכנן לשכור רכב בחו''ל. הפעם השותף לנסיעה הינו מעשן כבד. איך אני יודע אם מותר לעשן ברכב? האם אמורה להיות אזהרה בתנאי ההשכרה? מהי ברירת המחדל?

שוכר בדרך כלל דרך רנטל קארס

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגמרי אסור. אתה תראה מדבקה ברורה בתוך הרכב.
(אלא אם כן מדובר באיזו חברת השכרה סטלנית ביוון וכאלו..)

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה"קנס" על עישון ברכב הוא תשלום תמורת "ניקוי מיוחד", עד כמה שאני זוכר בחוזים עליהם חתמתי היה מדובר ב-200 אירו.

האיסור אינו רק ברכב שכור אלא גם במלונות, צימרים ושאר מקומות ציבוריים, והמחיר כבד.

שלח את החבר לסדנת גמילה כבר היום. זה כלול בשירותי קופ"ח.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרו אסור בשום פנים לעשן. וטוב שכך. למה שהשוכר אחריך יצטרך לנסוע ברכב מסריח מסיגריות??

יצא לי לנסוע עם מעשנים כבדים בחול - פשוט תתכונן לנסיעה ארוכה יותר ותעשה הרבה עצירות בדרך,

אבל אל תדאג מה שכיף זה שיש מלא מלא מקומות לעצור בדרך אם זה באזור עם נוף יפה, תחנות דלק שמשום מה נראות נחמד כשהם בחול או סתם מסעדה כפרית בדרך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סיבה טובה לכך שתחנות דלק בחו"ל, בעיקר בכישים ביעירוניים ומהירים, נראות נחמד: אלה תחנות שבנויות גם כתחנות מנוחה, כולל לנהגי המשאיות שעושים הרבה מאות קילומטרים ביום, וכוללות משטחי חניה גדולים, פינות ישיבה בצל, מסעדות, חנויות נוחות שנראות כמו שופרסל ממוצע (אבל המעברים ברוחב כפול), שירותים ולעתים אפילו מקלחות.

הבעיה היא שפעם שאתה נכנס לתחנה כזו אתה מתעכב לפחות 30 דקות ולעתים יותר. לכן מה שכתב @nathun נכון - צריך להביא את העצירות בתחשיב הזמנים. גם בנהיגה ללא הפסקות מיותרות אני ממליץ להוסיף 30-50% לזמן המצויין במפות גוגל כיוון שיש פקקים, רמזורים, שגיאות ניווט והפסקות פיפי. ואם אתה צריך הפסקת עישון כל שעה אז מדובר בתוספת יותר גדולה. ודרך אגב, גם במקומות האלה צריך למצוא את פינת העישון.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסור, כולל בחברות השכרה הזויות ביוון וקפריסין.

הקנס בחברות הגדולות על ניקוי מיוחד הוא 150 יורו ומעלה (היה לי אפילו רכב עם קנס של 300 יורו על עישון).

בחברות הקטנות כ-100 יורו קנס בד"כ.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אבל לפני החזרת הרכב רצוי לרסס קצת מטהר אוויר 😂

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הייתי נותן לו לעשן איתי ברכב גם אם היה מותר. נהיה לי רע רק מריח של עשן סיגריות.

רוצה לעשן - שיעשה את זה בחוץ.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מגיעים לרמה הזו - לא הייתי נוסע לטייל עם מישהו שמעשן. אני נחנק מהריח ברגע שמישהו שעישן לפני כמה שעות נכנס למשרד שלי. כך זה שנים רבות, וגם המסכות דהיום לא משנות זאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שהמעשן יכין 200-300 יורו בשביל הקנס, ונגמר הסיפור..[emoji51]

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

• רעיון טוב! 1

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 51 דקות, sperial כתב:

וגם המסכות דהיום לא משנות זאת.

מסכות רפואיות לא מסננות עשן או ריח.

אתה צריך מסכת גז, כמו שכבאים משתמשים כשהם נכנסים לבניין בוער.

נ.ב. כששכרתי רכב בקליפורניה דרך budget, אמרו שהקנס על עישון ברכב 250$. אז אולי יותר זול לו לשכור שם.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן ולא. חלק מחלקיקי העשן נלכד בהן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1273 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...