Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"מזל טוב, המכונית החדשה שלכם עמדה שנה וחצי בשמש" - כתבה מכלכליסט

Nakamichi
 שיתוף
עוקבים 31

פוסטים מומלצים

לפני כשעה, sperial כתב:

אני מתייחס לזה כמו לדוכן פלאפל - אם יש הרבה לקוחות אז כנראה שהתחלופה המהירה תשיג לי פלאפל טרי. אבל אני מהרוכשים מכוניות מדגמים עממיים, כאלה שרואים הרבה על הכביש כך שסביר שלא המתינו יותר מדי במגרש. מי שרוכש דגמים פחות נפוצים עלול להתקל ברכב שזוף.

אתה טועה. כמו שרשמתי - זה ממש לא עובד ככה.

Mazda 6 2.5L Premium Plus

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
  • תגובות 111
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

לא הבנתי את ההשוואה לרכב "שנרכש חודש אחרי ייצורו ועולה לכביש סובל חיים הרבה יותר קשים מרכב שעומד שנה וחצי" אם רכשתי רכב ואני משתמש בו - ברור "שהוא סובל חיים קשים" ובגלל זה יש ירידת ערך ואני מודע לזה

יוגב,  רוב המכוניות בשנים האחרונות מגיעות עם ניילון לבן על כל החלק העליון של הרכב (זה כבר סוגר את הפינה של ג'ינג'ים ומזהמים ש"מתיישבים" על הרכב). הבעיות שאתה מתאר אחרי כמה שנים הן לא בעיה של

בתור מישהו שעבד באחד הנמלים בארץ תקופה קצרה של שנתיים וראה רכב או 2ואת צורת האחסנה של רובם ( חלק מקבלים ברנדומליות אחסנה מקורה והרוב לא למעט יוקרה שיש להם מחסן משלהם)  תלוי יצרן יש כאלו שמלבד מכסה מנו

תמונות שפורסמו בשרשור

מובן. האופציה השניה היא לקנות רכב "על הנייר" ולהמתין לו. אז תקבל רכב טרי (כלומר, אתה לא יודע כמה זמן עמד במגרשי היצרן, אבל אתה יודע מתי הגיע לארץ). להרבה אנשים זו חלופה לא מתאימה.

לא יודע :confused:

אבל רגע.... יש לי רעיון....

ארוץ לשאול את אישתי, היא טובה בזה. :lol:

מכוניות זה לא מעניין
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

כי אנשים קטנוניים מחפשים על מה להתלונן,ובארץ זו אחלה של סיבה!

Mazda 3 5D 2015

Honda Civic 2016

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
בתאריך 18.10.2020 בשעה 22:50, איציק נ. כתב:

אם הוא עומד בנמל אילת (לחות נמוכה מאוד) או נמל תל אביב (לחות גבוהה מאוד), אזי שבאילת - כמו שאמרתי - הוא עדיין במלון 5 כוכבים ביחס למה שהוא עובר אצל לקוח *ממוצע*

התייחסת רק ללחות. מה עם הטמפרטורה, שברוב השנה גבוהה באילת בכ-8-10 מעלות לעומת נמל אשדוד? גם בלי לחות, זה הפרש שיכול להשפיע על בעיקר גומי/פלסטיק, אבל גם על הנוזלים, שבכמה שעות בשמש יכולים להגיע ל-50°c כמו כלום. כל יום.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

חבר שלי קנה ג'מפי חדשה. 

הרכב כנראה עמד הרבה זמן באחסנה, וכנראה שהאכסנה היתה קרובה לים. 

הבלמים היו חלודים וגמורים, הוחלפו ללא עלות ע"ח היבואן. לרכב יש חלקי מתלה חלודים והוא קיבל פיצוי של כמה אלפי שקלים עבור זה. 

ועוד נקודה מעניינת כל שנה הרכב אמור לעבור טיפול, רכב שעומד שנה ויותר יוצא ללקוח בלי לעבור טיפול. 

אני חושב שהבעיה היא בעיקר ברכבים בעלי ביקוש נמוך, אני מניח שרכבים בעלי ביקוש גבוה יעמדו בבונדד מעט מאוד זמן. 

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
בתאריך 22.10.2020 בשעה 20:31, airwolf1980 כתב:

אני חושב שהבעיה היא בעיקר ברכבים בעלי ביקוש נמוך, אני מניח שרכבים בעלי ביקוש גבוה יעמדו בבונדד מעט מאוד זמן. 

כמו שכבר ציינתי, ההנחה הזו שגויה.

Mazda 6 2.5L Premium Plus

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• Create New...