Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח שמשות מקוריות

שימו לב! השרשור הזה בן 1269 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

עשיתי השוואת מחירים בין חברות הביטוח השונות ודבר אחד לא ברור לי.
חברת ביטוח אחת אומרת לי שאי אפשר להתחייב על קבלת שמשה מקורית במקרה ויש צורך (ומי שמתחייב על כך משקר), וחברה שניה אומרת לי שהם מתחייבים לשמשות מקוריות.

מישהו יכול לעשות בזה סדר? האם יש אפשרות לקבל שמשה מקורית במידה ויש צורך, האם חברת ביטוח יכולה להתחייב על כך?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחברת לוביט (ע"ע לובינסקי) בהחלט מתחייבים על שמשה מקורית ולא תחליפית. אבל זה ביטוח יותר יקר.
רוב חברות הביטוח מתחייבות רק על שמשה תחליפית . זה עניין של עלויות . זו שמשה שעולה רק כמה מאות שקלים. סיכוי אפסי לקבל מקורי שעולה כמה אלפי שקלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיכוי אפסי כי קשה לקבל את זה מהיבואן או סיכוי אפסי לקבל את זה מחברת הביטוח?

בחברת AIG מתחייבים לשמשות מקוריות, אלפא ג׳ולייטה 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, דיברתי עם חברת הביטוח. הם אמרו שהם פונים קודם ליבואן ומבקשים שמשה מקורית, במידה ואין, יביאו תחליפית.
חוץ מזה אמרו שלרכבים שנת 2019 אין עדיין שמשות חליפיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי פה מסבנים אותך. מה זה מבקשים מהיבואן ? שיוציאו הוראת קניה.

גם בנושא רכבי 2019 . המקרה הנדיר שליבואן אין את השמשה במחסן זה רכב בן 8+ וגם אז הוא יכול להזמין במשלוח .
פשוט :היבואן מחוייב להחזיק מלאי עד גיל 7 .
הוא ישמח להזמין כזו כי הוא מרוויח עליה יפה.
לפי התאוריה הזו רוב רכבי ישראל היו אמורים להיות מתוקנים עם שמשה מקורית. כולנו יודעים שזה לא כך.
שיכתבו בפוליסה : שימשה מקורית או זיכוי שווה ערך בכפוף למחירון היבואן . תמיד תוכל לבקש מהיבואן הצעת מחיר לשמשה.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שכתוב בפוליסה קובע

שמשה מקורית אז תקבל שמשה מקורית גם אם יצטרכו להטיס אותה מטימבוקטו

• מעניין 1

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 18.10.2020 בשעה 13:48, save כתב:

בחברת לוביט (ע"ע לובינסקי) בהחלט מתחייבים על שמשה מקורית ולא תחליפית. אבל זה ביטוח יותר יקר.
רוב חברות הביטוח מתחייבות רק על שמשה תחליפית . זה עניין של עלויות . זו שמשה שעולה רק כמה מאות שקלים. סיכוי אפסי לקבל מקורי שעולה כמה אלפי שקלים.

גם אם יש לרכב פחות משנתיים על כביש?

אם שכבר לא קשור?

כי הבנתי שאם זה תאונת? תאונה? דרכיך, ולרכב יש פחות משנתיים על הכביש, חייבים חילופים מקוריים.

ונגיד יש לי ביטוח נגד שמשעות ומראות למקרה שיש פגיעה ואני לא יודע מי עשה את זה, פה נכנס הסעיף שכל היטוח מחליט אם זה מרוקיי או חילופים?

מקווה שאני ברור 😅

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, דיברתי עם חברת הביטוח. הם אמרו שהם פונים קודם ליבואן ומבקשים שמשה מקורית, במידה ואין, יביאו תחליפית.
חוץ מזה אמרו שלרכבים שנת 2019 אין עדיין שמשות חליפיות.

סלח לי, אבל מסבנים אותך.
שלא תזדקק בחייך לקיום הבטחה בע״פ של חברת ביטוח.
אם מדובר ברכב חדש יחסית, עם מערכות בטיחות מקוריות, כמו בלימה אוטונומית ההבדל בין שמשה תחליפית למקורית יכול להיות התפקוד של המערכת במצב חירום.
אני הייתי מתעקש על מקורית.
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסופו של דבר ביטלתי עם ביטוח ישיר ועברתי לחברה אחרת שמתחייבת לשמשות מקוריות, כל עוד קיים במלאי של היבואן

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1269 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...