Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם המפרט מתאים לסימולטור נהיגה?

GTאי
שימו לב! השרשור הזה בן 1261 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן.

יש לי מחשב מהעבודה. לא מבין בגיימינג.

האם הנ"ל מספיק להריץ משחקים מודרניים? בדרישות שמופיעות באתרי המשחקים רשומים כרטיסים גרפיים אחרים ואני לא יודע להשוות.

המחשב הוא דל OptiPlex 7060

כרטיס גרפי  UHD Graphics 630 architecture

RAM: 16

מעבד:

image.png.8d4ab9f45d8f7c967cb6f48a6fb8d712.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

המחשב הנ"ל מספיק מבחינת המעבד והזיכרון אבל לא מבחינת כרטיס מסך כי הוא פועל עם כרטיס מסך המובנה במעבד, בשביל משחקים מודרניים יש צורך בכרטיס מסך כגון RX 570 /GTX 1660 ומעלה בהתאם לרזוליצייה המסך וקצב ריענון.

הבעיה שמחשבי מותג שכאלה לרוב לא מתאימים להוספת כרטיס מסך שדורש חיבורי חשמל כי הספק לא מתאים או כי המארז קטן בשביל כרטיס שהוא לא LOW PROFILE.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek
  • רעיון טוב! 1

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חצי אחלוק על הגיק, הכרטיס הזה יצליח להריץ משחקים רבים (וויצ׳ר, באטלפילד וכו') אבל בקצב םריימים מאוד נמוך, ברמה שזה יהיה לך לא כיף ומתסכל לשחק (בין 15 ל-30 fps). 

לכן בהחלט הייתי שם כרטיס מסך נורמלי ואולי מוסיף עוד 8 ג׳יגה זיכרון ראם ובודק אם ספק כוח איכותי. 

חוץ מזה המעבד אחלה לגיימינג. 

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רואה איך INTEL 630 מריץ משהו מעבר ל 30FPS ב720P על הגדרות הכי נמוכות, טכנית יריץ אבל זה לא באמת בשביל מישחק.

לגבי תוספת כרטיס מסך- לפי התמונות לפחות ניראה כמו מארז מיני עם תמיכה בכרטיסי LOW PROFILE, לא מכיר דגמיםכאלה שמספיק חזקים לגימינג ב1080P בהגדרות סבירות.

לא הבנתי אם יש לך אפשרות לבצע שינוים במחשב כי אמרת שזה מחשב מהעבודה, במידה וכן אז אכן הלוח/מעבד/זיכרון ואחסון אפשר להעביר למארז גדול יותר(לוחות DELL תומכים בATX?) עם ספק 450W סביר ולהוסיף כרטיס מסך בכ1000 שקל- או אפילו כרטיס יד שניה כי כולם בתקופת שידרוגים כרגע ושווה ליתפוס משהו במחיר טוב עם אחריות.
שתי הדגמים ניראים קטנים לכרטיס בגודל מלא, מה גם שהספק הוא 200~260W תלוי בדגם.

spacer.png

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר בכיף לשים פה איזה כרטיס 1070 מיני ולהריץ סימולטורים, אם לא 1080 אז 720, בקיצור לפחות תתחיל מזה, אם לא טוב אז תמכור את הכרטיס מסך שרכשת ותשדרג למערכת כוללת.

חפש כרטיס מסך יד 2, לדוגמא 1070 mini, במארקטפלייס או ביד 2.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. תודה.

ב. אני שותף ב"עבודה" אז אני יכול לעשות מה שאני רוצה. זה גם יהיה הוצאה מוכרת כך שאין לי כוונה לחפש יד 2 (צריך חשבוניות). אלך לחנות מתמחה ככל הנראה. 

ג. כמה עולה לקנות מחשב גימיינג סבבה? אם לשדרג יעלה לי 1500-2000 ש"ח אולי כדאי פשוט לקנות עוד אחד, רק לטובת העניין

אגב, סרפס דור 1 יעשה עבודה טובה יותר?

image.png.9daa9f9797752e6eb67c0a2b462b40fd.png

image.thumb.png.975eba06c220015a158d1560aebbc888.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אעצור את כל המתלהבים פה לרגע, הספק כוח של מחשבי דל הוא דזיגנייטד.

כל כרטיס מסך שתצטרכו לו חיבור ספק, לא יתאים. אין אפשרות להחליף ואין אפשרות לבצע התאמות.

כיוון ואין באמת כרטיסי מסך חזקים לגיימינג שמתאימים ליישום הנ״ל, הייתי מציע לפות״ש לרכוש מחשב גיימינג ייעודי.

הדל הוא מצוין ואמין מאד. אפילו אפשר לשים לו כרטיס מסך קוואדרו 620 והוא ימדל ברמה מאד גבוהה.

לגיימינג הוא לא מתאים. נקודה.

• רעיון טוב! 1

"מה אתה מעדיף, מה רע בשביט? או מראה בשביט?"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר בכיף לשים פה איזה כרטיס 1070 מיני ולהריץ סימולטורים, אם לא 1080 אז 720, בקיצור לפחות תתחיל מזה, אם לא טוב אז תמכור את הכרטיס מסך שרכשת ותשדרג למערכת כוללת.
חפש כרטיס מסך יד 2, לדוגמא 1070 mini, במארקטפלייס או ביד 2.

סתם לידע כללי, בלי קשר לפות״ש -
יש לי מחשב בן 8, עם כרטיס מסך rx770 ו-16 גיגה זכרון, מריץ אסטו קורסה וdirt2 בלי בעיה על הגדרות גבוהות ב-1080 (לא הכי גבוהות אבל מספיק לגמרי).

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכבר נכתב כאן, ומניסיון מר, אין מקום להרחבות במחשבי מותג מהסוג הזה. גם כרטיס מיני ידרוש ספק כח רציני יותר. 

המחשב שיש לי כרגע הוא במפרט בסיסי יחסית לגיימינג \ סימולטורים, נקנה בסוף 2018, ועלה קצת יותר מ-3000. אבל אתה כבר מחליף, ממליץ לך לראות שמה שתקנה יכול להתאים ל-vr, במידה ותרצה להשתדרג.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי עדיף לקנות מחשב חדש וזהו, חבל על כל הכאב ראש הזה רק כי המעבד הוא די סבבה.

ואם כבר חדש, לחכות קצת לכרטיסים והמעבדים החדשים, גם אם אתה לא קונה אותם המחירים של שאר המוצרים ירדו.

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@יבגניפ איך אני יכול לוודא? מה זה צריך לכלול? 

לפני 14 דקות, HybridBoy כתב:

לדעתי עדיף לקנות מחשב חדש וזהו, חבל על כל הכאב ראש הזה רק כי המעבד הוא די סבבה.

ואם כבר חדש, לחכות קצת לכרטיסים והמעבדים החדשים, גם אם אתה לא קונה אותם המחירים של שאר המוצרים ירדו.

כמה זמן צריך לחכות? 

עריכה אחרונה על ידי GTאי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היצרניות של הסטים השונים מספקות מפרט מינימלי באתרים שלהן.

נגיד איפשהו פה יש את הדרישות הומלצות לoculus rift.

• אהבתי 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@GTאי

קשה לומר בדיוק כי יש גם את עניין הזמינות.

לא זוכר בדיוק אבל NVIDIA אמורים להוציא עוד כרטיס ב29 לחודש וAMD ב28 אם אני לא טועה.

ב5.11 AMD צריכים להוציא מעבדים חדשים שאמורים לתת קצת בראש לINTEL.

ככה שאם לא דחוף לך לקנות מחשב, הייתי מחכה עד שיגיעו המוצרים החדשים או לפחות לירידת מחיר.

חודש-חודשיים אמור להספיק.

• אהבתי 1

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 18.10.2020 בשעה 19:15, hwgeek כתב:

אז אכן הלוח/מעבד/זיכרון ואחסון אפשר להעביר למארז גדול יותר(לוחות DELL תומכים בATX?) עם ספק 450W סביר

במחשבי מותג זה בדרך כלל בעייתי, הם אוהבים לבנות את הלוחות והמארזים שלהם ככה שלא תוכל להחליף אותם ברכיבים גנריים, כי זה פשוט לא ייכנס פיזית.

אצל HP ודל לפחות, לוחות האם שלהם זה משהו שמיוצר עבורם במיוחד, ע"י חברת בת של FOXCONN (שבונה את המחשבים עבורם).

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...