Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש חוות דעת על פורד פוקוס Active X

ronenu
שימו לב! השרשור הזה בן 1264 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תלוי מאיזו בחינה. בסה"כ מדובר בתמורה מעולה למחיר, אבל קח בחשבון ששמירת הערך לא ברורה, צריכת הדלק היא לא כמו ברכב היברידי והמנוע קיים מ-2018, אז אין מספיק מידע לגבי אמינות לטווח הארוך (מצד שני, בינתיים גם אין תלונות).

הייתי בודק גם כמה רכב כזה יעלה בסוכנות, אולי ההפרש לא יהיה גדול מספיק.

בהתחשב במחיר (שהיום אפשר לקנות בו בעיקר סופר מיני'ז), לא חושב שתמצא תמורה טובה יותר (שוב, בהנחה ששמירת ערך וצריכת דלק הם לא שני הפרמטרים הכי מהותיים עבורך).

• רעיון טוב! 1

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מתחרה עם תמורה טובה והיא אופל גראנדלנד שעולה 119k  בליסינג. 

2 רכבים שונים באופי. אבל לא רשמת מה אתה מחפש ברכב.

ולשתיהם חיסרון אחד ידוע - מוניטין סחירות לא טוב שהיבואנים שלהם מנסים לתקן. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים שהתמורה של הגראנדלנד מעולה בפני עצמה, אבל הן לא בדיוק באותה קטגוריה, ולא ממש מתחרות אחת בשניה. מעבר לזה, האופל היא ברמת אבזור נמוכה ועם מנוע חלש (יחסית), והפוקוס לא (והיא גם זולה יותר).

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היות והשואל לא ציין העדפות, הרשתי לעצמי להציע חלופה טובה. 

אל תשכח שהפוקוס לא ממש "ג'יפ" מבחינת מימד הגובה והאופל לא מעליבה מבחינת אבזור גם בדגם הבסיס. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר מטורף. גם ב130 המחיר היה אטרקטיבי ביחס לתמורה ולמחיר המתחרים הישירים, ועכשיו על אחת כמה.

ובפוקס מכיוון שיש רק רמת גימור אחת, מקבלים למעשה את אותו מוצר בול כמו ב0 קמ

מצד שני אי אפשר להתעלם מכך שהמחיר ממשיך לצנוח, זה התחיל בתמחור סופר אגרסיבי של היבואן עם תג של 130 אלף, המשיך בהנחה של 5 אלף שלו עצמו, משם למחירי 0 קמ באזור ה120 (שכמובן לא היה כדאי) וכעת זה כבר 116...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי מה אתה מחפש ולכמה זמן תחזיק את הרכב.

המאזדה יותר איכותית מבפנים אבל צפופה יותר. המנוע שלה אטמוספרי (לעומת מוגדש בפוקוס), לטוב ולרע. שמירת הערך של המאדה כנראה עדיפה, אבל היא יקרה יותר לקניה. האמינות של הפוקוס לטווח ארוך לא ידועה, והדור הקודם לא עשה חסד עם תדמית האמינות של המותג.

בקיצור, זה עניין של סדרי עדיפויות. לדעתי תעשה נסיעת מבחן על שני הדגמים הרלוונטיים, אחרי זה יהיה לך הרבה יותר קל להחליט.

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין עוררין שהתמורה מעולה.

אבל כנראה שאי אפשר להתעלם מהירידה התלולה במחיר. איפה זה נעצר? מה זה עושה לקונים שרכשו במחיר מלא, מה זה עושה למחיר המחירון? ולהבדיל מרכבים אחרים במסלול הזה, שהם ברוב המקרים עם איבזור נחות ומיועדים לציי הרכב, זה בול אותו אוטו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נעלם מאוד גדול. אף אחד לא יכול להעריך מה תהיה ירידת הערך, במקרה הביזארי ימכרו כל כך מעט פוקוסים שדלק יפסיקו להביא אותן והן יהפכו למבוקשות במיוחד וישמרו על מחיר גבוה כמשומשות.

בגדול קצת קשה להמליץ על הפוקוס למי שקונה רכב לשנה - שנתיים ומחפש מכירה מהירה. מי שקונה לתקופה ארוכה יותר (בכל זאת, רכב חדש) ונהנה ממה שיש לפוקוס להציע - מקס' ישלם עוד כמה אלפים כל שנה ירידת ערך. מי שממש רוצה לחסוך גם ככה לא קונה רכב חדש.

• אהבתי 1

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום ירידה תלולה מחירון 130 בפועל נמכר ב 126  עשרת אלפים שקל הנחה על ליסינג יד ראשונה  בעלים יהיה יד שניה  ההפחתה במחירון בדכ גדולה יותר. בכל מקרה קניה מעולה מחיר של סופר מיני לרכב משפחתי  מרווח מאובזר ובעל ביצועים מעולים.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאן מדברים כאילו מחיר ה0 ק"מ הזה קיים רק לפוקוס,

תפתחו אתרי carclick / carcost / carwhatever

ותראו שכמעט כל רכב גם הכי נמכר נשחק במחיר ה0 ק"מ, גם מלכי המכירות נשחטים ב0 ק"מ אם זה קורולה, איוניק, טוסון, ספורטאג' וכו...

וזה תלוי איזה דגם, הפוקוס אקטיב x נמכרת במחיר הזה, אך למשל על ה st line חבר שלי לא מצא בפחות מ8k מ0 ק"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל העיקרי בין הפוקוס לכמעט כל שאר הדגמים שנמכרים באפס ק"מ הוא שהפוקוס לא נמכרת עם אבזור מופחת או מנוע מוחלש, אלא בדיוק אותו דגם שתקנה בסוכנות, רק בפחות כסף.

ה-st-line עדיין לא הגיעה לאתרי האפס ק"מ, אבל שלוש גרסאות אחרות כבר נמצאות שם (active-x האצ'בק סטיישן וסדאן דיזל).

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

לא נכון,

2 דוגמאות שיצא לי בשלוף מהיר:

קיה סיד ההצ'בק

מאזדה 3, נכוו שעכשיו יש קומפורט, אך דגם הספיריט הגיע ל0 ק"מ באותו רגע שהתחיל להימכר לציבור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1264 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...