Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לובינסקי מציגים: המכירות עברו לדיגיטל, הפארטאץ' נשאר

pooh-bear
שימו לב! השרשור הזה בן 1255 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זו כנראה באמת לא הבעיה הכי גדולה.

אבל זה מראה, לדעתי, על (העדר) תרבות של "איכות" בארגון - לטעות כולם יכולים, להתעלם מטעות (לא נוראית, אבל גם לא לגמרי טריוויאלית) במשך שבוע, זה כבר level אחר.

גם העובדה שהתשובה הראשונה של שני הנציגים שפניתי אליהם היתה "תן לנו טלפון ומישהו כבר יתקשר אליך", ולא "דבר ראשון אני אדאג שהאתר יתוקן, תוך כדי תן לנו טלפון ומישהו יתקשר אליך" מראה שמפרטים לא מעודכנים ולינקים לדגמים הלא נכונים הם נורמה בארגון, לא חריג שצריך לטפל בו.

נורא? לא ממש. בסוף ימצא הג'ינג'י שיודע איפה המפתחות של הצוללת, והוא כבר ידאג לתקן הכל. השאלה אם ה"איכות" הזו מקרינה גם לתחומים אחרים בארגון.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל המעבר לדיגיטל קרה מהר ולא היה זמן להרים מערכת בקרה כמו שצריך.

המלאים, המלאים העתידיים והמשלוחים שבדרך הם דבר דינאמי ויקח עוד קצת זמן עד שמעררכת הדיגיטל תדע להגיב במהירות הנדרשת. זה כבר לא אתר אינפורמטיבי שבו לא קורה כלום אם עדיין מופיע דגם שלא נמצא במלאי.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, Night Driver כתב:

כל המעבר לדיגיטל קרה מהר ולא היה זמן להרים מערכת בקרה כמו שצריך.

כן אה?

עד מרץ 2020 לא שמענו בכלל על אתרי אינטרנט או על מכירה באינטרנט. גם לא היה אף יבואן בארץ שהתחיל להציע דברים כאלה.

בהפתעה.

יותר מזה, לוקח יותר משבוע להגיע לאדם שיכול לתקן את הבעיה, שלא נדבר על זה שאף אחד לא בדק שהכול תקין לפני שהאתר עלה לאוויר.

או, שכול המעבר לדיגיטל נעשה חפיף, אמרו לא נורא.

• אהבתי 1
  • מעניין 2
  • רעיון טוב! 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשנו לפני חצי שנה דאצ'יה חדשה.
מבחינת מלאי ומפרט אין קשר בין מה שרשום באתר למה שיש בפועל. הדבר היחיד שרשום נכון הוא המחיר. כל הליך הרכישה בוצע בטלפון. הפעם הראשונה והיחידה שפגשתי את איש המכירות היתה במעמד איסוף הרכב מהסוכנות. אני מניח שההגדרה הנכונה היא דיגיטל דה לה שמאטע.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, David32 כתב:

כן אה?

עד מרץ 2020 לא שמענו בכלל על אתרי אינטרנט או על מכירה באינטרנט. גם לא היה אף יבואן בארץ שהתחיל להציע דברים כאלה.

בהפתעה.

יותר מזה, לוקח יותר משבוע להגיע לאדם שיכול לתקן את הבעיה, שלא נדבר על זה שאף אחד לא בדק שהכול תקין לפני שהאתר עלה לאוויר.

או, שכול המעבר לדיגיטל נעשה חפיף, אמרו לא נורא.

יבואן רכב זה לא אתר סחר. גם ניתוחי מוח קיימים הרבה לפני שקמו אתרי הסחר ועדיין לא כל רופא יכול מחר להתחיל לבצע ניתוחי מוח בלי טעויות משמעותיות.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 49 דקות, sorvall כתב:

רכשנו לפני חצי שנה דאצ'יה חדשה.

תנחומיי. סתם, תתחדש 😉

לפני 49 דקות, sorvall כתב:

מבחינת מלאי ומפרט אין קשר בין מה שרשום באתר למה שיש בפועל. הדבר היחיד שרשום נכון הוא המחיר. כל הליך הרכישה בוצע בטלפון. הפעם הראשונה והיחידה שפגשתי את איש המכירות היתה במעמד איסוף הרכב מהסוכנות. אני מניח שההגדרה הנכונה היא דיגיטל דה לה שמאטע.

"דיגיטל ישראלי", מעדות ה"יהיה בסדר".

לפני 15 דקות, Night Driver כתב:

יבואן רכב זה לא אתר סחר. גם ניתוחי מוח קיימים הרבה לפני שקמו אתרי הסחר ועדיין לא כל רופא יכול מחר להתחיל לבצע ניתוחי מוח בלי טעויות משמעותיות.

איבדתי אותך לגמרי. מה הקשר למנתחי מוח?

הנקודה היא שחברה מסחרית גדולה מעלה אתר שבו יש מבצע לדגם מסויים עם לינק שמפנה לדגם אחר בכלל (במחיר אחר), נותנת שתי תשובות שונות בשני ערוצי מכירה שונים, שאף אחד מהם לא מעלה על דעתו בכלל שהמצב מלכתחילה לא תקין, וגם כשמסבים את תשומת ליבם התשובה היא "יהיה בסדר, תיכף נמצא את הג'ינג'י". נכון, זה לא סוף העולם, אבל לדעתי זה מראה על בעיה מסויימת, אם כי אפשר גם להסכים שלא להסכים.

לטעות זה אנושי, להתעלם מטעות במשך שבוע+ זה סתם מיותר.

• אהבתי 1

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, pooh-bear כתב:

איבדתי אותך לגמרי. מה הקשר למנתחי מוח?

ששניהם דברים ותיקים וידועים וכשאתה צריך ליישם אותם זה לוקח זמן.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שזה בהכרח מראה משהו על הארגון או על חוסר רצון.

גם שינויים באתר, אני מניח שזה לא קורה ביום

נציג א' שולח מייל לנציג ב' שבדיוק בחופש ואז הוא חוזר ושולח מייל לצוות שמטפל באתר ומשם זה לוקח שבוע וחצי לטיפול. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מביך ברמות, לתפיסתי עדות לחוסר מקצועיות רוחבי ו/או חוסר יכולת שליטה וניהול.
לא מבין את מי שמפחית בחשיבות או מתרץ את זה. 99 אחוז מהסוחרים ברשת אינם אנשי טכנולוגיה ובכלל לא בכך מדובר.
זו עדות לכך שאין מערך הדרכה פיזי לנציגים ועובדי המערכת. אם היה כזה מסודר ומעודכן לא הייתה בעיה. אין כאן קושי טכני, רק העלאת הבלגאן לרשת.
גארבג׳ אין גארבג׳ אאוט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מסכים איתך. 

יש הבדל בין אתר שמקשר בינך לבין היבואן לבין אתר של יבואן אלה התמחויות שונות וצורת עבודה שונה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, MarcNL כתב:

אני לא חושב שזה בהכרח מראה משהו על הארגון או על חוסר רצון.

גם שינויים באתר, אני מניח שזה לא קורה ביום

נציג א' שולח מייל לנציג ב' שבדיוק בחופש ואז הוא חוזר ושולח מייל לצוות שמטפל באתר ומשם זה לוקח שבוע וחצי לטיפול. 

או שהמזכירה שמקלידה כדי שהמנהל לא ישחית את זמנו בדיוק ביום קצר היום, ומחר אסרו חג והיא לא יכולה לעבוד. בחייאת, כמה זמן לוקח למייל לעבור, שבוע? נציג ב' שבחופשה לא מכיר את ה-Out of office notification? נציג א' לא שם לב שלא ענו לו? להחליף לינק באתר לוקח שבוע?

לפני 31 דקות, Night Driver כתב:

יש הבדל בין אתר שמקשר בינך לבין היבואן לבין אתר של יבואן אלה התמחויות שונות וצורת עבודה שונה.

מה עושה האתר של היבואן אם לא מקשר בינך ובין היבואן? קפה? נעים בגב?

כשאתה אומר התמחויות שונות, אתה מתכוון שצריך גם הסמכה ממשלתית, כולל בחינות וסטאז' והכל?

לא מבין אתכם, באמת, אתר אינטרנט ב-2020 זה הכי קומודיטי שיש. בטח שלא מדובר באיזה אתר דינמי מי יודע כמה שמתמשק למערכת ניהול מלאי של הספקים של הספקים שלך, או לתחזית מזג האוויר בבוטסוואנה לעוד שבועיים, באיזה דטה בייס ענק, אלגוריתמיקה מטורפת או טראפיק ששם את יוטיוב מבוייש בפינה. כולה לינק לכמה דגמים עם אפשרות לתשלום. כל חברה בינונית לבניית אתרים מרימה לך כזה בשבוע, ומתקנת לך בחצי שעה.

ד"א, העובדה שהלינק של הפיקאסו (טוב נו, ספייס טורר) מוביל לגרנד, ועל הגרנד גם יש "מבצע", אבל משום מה הוא לא נמצא בעמוד הראשי של המבצעים (ב-lubinskidigital.co.il), לא נראית קצת מוזרה? אולי מישהו שכח לשים לינק לגרנד בעמוד הראשי?

• רעיון טוב! 1

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאילו בחול אין אפשרות לקבל את הרכבים במגוון מנועים,רמות אבזור וצבעים כולל הדמיות.

ממש טכנולוגיה חדשה שלא נראתה מעולם.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1255 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...