Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוטו לסופר ובחזרה - הונדה סיויק 1.6 אוט' 2002

vadim6385
שימו לב! השרשור הזה בן 905 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 14 דקות, AndreyAK כתב:

תתחדש!

אין על היפניות!

קנית את הרכב בלי שפתחת את מכסה המנוע?

פעם אחרונה שאני הסתכלתי, לא מצאתי שום דבר יפני באוטו שלי, זה שמופיע כאן טיפה למעלה. אפשר קצת להרגיע מהסגידה הזו למזרח הרחוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 229
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 13 שעות, vadim6385 כתב:

היום בבוקר הלכתי ברחוב, ואני רואה הונדה סיויק ישנה

"תתחדש", הייתה לי כזאת סיוויק מודל 2003 דגם 5 דלתות עד יחסית לא מזמן.

היא לא בדיוק הצדיקה את התדמית האמינה אבל הייתה סבירה מבחינת האחזקה ונסעה טוב. זה ממש לא "מקרר יפני". זה רכב די מתקדם לזמנו למרות שהוא פחות ייחודי ופחות מוצלח משני הדורות שקדמו לו. 

יש לי ספר שרות מקורי של הונדה שכולל את מפרטי הטיפולים ואת כל מערכי השרות האחזקה, רק שהוא משנת 2001 (מתי שהדגם יצא) ומבוסס על Explorer 5.

במערכות הפעלה ישנות עבד אצלי מצויין אבל לאחר התקנת Win 10 עם האקספלורר שבא איתו הדפדוף בספר לא עובד, מראה רק את העמוד הראשון בכל פרק.

אם אתה רוצה אני יכול לשלוח לך אותו, אולי תצליח לגרום לדפדוף לעבוד. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, רועי5 כתב:

פעם אחרונה שאני הסתכלתי, לא מצאתי שום דבר יפני באוטו שלי, זה שמופיע כאן טיפה למעלה. אפשר קצת להרגיע מהסגידה הזו למזרח הרחוק.

איזה וואגית יש לך אם מותר לשאול? ולמה אתה מקבל "מבטים מוזרים" לטענתך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בורה 2 ליטר זה האוטו והמבטים המוזרים שייכים לסביבה הרמת שרונית המפונפנת בה אני גר, זו שמכונית מסוגה ובמיוחד גילה, לא עוברת טוב בקיבה של מי שרגיל לקיואים, אמים, סיאים ואיאים לסוגיהם ומספריהם השונים.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Buki כתב:

"תתחדש", הייתה לי כזאת סיוויק מודל 2003 דגם 5 דלתות עד יחסית לא מזמן.

אני הבנתי שה5 דלתות זה דגם שונה לגמרי, וגם לא מיוצר באותו מקום.

שלי זה סדאן.

לפני כשעה, רועי5 כתב:

בורה 2 ליטר זה האוטו והמבטים המוזרים שייכים לסביבה הרמת שרונית המפונפנת בה אני גר, זו שמכונית מסוגה ובמיוחד גילה, לא עוברת טוב בקיבה של מי שרגיל לקיואים, אמים, סיאים ואיאים לסוגיהם ומספריהם השונים.

בכפר סבא דווקא לא חסר מכוניות ישנות שעדיין נוסעות. לאנשים פה לא באמת אכפת מה יחשבו על האוטו שלהם, אז אני משתלב פה טוב עם הסיוויק בגיל גיוס.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, vadim6385 כתב:

אני הבנתי שה5 דלתות זה דגם שונה לגמרי, וגם לא מיוצר באותו מקום

אכן דגם שונה לגמרי אבל מנוע, גיר ועוד הרבה מכלולים זהים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מכניס אוטו כזה למוסך טוב ואמין (יש דבר כזה?) ומשקיע כמה אלפים ביישור קו מינימלי ולהמשיך לנסוע בלי חשש גם לאילת אם צריך. אוטו כזה יכול לשרת אותך בכיף כמה שנים.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, vadim6385 כתב:

אני אישית נכוויתי ממכוניות ישנות ומתפרקות, זאת אחת הסיבות שהעדפתי להישאר עם הליסינג כל הזמן הזה.

אם האוטו הזה לא היה במקרה נופל עליי, לא הייתי קונה אותו.

נחיה ונראה. מה שכן, זה מצריך שינוי בהרגלי נהיגה, כי עם הליסינג, אם אני רוצה לנסוע לצפון/אילת, אני פשוט מניע ונוסע. כאן יש לי חששות, כי זה אוטו ישן בכל זאת.

צריך לקבוע תור למוסך, שיעשו טיפול ויתנו לי אישור בלמים לטסט (צריך את זה לאוטו בן 18). אני עוד לא יודע אם עדיין אחזיק אותו כשיהיה צריך שני טסטים בשנה.

ניתקתי וחיברתי את המצבר, ועושה רושם שזה פתר את בעיית ההבהובים.

אבל החזיר אזעקה קולית מעצבנת משנות ה90.

אולי אחליף אותה בשלט נוחות מתישהו, או אנתק לגמרי ואשתמש רק במפתח.

מצאתי גם דרך לפתוח את המכסה מנוע בקלות.

בעיה נוספת - רמקולים נשמעים רק מקדימה, האחוריים או מתים או מנותקים, עדיין לא בדקתי. בכל אופן, יש לי בבית זרוק רדיודיסק קלריון עם USB+BT, אז אחבר אותו בהזדמנות.

האוטו עמד הרבה זמן מתחת לעצים, ומטונף בצורה קיצונית. כשאנקה אותו, אעלה תמונות.

מציע לך לטפל ברכב לפי הספר, החלפת שמן כל שנה, נוזל בלמים כל שנתיים, אם יש רצועת תיזמון להחליף, לרענן את מערכת הקירור, להתקין צמיגים מהשורה הראשונה.

ואז לא תהיה לך שום סיבה לחשוש מנסיעה לאילת או סיבה לזרוק אותו בגלל שטות כמו 2 טסטים בשנה.

לגבי מוסך, ממליץ לך למצוא מוסך שלא צריך לקבוע אליו תורים. זה גם יוצא יותר זול. לגבי האישור לטסט, תעשה את זה יחד עם טיפול או עבודה אחרת שצריך לעשות במוסך ואז לא תצטרך לבזבז זמן או תשלום על האישור במיוחד. האישור תקף ל90 יום, וניתן לעשות טסט חודשיים לפני הזמן. ככה שאם אתה מגיע למוסך 4 חודשים לפני תאריך הטסט אתה כבר יכול לקחת אישור.

את האזעקה תעיף, היא בטח גם סוחבת זרם מהמצבר.

תתחדש.

• רעיון טוב! 1

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ לך על מוסך דיזל סנטר בהוד השרון, הוא נמצא מאחורי קניון שרונים, יצא לי לטפל שם בשני רכבים  והם היו מאוד הגונים ולא ניסו לדחוף לי עוד דברים על הדרך שלא הייתי צריך.

Peugeot 5008 1.6T Active 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל ההתחלה אני רוצה לבדוק את מוסך רקורד כפר סבא (איפה שהאוטו טופל קודם), ואם משהו לא ייראה לי, אחפש מוסך אחר.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, רועי5 כתב:

אויש נו באמת. חשבתי תגיד לי איזה גולף מצועצעת עם קיטים ואגזוזים.

זה מסוג ההתנשאויות שאני באמת לא מכיר. כאילו תיארת מדינה אחרת. פרינציפ הייתי מחזיק אותה עוד כמה שנים שישרפו עם המבטים המוזרים.

איך מנחם בגין ז"ל אמר ב-77': "תתרגלו"...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Roycohen1979 כתב:

אבא שלי החזיק סיוויק שפיץ מודל 91 שקנה יד ראשונה במשך מעל 30שנים,

רק לי זה מוזר שאבא שלך החזיק בעבר 30+ שנה רכב שעדיין לא עברו 30 שנה מאז שהוא יוצר?

ואדים - בחירה כלכלית נבונה. עוד כמה דברים ליישור קו ותכיר את הרכב מספיק טוב כדי לנסוע ממטולה לאילת באותו יום בלי לפחד.

• אהבתי 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 905 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...