Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חדש להורים - תקציב של 120-150 אלף ש"ח

dorsht
שימו לב! השרשור הזה בן 1253 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 15 שעות, markb205 כתב:

קיה אקסיד תתן פתרון מצויין בדגמי ex ופרימיום. 

2008 פרימיום גם מתאימה מאוד (מאמין שתשמור ערך כמו 3008).

הייתי גם מבצע נסיעה חוזרת על האטקה סטייל בדגם החדש והמאוד משתלם. 

אנחנו פחות מתלהבים מהרעיון של קיה בגלל ההתנהלות שלהם עם נסיעות מבחן, התנהלות מרגיזה.

2008 גם קורצת לנו, אבל גם חוששים מהשוק. ההורים שלי לא נגד האוטו באופן כללי, לא מפחדים מרכב צרפתי אך חוששים מהשוק. אני באותה דעה.

לגביי האטקה, רמת גימור הביניים עונה על הדרישות טוב יותר, השאלה מה יהיה המחיר שלה. אני משער משהו בין הסטייל ל-FR, כלומר באיזור ה-150 אלף ש"ח. החשש שוב כאן הוא מהשוק העתידי של הרכב, כי אין הרבה אטקות פרטיות.

לפני 13 שעות, asafasraf כתב:

אתה יכול להציע את הגרנדלנד של אופל שישאיר עודף נאה מ-150k וזהה בבסיס שלו ל-3008 המוצלחת.

@pooh-bear  בעניין שני האופלים - המפרט מאוד נראה לנו על הנייר.

החשש העיקרי הוא מהשוק העתידי.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זה ברור לגמרי. לדעתי, לקנות רכב רק לפי המכירה עתידית זה קצת פספוס, גם כי בכל זאת, רכב חדש זו לא קניה חסכונית, אז לפחות תקנה את מה שאתה מעדיף לנהוג עליו כמה שנים, וגם כי לפחות בקורסה, המחיר ההתחלתי הרבה יותר נמוך, ולכן גם אם תחוו ירידת ערך גבוהה באחוזים, לא בטוח שהיא תהיה גבוהה יותר בשקלים.

אם כי כל ההמלצות הן כמובן עם כוכבית ותלויות בנסיעת מבחן, מפרט על הנייר לא תמיד מתחבר לנהג המיועד.

בכל אופן, לא הייתי פוסל מראש. תעשו נסיעת מבחן, אחרי זה תחליטו מה אתם מעדיפים גם בהתחשב בירידת הערך הצפויה.

• רעיון טוב! 1

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שמקריאה של הדרישות מהרכב ישר קפצה לי הקאמיק לראש.
פתחתי לפני כמה חודשים שרשור בנוגע לרכישה של קאמיק עבור סבא וסבתא שלי, הם מאוד מרוצים מהרכב עד כה, אצלם יש את מנוע ה1.0TSI ואני יכול להגיד בתור אחד שמגיע ממנוע 1.4TSI שהרכב עדיין מרגיש זריז, אבל אני מניח שהמנוע הגדול יותר נחמד [emoji846]
חוץ מזה נוחות הנסיעה גבוהה, מערכת המולטימדיה מהירה ונוחה מאוד לשימוש ותא הנוסעים איכותי ונעים!

כשהשוונו אותה ל2008 היא נפלה הרבה בגלל היחס של היבואן אבל גם בגלל תא נוסעים שמרגיש פחות thought out, מערכת מולטימדיה פחות טובה ואבזור בטיחות מעט פחות טוב.

Audi A1 1.4 TFSI Manual | Citroen C4 eHDI | Land Rover Discovery TD5
VW Golf MK4 1.6 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, dorsht כתב:

אין לנו משהו נגד PSA באופן כללי,

החשש היחיד הוא מהנושא של השוק והסחירות.

נבדוק, תודה.

מהקונה ירדנו כמו שכבר רשמתי.

ההורים רוב הזמן יסעו לבד, גם אם ניסע כולם ביחד, 4 מבוגרים בסופר מיני מודרנית - לא נראה לי כמו משהו בעייתי.

ה3008 שומר ערך ומבוקש משמעותית יותר טוב מהקארוק.

אני הייתי מציע לך לעשות נסיעת מבחן ברכב.

עריכה אחרונה על ידי Ron.P
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל 3008 ברמת גימור גבוהה צריך לחרוג ב-20 אלף ש"ח מהתקציב.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 48 דקות, dorsht כתב:

לגביי האטקה, רמת גימור הביניים עונה על הדרישות טוב יותר, השאלה מה יהיה המחיר שלה. אני משער משהו בין הסטייל ל-FR, כלומר באיזור ה-150 אלף ש"ח. החשש שוב כאן הוא מהשוק העתידי של הרכב, כי אין הרבה אטקות פרטיות.

דגם הביניים עולה 20k יותר מהסטייל (164k).

לא הייתי פוסל את הסטייל כי היא המדתלמת ביותר בהיצע. 

לא הייתי פוסל את רכבי קיה בגלל התננלות של סניף מסויים. לי זכורה חוויה מאוד טובה בסניף רשל"צ כאשר תואמה נסיעת מבחן וקיבלנו את הרכב לחצי שעה בלי ליווי נציג (!). 

נסה שוב או פנה לסניף אחר. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין את השיקול של ירידת ערך אבל לא הייתי שם עליו פוקוס ברמה שאתם שמים עליו, אפשר להשתמש קצת בהיגיון סביר ולהניח שירידת ערך של ג'יפון (התצורה הכי אהובה היום לצערי) סופר מעוצב ממותג צרפתי שנהנה מימים מעט טובים יותר בארץ זה לא כמו לקנות עכשיו רכב מנהלים צרפתי. 

בקיצור לא הייתי חושש מהאופציה של ה 208/2008 וגם מה שפו הדוב אמר לגבי הקורסה הגיוני במידה (חוסכים הרבה כסף בקנייה זה אומר ירידת ערך סבירה יותר מבחינת שקלים פלוס מדובר ספציפית בדגם שיקי יחסית שפונה לצעירים שיש להם ראש יותר פתוח מהקהל המסורתי שקונה ג'יפון למשפחה) 

כן הייתי כנראה זהיר יותר עם אופל גראנלנד - יקר יחסית, לא צעיר והמותג סובל אצל קהל היעד שאליו תרצו למכור את הרכב בעתיד. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני פרטים שלא ציינת - נסועה ומשך החזקת רכב. התיחסות שונה אם הכוונה להחליף בעוד 3-4 שנים או בעוד 8-10 שנים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספריאל - נסועה שנתית כנראה לא גבוהה במיוחד, לא מאמין שיהיה יותר מ-15 אלף ק"מ בשנה, הערכה אופטימית מאוד.

למאזדה 3 היו 40 אלף ק"מ אחרי 3 שנים וזה עוד אחרי שנסעתי בתקופות מסוימות על בסיס יומי במאזדה מבאר שבע לעבודה שלי במרכז (200 ק"מ הלוך וחזור).

משער יותר לכיוון של 12-13 אלף ק"מ בשנה.

אין משהו מוגדר מבחינת משך החזקת הרכב, אבל כנראה כ-4 שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיר זהה ושתיקת הכבשים של העיתונות בארץ בנוגע אליו מאוד תמוהה.

אני מבין את השיקול של ירידת ערך אבל לא הייתי שם עליו פוקוס ברמה שאתם שמים עליו, אפשר להשתמש קצת בהיגיון סביר ולהניח שירידת ערך של ג'יפון (התצורה הכי אהובה היום לצערי) סופר מעוצב ממותג צרפתי שנהנה מימים מעט טובים יותר בארץ זה לא כמו לקנות עכשיו רכב מנהלים צרפתי. 

בקיצור לא הייתי חושש מהאופציה של ה 208/2008 וגם מה שפו הדוב אמר לגבי הקורסה הגיוני במידה (חוסכים הרבה כסף בקנייה זה אומר ירידת ערך סבירה יותר מבחינת שקלים פלוס מדובר ספציפית בדגם שיקי יחסית שפונה לצעירים שיש להם ראש יותר פתוח מהקהל המסורתי שקונה ג'יפון למשפחה) 

כן הייתי כנראה זהיר יותר עם אופל גראנלנד - יקר יחסית, לא צעיר והמותג סובל אצל קהל היעד שאליו תרצו למכור את הרכב בעתיד. 

גראנדלנד יקר יחסית?
הרכב נמכר ב-139000 ₪ וב-0 ק״מ אפשר להשיג אותו ב-119000 ₪.
הרכב מאובזר מאוד, מבוסס על ה-3008 המוצלחת (יותר), ועדיין, אחלה עסקה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שב-119 אלף ש"ח קונים את הגראנדלנד מרמת הגימור הנמוכה, לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שב-119 אלף ש"ח קונים את הגראנדלנד מרמת הגימור הנמוכה, לא?

יש את הדיזל ברמת אבזור הגבוהה בפחות מ-125k.
אם להורים אין בעיה עם דיזל, ובהתחשב בנסועה הממוצעת, יהיה קל יותר למכור את הדיזל.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדיזל ב 125 שמוצעת באפס קילומטר היא מהדגם הפשוט. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1253 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...