Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם כדאי לקנות סיטרואן מלובינסקי טרייד ללא בדיקה?

ofiros1
 שיתוף

שימו לב! השרשור הזה בן 344 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קיבלתי בדיקה + היסטוריה מלובינסקי טרייד על סיטרואן שנראים על פניו טוב מאוד. האם שווה בכל מקרה לקחת לבדיקה?

בנוסף, הרכב יושב אצלם בערך חודשיים וחצי במגרש, האם זאת תקופה ארוכה לרכב שאמורה להדליק לי נורה אדומה בקשר לרכב, או שזאת תקופה סבירה?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל המגרשים הם סוחרים. פשוט הטרייד של היבואנים בדרך כלל סוחר יותר מסודר.

אני הייתי מתחיל מלאתר את הבעלים הקודם (מופיע ברשיון הרכב שהציגו לך) ובודק איתו אם לרכב היו בעיות מיוחדות או תאונות. אחרי זה בהתאם לשווי הרכב הייתי מחליט אם ללכת לבדיקה, לבדוק רק תאונות אצל פחח עם ליפט או לבדוק אצל מוסכניק כללי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מומלץ לא לוותר על בדיקה שאתה משלם עליה במקום שאתה בוחר, גם אם הרכישה היא מהמגרשים הגדולים.

הסיבות הרציונאליות הוזכרו מספר רב של פעמים בפורום.

כשאתה תרצה למכור את הרכב ותיגש לסוכנות לובינסקי למכור להם את הרכב, תיהיה בטוח שישלחו אותך לבדיקה.

זה המקצוע שלהם והם חיים את זה יום יום.

אל תחשוב ששיקול הדעת שלך טוב יותר משלהם בנוגע לאם בדיקה נדרשת או לא. גש לבדיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נניח אני מוכר פרטי ומבטיח לך אחריות למנוע שנתיים עלי. היית מוותר על בדיקה ?
ברור שלא. אותו הדין במגרש.
לפעמים ממש קשה לממש אחריות ולהוכיח שלא אתה גרמת נזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכונאי ולא "מומחה"

אם הרכב טופל בצורה מסודרת במוסכי היבואן ויש לכך תיעוד
אז גם תקלות היסטוריות יתועדו, לא? למה צריך לשאול את המוכר?

גם ככה מכוני הבדיקה לא לוקחים אחריות על כלום וגם לא באמת כותבים כלום בדו"ח

לבדוק שילדה צריך, אפשר להסתפק בזה במכון הבדיקה
מי שערני וקצת מבין יכול לגלות תאונות בעיין רגילה, בטח תאונות משמעותיות, הרי הבוחן בבדיקה לא איזה Phd, לא צריך להיות גאון גדול.
את הרכב לקחת למוסך מתמחה, שיעשה עליו סיבוב ויתן את דעתו.
בכל מקרה יש אחריות לא?

• מעניין 1
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, סולל הדרך כתב:

ם הרכב טופל בצורה מסודרת במוסכי היבואן ויש לכך תיעוד
אז גם תקלות היסטוריות יתועדו, לא? למה צריך לשאול את המוכר?

כי במוסכי היבואן יתועד רק מה שהוא עשה. תאונות למשל מתקנים אצל פחח ויש דברים שמטופלים בחוץ (כמו בעיות מזגן למשל).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שהרכב חדש יחסית ולכן הוא מטופל ומתועד אצל היבואן

אם יש תקלת מזגן היא מתועדת אצל המוסך ששולך לעבודות חוץ

בלי קשר שמכון בדיקה לא יכול לעלות על תקלה כמו דליפה למשל. אם המזגן עובד בזמן הבדיקה אז הוא תקין

וזה למה כל הבדיקה של המכונים זה חרטא אחת גדולה.

חוץ מזה יש לו אחריות, יש בעיה יחזור למוכר/סוכנות

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע בן כמה הרכב ומה עבר אבל דברים כמו דליפה שפעם בשנה ממלאים גז אלה בדיוק הדברים שבעלים קודם יכול להגיד ובדיקה לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לובינסקי הסתירו ממני תקלות במכוון כאשר ביקשתי לרכוש שם. פרסמתי פה את הסיפור וגם הגשתי תלונה מסודרת לרשות להגנת הצרכן. הם פשוט מפיקים תדפיס סלקטיבי שמופיעים בו רק הטיפולים. זה בניגוד לחוק, אבל משתלם להם. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, סולל הדרך כתב:

בכל מקרה יש אחריות לא?

רואים שאתה לא בארץ כבר כמה שנים טובות (לטובתך, כן? פשוט יכול להיות ששכחת ש"אחריות" כאן היא לא בהכרח מה שאנחנו מתכוונים אליו במילה אחריות)

אני לא לגמרי מבין מה המטרה פה: למה לא לקחת לבדיקה, כי זה לוקח זמן? עולה כסף? שווה לחסוך את הכמה מאות שקלים ושעתיים עכשיו ולהמר על כמה עשרות אלפי שקלים? לדעתי לא, אבל אפשר גם לא להסכים. סוחר זה סוחר, יש לו האינטרסים שלו גם אם הוא לובש חולצה מכופתרת ויושב במשרד ממוזג.

סתם כאנקדוטה, הכותרת עלולה לגרום להתקף לב קל לפרנקופוב מצוי. גם סיטרואן, גם מלובינסקי וגם בלי בדיקה 🤣

ד"א, על איזו סיטרואן מדובר? יש דגמים מעולים ויש כאלו שפחות.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, pooh-bear כתב:

רואים שאתה לא בארץ כבר כמה שנים טובות (לטובתך, כן? פשוט יכול להיות ששכחת ש"אחריות" כאן היא לא בהכרח מה שאנחנו מתכוונים אליו במילה אחריות)

אני לא לגמרי מבין מה המטרה פה: למה לא לקחת לבדיקה, כי זה לוקח זמן? עולה כסף? שווה לחסוך את הכמה מאות שקלים ושעתיים עכשיו ולהמר על כמה עשרות אלפי שקלים? לדעתי לא, אבל אפשר גם לא להסכים. סוחר זה סוחר, יש לו האינטרסים שלו גם אם הוא לובש חולצה מכופתרת ויושב במשרד ממוזג.

סתם כאנקדוטה, הכותרת עלולה לגרום להתקף לב קל לפרנקופוב מצוי. גם סיטרואן, גם מלובינסקי וגם בלי בדיקה 🤣

ד"א, על איזו סיטרואן מדובר? יש דגמים מעולים ויש כאלו שפחות.

כי הבדיקה בדרך כלל לא שווה את הניר עליו היא כתובה... מלבד שילדה אין בה שום לקיחת אחריות. אז חבל על הזמן והכסף. מוסך מתמחה יתן לך הרבה יותר מידע מאשר כל מכון "מבדק"

לפני 27 דקות, eyalzo כתב:

לובינסקי הסתירו ממני תקלות במכוון כאשר ביקשתי לרכוש שם. פרסמתי פה את הסיפור וגם הגשתי תלונה מסודרת לרשות להגנת הצרכן. הם פשוט מפיקים תדפיס סלקטיבי שמופיעים בו רק הטיפולים. זה בניגוד לחוק, אבל משתלם להם. 

זה חמור מאוד, אז במקרה הזה זה לא משנה את דעתי על נחיצות הבדיקה, פשוט לא הייתי קונה מהם נקודה.

לפני 28 דקות, Night Driver כתב:

לא יודע בן כמה הרכב ומה עבר אבל דברים כמו דליפה שפעם בשנה ממלאים גז אלה בדיוק הדברים שבעלים קודם יכול להגיד ובדיקה לא.

והבעלים הקודם בטוח יספר לך... מה האינטרס שלו בדיוק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 344 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• תוכן חדש...