Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טלפון אנדרואיד - אבטחת תמונות.

חולגי
שימו לב! השרשור הזה בן 1281 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערבא טבא.

מבקש את עזרתכם מנסיונכם הטוב: מה הדרך הכי טובה (גם קלה), לאבטח מספר תמונות שנמצאות על מכשיר טלפון נייד ?

סוג - גלקסי 8 פלוס.

גירסת אנדרואיד - 9.

המכשיר מוגן בקוד (האיקס מיקס דריקס).

מעדיף אכסון שלא בעננים. עננים מורידים לפעמים גשם (נכון וידוע שמכשיר יכול להגנב, להנזק וכו'. לכן אני משתדל לגבות אותו כל פרק זמן מסויים).

גם אם אתם חושבים שזו בקשה מיותרת - הסבירו בבקשה מדוע.

תודה.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חומר רגיש להוריד לאמצעי אחסון שלא מחובר כלל לרשת (DOK או דיסק חיצוני או משהו כזה) ולמחוק מהמכשיר. אם חשוב באמת - עוד העתק בבית אחר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, חולגי כתב:

ערבא טבא.

מבקש את עזרתכם מנסיונכם הטוב: מה הדרך הכי טובה (גם קלה), לאבטח מספר תמונות שנמצאות על מכשיר טלפון נייד ?

אתה מדבר על סוג ההבטחה של להסתיר מהאישה?😜

תיצור תקייה פרטית/מוחבאת

עריכה אחרונה על ידי AndreyAK
  • מצחיק 1

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבטחה מפני מי?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדובר בקובץ תמונה בו התוכן חשוב ולא האיכות הטכנית, הייתי מטמיע אותו בתוך מסמך Word, שומר את מסמך ה-Word עם סיסמא לכניסה, ומשנה את הסיומת של הקובץ למשהו אחר, ככה שלא יזוהה כמסמך Word. כך, בשביל להגיע לתמונה, צריך לשנות את שם המסמך, ולפתוח אותו עם סיסמא.

אם מישהו לא יודע בדיוק מה הוא מחפש בטלפון שלך, הוא לא יימצא את זה.

נ.ב. את קובץ ה-Word עם התמונה הייתי שומר בתיקייה של קבצי סיסטם, עם איזה שם לא ברור של מספרים ואותיות.

• מצחיק 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בהכרח עצה טובה עופר, שוב תלוי מול מה מחפשים להתמגן.

יש לקבצים של Word תחילית (Header) ספציפי, ככה שגם בלי לדעת שזה מסמך וורד, יש תוכנות שיבדקו את תחילית הקובץ ויגלו שזה קובץ Word.

תוכנות כאלה גם יסרקו את כל המכשיר וימצאו את הקבצים גם עם שם לא ברור, ואח"כ זה עניין של Brute Force לפתוח אותם למרות הסיסמה.

זו שיטה טובה להסתיר דברים מהמחטט התורן, הילדים, האישה וכאלה.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3
  • רעיון טוב! 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 46 דקות, m3x7r3m3 כתב:

לא בהכרח עצה טובה עופר, שוב תלוי מול מה מחפשים להתמגן.

יש לקבצים של Word תחילית (Header) ספציפי, ככה שגם בלי לדעת שזה מסמך וורד, יש תוכנות שיבדקו את תחילית הקובץ ויגלו שזה קובץ Word.

תוכנות כאלה גם יסרקו את כל המכשיר וימצאו את הקבצים גם עם שם לא ברור, ואח"כ זה עניין של Brute Force לפתוח אותם למרות הסיסמה.

זו שיטה טובה להסתיר דברים מהמחטט התורן, הילדים, האישה וכאלה.

ברור שזו לא הגנה של מידע עסקי מול מישהו מקצועי שיש לו כלי פריצה ייעודיים, משאבים וזמן, ושם אותך כמטרה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו לא השיטואציה היחידה וגם לא צריך כלי פריצה ייעודיים או משאבים, מספיק גישה למכשיר שלך לא נעול ל-10 דקות ו-DOK.

את הברוט פורס עושים אח"כ כשכל השלל בידיך רק עדיין נעול. ואז הזמן לא פקטור בכלל.

זו בכלל לא פעולה קשה שאתה צריך להיות מטרה, או מידע עסקי כלשהו.

אהמ אהמ אפי נווה

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, חולגי כתב:

מעדיף אכסון שלא בעננים. עננים מורידים לפעמים גשם (נכון וידוע שמכשיר יכול להגנב, להנזק וכו'. לכן אני משתדל לגבות אותו כל פרק זמן מסויים).

ברשותך אתייחס רק לזה.
כמות הידע, המשאבים, הזמן והמומחיות שאתה יכול להקדיש לאבטחת הקבצים החשובים שלך היא שבריר זעיר לעומת מה שספק ענן מקדיש.

הפתרון הכי בטוח מבחינתך הוא להעביר את הבעיה הלאה לספק הענן, דאג לסיסמא חזקה, ייחודית, פקטור שני וכו' ואתה כנראה הכי בטוח שאפשר (DOK בבית חשוף לגניבה ואסונות טבע)

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 3

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב - מאוד תלוי ממי מנסים להסתיר ומה.

אני יאמר בזהירות שעם צו בימ"ש וקצת רצון הכל אפשרי, לפי צו בימ"ש ניתן להגיע כמעט (ולכן חשובה השאלה שלי - אם זו המטרה אפשר להדריך איך לנצל את הכמעט הזה) בכל המצבים לכל הקבצים שיושבים בכל העננים השונים.

@חולגי מה מנסים להסתיר וממי?

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, falou כתב:

נ.ב. את קובץ ה-Word עם התמונה הייתי שומר בתיקייה של קבצי סיסטם, עם איזה שם לא ברור של מספרים ואותיות.

לאחר שנה-שנתיים גם המשתמש כבר לא יזכור היכן ואיך הוא שמר את הקבצים שרצה להסתיר.

השיטה שלי למניעת גישה של אנשים אחרים לקבצים שלי היא סיסמא חזקה וכמובן גם גיבוי של הקבצים עם סיסמא חזקה בגוגל.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב,

את האישה אולי אולי זה יעניין ואולי לא והמאהבת נשלחה בכלל לבידוד ללא הגבלת זמן מהקורונה...

😁

צילמתי כל מיני סיסמאות ויוזרים של אתרים חשובים עקב החלפת סיסמאות כוללת בכל האתרים (הדורשים סיסמאות) אליהם אני נכנס (כי צריך לפעמים לשנות (ולא כל אתר כמו בנק למשל, דורש ממך להחליף סיסמה כל זמן מסויים).

מן הסתם, ניתן לעשות "משהו" עם מישהו שמשיג את הנתונים האילו (עד שאזכור לפחות את מרביתם בע"פ. בדר"כ אני כן מצליח לזכור).

זו הסיבה. אולי לא פרטתי יותר מדיי ולכן גם נתתם תשובות של אבטחת מידע שחלק מהן אולי גדולות על המקרה והצרכים.

אז נתתם פה רעיונות יפים (ותודה !), אבל איני חושב שאני אגיע להכל (ובספק אם צריך...?) , ובטח לא להרחיק עד לצווי בית משפט...

עננים - מצטער, חזקים או לא - לא בשבילי (יום אחד יקיץ עליהם הקץ ונחזור לתקופת האבן, ממש כמו בקורונה, לפחות בתור משל).

מקווה שהבהרתי לפחות קצת.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה את last pass. הדרך הזאת לשמור סיסמאות מרגישה ממש שנות ה90

Sent from my iPhone using Tapatalk

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...