Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יבוא אישי פרטי של מחליף חום - האם אפשרי ?

tde
שימו לב! השרשור הזה בן 1282 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי 

ברשותי סיטרואן C4 בן 8, החימום הפסיק לעבוד ומדובר ככל הנראה בסתימה של מחליף החום - רדיאטור החימום,

מחיר החלק בארץ קרוב ל 2000 שח, בחול כ 500 שח, גם אחרי מעמ ומיסים זה יהיה פחות מחצי מחיר (התקנה במוסך מורשה בכל מקרה),

האם מישהו יכול לעזור באיתור הקטגוריה של המוצר הזה כדי לדעת האם ניתן ליבא אותו?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מחיר החלק (לבדו) לא עובד 75$, אז לא משלמים כלום. 

רק להקפיד להפריד את עלות המשלוח מהעלות החלק. 

אגב,

אם יש סבלנות וידיים ימניות אפשר להחליף לבד בקלות.

עריכה אחרונה על ידי מלטבשי

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתלבש על השאלה, בעקבות תשובתו של מלטבשי - האם לא משלמים כלום גם כאשר בוחרים בשילוח מהיר עד 75$, או שמה שכתבת רלוונטי רק לדואר רגיל?

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא משנה באיזו דרך תזמין (רגיל, רשום, חברת שילוח) החבילה עלולה להתפס במכס.

לא משלמים מס או מע''מ על חבילות עד 75 דולר לא כולל משלוח.

הזמנתי חבילות במאות דולרים שלא נאלצתי לשלם עליהם כלום (כי לא נתפסו במכס).

פה תוכל לקרוא עוד על יבוא מחו''ל:

https://www.kolzchut.org.il/he/זכותון_בנושא_יבוא_אישי_(חבילות_מחו"ל)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה מקפידים יותר בחלקי חילוף (או שסתם התלבשו עליי).

כשאני קניתי בחבילות גדולות, ביקשתי לשלם על המשלוח בנפרד עם קבלה בנפרד ועל החלקים בנפרד. 

כך, כאשר החבילה מגיעה, רואים רק את עלות החלקים, גם ב-PAYPAL.

לאחרונה הזמנתי פעמיים מ-Cars245. הקפדתי להרכיב חבילה שלא עוברת 75 דולר כולל שילוח. פעמיים זה הגיע ללא עיכוב במכס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסה לחדד את השאלה, עם דוגמה רלוונטית:

הרכבתי חבילה שעלותה 70$ כולל המשלוח, כלומר אם אפריד מדובר בסכום של כ- 40$ ואשלם דרך PAYPAL.

אני מתלבט אם להזמין שילוח מהיר דרך FEDEX שיעלה לי דולר וחצי יותר מעלות של שילוח בדואר אוויר רגיל. ההבדל בזמני ההגעה אדיר, כשבועיים ימי עבודה.

הפריטים שאני רוצה להזמין הם פילטר פחם (של אדי הדלק החוזרים) ושני מחברים. הכל מקורי. 

ברשימות משרד התחבורה לא ראיתי שום פריט שקשור לכך. ההנחה היא שזה לא צריך לדרוש אישור ייבוא ושאר בבל"ת.

אבקש להצהיר שמדובר בפילטר פחם + מק"ט המוצר (הם לא יכולים להימנע מציון המק"ט, הייתי שמח אם היה מופיע פילטר פחם ומחברים לפילטר פחם וזהו).

ההנחה שלי - בהזמנה דרך הדואר יש סיכוי שיעבור חלק, בהזמנה דרך FEDEX סבירות גבוהה שייתקע. האם אני צודק או שדברים השתנו?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מזמין הרבה חבילות באופן קבוע בכל הערוצים, חברות שילוח ודואר.
אם אפשר עדיף שערך הסחורה תהיה פחות מ$75 בלי קשר למחיר המשלוח.
אכן יש יותר צרות עם חברות השילוח, הם יכולים לחייב אותך עמלת טיפול באישור משרד התחבורה אפילו שהמוצר עולה פחות מ$75.

במקרה אחד כזה אמרתי להם לזרוק את המוצר ופשוט הזמנתי חדש.
יחד עם זאת, הרוב המוחלט של החבילות עובר בלי שום בעיה.
אם המוצר באמת עולה יותר מ$75 אז אין ברירה אלא לשלם. אצל חברות השילוח מוסיפים לך במקרה כזה הרבה עמלות מעבר לתשלום המכס עצמו.
אז אם אני משלם על חבילה אחת מתוך עשרות שעברו חלק כמה מאות ש"ח דמי שיחרור, אני סובל את זה.

לגבי cars245, שים לב, הרבה מוצרים הם לא מחזיקים במלאי ואז עוברים שבועיים ממועד ההזמנה עד שזה בכלל יוצא לכיוון שלך. קח בחשבון.

לפות"ש, אין שום בעיה להזמין רדיאטור חימום.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה, חפש מדריך שלי להחלפת גומיות של רדיאטור חימום. זה בדיוק אותו התהליך של החלפה.

בקשר ל-CARS245, יש חלקים שיש להם במלאי (הכל רשום).

לא פעם כתבתי, כשקונים חלקים מחו"ל, זה צריך להיות בנחת וללא לחץ. יש לי לעשות טיפול במכוניות במרץ כל שנה. תמיד יש בבית סט סננים לכל רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1282 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...