Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך מתחילים עם עולם הסימולטורים?

שימו לב! השרשור הזה בן 1257 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן.

קורונה, מצ'עמם 😆

אז יש זמן, וגם אפשר למצוא תקציב. השאלה איך מתחילים?

צריך PC מיוחד או שאפשר להשתמש בשלב הראשון שאחד חזק שמשמש לעבודה (בלי יכולות גרפיות מתקדמות)? אולי בכלל צריך קונסולה?

הגהה, דוושות - מה צריך לחפש בשביל סט שלא יהיה overkill למתחילים אבל גם לא מבאס את הישבן? צריך עוד משהו בשלב הראשון?

איזה סימולטור בכלל לבחור? האם צריך on line או שמורידים כמו פעם?

מניח שהבנתם...

תודה מראש אם למישהו יש סבלנות לענות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאתה קונה מחשב "גיימינג" וסט-אפ של 3 מסכים או VR או... לא יודע מה יש היום. תתחיל בקטן. עם המחשב שיש לך עכשיו יכול להריץ את אחד הסימולטורים על מינימום, אז לדעתי הכל בסדר.

הגה, דוושות וכו... G29 (אני חושב שזה החדש של Logitech), או G27 יד שנייה (או חדש) במצב טוב. היה לי אחד בתחילת הדרך במשך 3 שנים עד שהבאנג לא נשפך עליו וקניתי את ה T500RS או משהו כזה, שיש לי עד עכשיו.

סימולטורים יש כמה. כל ה"fanboys" יגידו ששלהם הכי טוב. אני אומר תנסה את כולם.

מה שאני מכיר

iracing - מאוד יקר. גם תשלום חודשי + אתה צריך לקנות מכוניות ומסלולים. הייתי מנוי במשך 3 ומשהו שנים עד שנשבר לי.

rfactor 2 - לא יודע מה להגיד.. 

automobilista 2 - לא ניסיתי אותו, אבל מאוד אהבתי את הראשון.

assetto corsa - דיי פופולרי

לסיכום:

תנסה את כל הסימולטורים ותשחק במה שבא לך. לא חייב לבחור אחד ולשנוא את כל השאר.

על תזרוק הרבה כסף על התחביב הזה על ההתחלה. יצא לי להתחרות עונות שלמות ב iracing עם אנשים שישבו כל כיסא מטבח מול לפטופ ופשוט קרעו את כולם.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המון תודה.

נשמע כמו כיוון טוב. 

הסט של לוגיטק שהזכרת מגיע גם לפלייסטישן וגם לאקסבוקס. יש עדיפות? זאת אומר אם ארצה למכור ביד 2 או לשדרג לקונסולה, בתחום הסימולטורים יש עדיפות לסוג מסויים של קונסולה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסימולטורים היותר רציניים, שכבר הזכיר ldh, הם למחשב. אתה כן צריך כרטיס מסך סביר בשביל להריץ אותם, בטח אונליין. g27/29 הם אחלה. אין סיבה לרוץ ולהשקיע בהתחלה בעמדה בעשרות אלפי שקלים, וחלק מהנהגים הטובים בתחום מתחרים עם עמדות ישנות כאלו של לוגיטק. מה שכן מאוד (מאוד!) משפר את החוויה זה vr, אם אתה מסוגל להשתמש בזה בלי לרצות למות, או שלושה מסכים, שמייצרים חוויה ותחושה הרבה יותר טובה ומדויקת מבחינת מבט ומה שאתה רואה סביבך, בטח כשיש עוד רכבים על המסלול. 

זה לגמרי עניין של טעם וויכוחים על פיזיקה והאם היא כן זהה או לא זהה למציאות. בכל זאת יש הבדל עקרוני בין משחקים מהסוג של gran turismo לבין אסטו קורסה ושות׳. מבחינת ההצע בתחום הסימולטורים - איירייסינג לא רואה את השאר ממטר בזכות החוויה. יש לך אינסוף נהגים להתחרות בהם, עשרות ליגות רשמיות, אינסוף ליגות פרטיות (כולל זו הישראלית, שכרגע נמצאת בעונה השלישית שלה, עם 30 נהגים שמתחרים באופן קבוע פעם בשבועיים). זה יחסית יקר, כי אתה משלם על מנוי ועל תוכן.יקר זה אומר 500-600 שח בשנה - לא שונה מאוד מנטפליקס או כל שירות תוכן אחר. אם פחות איכפת לך מהתחרויות ואתה סתם רוצה לנהוג - אסטו קורסה הוא אחלה, וגם רפקטור2 עם אינסוף מודים שונים. אני אישית די מתעב את אוטומוביליסטה 1 כי הוא פשוט מרגיש כ״כ מיושן, אבל יש לו קהילה זמינה עדיין. את 2 לא ניסיתי. 

אישית, כאמור, מהרגע שצברתי יחסית מספיק תוכן באייריסינג, אני לא פותח שום סימולטור אחר. גם כשסתם בא לי לנהוג בtets mode ברינג, אני מעדיף אותם ולא רואה סיבה להשקיע בשום דבר אחר.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה.

קפצתי היום לחנות גיימינג ואני בכיוון לשדרוג המחשב (מן הסתם עם מארז).

ארכוש סט של לוגיתג ואתחיל. כרגע זו עמדת עבודה + סימולטור אז אני לא הולך להשתגע. בהמשך אלוהים גדול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1257 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...