Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך אלפא מורשה באזור המרכז

איניגו
שימו לב! השרשור הזה בן 1243 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

התחדשתי באלפא סטבליו סוף סוף.

מחפש מוסך שיודע באמת לטפל באלפות באיזור המרכז יש חיה כזאת?

האם המרכזי בפתח תקווה מוסך טוב יודע איך לטפל ברכבים הללו?

תודה מראש לעונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מן הסתם שהמוסך המרכזי ידע לטפל ברכבי אלפא, העניין הוא שהמחירים שם גבוהים ויש מספיק מוסכים מומחים במרכז.

יש את איציק אלפא ברחובות, אני מטפל אצלו וממליץ בחום מאוד.

יש לך גם בתל אביב את המוסך של מיכאל.

אני לא מבין באחריות אבל תוודא שאיפה שאתה הולך זה בסדר מבחינת האחריות.

בכל אופן, ברוך הבא - תתחדש ותהנה!

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תתחדש
סע בדרכים טובות

בגדול זה מוסך מעולה אבל כמו שאמרו יהיה יקר יותר מהמוסכים האחרים
אם אתה הולך לשם תראה שלא מנסים לדחוף לך החלפת חלקים סתם
מצטרף להמלצה על מוסך מיכאל בתל אביב

בהצלחה 

היום - אלפא רומיאו ג'ולייטה 2013
קודם - הונדה ג'אז קומפורט 2017

קודם - סובארו B3 שנת 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי..

בהמשך.לשאלתי ולחפירות שאני חופר בפורומים הרלוונטיים...

האם טיפול.במוסך "מומחה" אלפא שאינו מורשה אפשרי ללא פגיעה באחריות וכדומה?

ממה שאני קורא ומבין יש כמה מוסכים שהינם מומחי אלפא בעלי שרות  ואמינות טובים בהרבה ממוסכי היבואן...

האם טיפול אצלם כולל הוכחה ע"י רישום ספר טיפולים/חשבונית יכול לבוא בחשבון?

או שבמידה ויקרה משהו שאצטרך להפעיל את האחריות יאמרו לי שהאחריות אינה בתוקף כי המוסך אינו מוסך מורשה של היבואן....

תודה חברים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

זו שאלה שנידונה בפורום הרבה פעמים. מבחינת חוק כל עוד המוסך שבו אתה מטפל הוא מוסך מורשה משרד התחבורה + יש לך יכולת להוכיח שטיפלת לפי ספר הטיפולים עם החלפים והשמנים הנכונים (קבלות, תיעוד קילומטראז וכו') - ליבואן אין יכולת להתנער מאחריות לרכב.

עם זאת, יש הרבה מקרים שנופלים בתחום ה"רצון הטוב" מטעם היבואן- מקרים בהם יש בעיות ברכב שהם לא במסגרת האחריות (בעיות קוסמטיקה, פלסטיקה וכו') ובהם היבואן כן יהיה מוכן להשתתף בעלות התיקון או לקחת את התיקון תחת אחריותו. זה רלוונטי גם במקרים בהם נגמרה האחריות בעקבות קילומטראז' או מספר שנות האחריות, והיבואן עשוי להסכים לתקן על חשבונו דברים מסוימים. כל זאת כמובן כחלק מ"רצון טוב" של היבואן, הם לא מחויבים לכך,  לכן - אם אתה לא מטפל אצלם - שכח מזה.

עריכה אחרונה על ידי Shay_u
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...