Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאמר: המפכה החשמלית של דאצ'יה

yoav911gt2
שימו לב! השרשור הזה בן 1253 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נחמד.

בנוגע לטעינה בבתי דירות - קודם נגיע לפריסה נורמלית של תשתיות חיוניות אחרות כגון סיבים אופטיים, אחר כך נדבר...

44 כ"ס זה אכן נמוך בצורה יוצאת דופן, אבל כרגיל ברכב חשמלי - המומנט הקבוע מחפה על זה בקלות בעולם העירוני.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש היום לא מעט מכוניות של החברות השיתופיות, ואני מאמין ששם צפויה לו הצלחה גדולה בזכות אחזקה נמוכה יחסית,

אנחנו נראה ברחובות תל אביב ועוד ערים מאוד מהר עמדות הטענה צצות על חשבון החברות השיתופיות ליד מקומות החניה שממילא הוקצו להם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יתומחר בפחות מ70 יהיה להיט, סטייל האלטו שנחתה פה ב2009

יש חסרונות, והרבה, אבל במחיר הזה יהיה קל מאוד להתעלם מהן ולהתרכז במה שחשוב לקהל היעד של דאצ'יה - חסכון 

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Hagaix כתב:

בבריטניה למשל, הרכב לא יגיע עם מיזוג אוויר בסטנדרט. מעניין, זה אומר שלא יהיה שום קירור לבטריות?

אין קשר בין השניים.

קירור הסוללות צריך להיעשות בעזרת נוזל קירור, ולא בקומבינות עם המזגן.

לפני 8 שעות, hans כתב:

בנוגע לטעינה בבתי דירות - קודם נגיע לפריסה נורמלית של תשתיות חיוניות אחרות כגון סיבים אופטיים, אחר כך

ואחר כך נדאג שחברת חשמל יכולה לעמוד בעומס של מאות/אלפי רכבים חשמליים שנטענים (כן אני יודע, בלילה וזה, ועדיין).

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, David32 כתב:

אין קשר בין השניים.

קירור הסוללות צריך להיעשות בעזרת נוזל קירור, ולא בקומבינות עם המזגן.

נכון, אז דמיין לך כמה זה גרוע כשאין שום קירור. אפילו הרנו זואי החדשה משתמשת בקירור אוויר רק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, llaavvii כתב:

יש היום לא מעט מכוניות של החברות השיתופיות, ואני מאמין ששם צפויה לו הצלחה גדולה בזכות אחזקה נמוכה יחסית,

אנחנו נראה ברחובות תל אביב ועוד ערים מאוד מהר עמדות הטענה צצות על חשבון החברות השיתופיות ליד מקומות החניה שממילא הוקצו להם.

תל אביב הייתה העיר הראשונה בארץ עם "מכוניות שיתופיות" וכמו בפריז שהתחילה עם זה קודם, השירות היא כישלון צורם שעולה 100 מיליון ש"ח לעיר.

בחיפה משתמשים ברנו זואי וכל ערב מחזירים את כל הרכבים למגרש בשביל טעינה.

בתל אביב לא השתמשו במכוניות חשמליות בגלל העלויות, להתקין עמדות בכל העיר עולה המון.

הרעיון המקורי היה שתל אביבים בני 60 ירכבו על קורקינט עם קניות מהשוק ואם הם צריכים לעשות נסיעה לירושלים הם יקחו רכב שיתופי.

עם דאציה ספרינג, אי אפשר להגיע לירושלים ובחזרה

לפני 6 שעות, Hagaix כתב:

בבריטניה למשל, הרכב לא יגיע עם מיזוג אוויר בסטנדרט. מעניין, זה אומר שלא יהיה שום קירור לבטריות?

לא תהייה דאציה ספרינג בבריטניה, הם לא מתכננים לייצר את הרכב עם הגה ימני

יש מחיר באתר ההונגרי של דאצ'יה

https://www.dacia.hu/modellek/uj-spring-hamarosan.html

HUF 6,490,000 / €17,770 / $20,970

הסבסוד הממשלתי שלנו אין מוריד את המחיר ל:

€10,925 / $12,890 

עריכה אחרונה על ידי LotusElise

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1253 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...