Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky
 שיתוף

פוסטים מומלצים

• תגובות 15.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

היי,

אני מתכנן להזמין את המצלמה Viofo A119 V3 ויש לי 2 שאלות לגבי איזה עוד דברים אני צריך להזמין ביחד איתה.

1. לגבי קיט חיבור לפיוזים:

spacer.png

על מנת שאני אדע להזמין את הקיט המתאים, איך אני יכול לדעת איזה סוג (גודל) פיוזים יש אצלי ברכב? (פולקסווגן פולו 2016 אם זה עוזר).

2. לגבי קיט חיבור פארקינג מוד:

spacer.png

אם אני לא מעוניין שהמצלמה תעבוד בפארקינג מוד, כלומר אני לא רוצה שהיא תקבל מתח בזמן שהרכב כבוי, אלא אך ורק כשהרכב מותנע, אני עדיין חייב את הקיט הזה או שאפשר לוותר עליו?

תודה רבה לכל העוזרים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להשתמש בחיבור הרגיל של המצת סיגריות וכך לוותר על הקיט. בקשר לפיוז, בספר רכב חייב להיות כתוב. בגולף שלי זה היה פיוז מסוג ato. 

תצטרך גם נעל כבל כדי לחבר את החוט של האדמה. 

לדעתי שווה להשקיע מאמץ קטן וכן לחווט את המצלמה לתיבת פיוזים.

עריכה אחרונה על ידי eitanuch
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, eitanuch כתב:

אתה יכול להשתמש בחיבור הרגיל של המצת סיגריות וכך לוותר על הקיט. בקשר לפיוז, בספר רכב חייב להיות כתוב. בגולף שלי זה היה פיוז מסוג ato. 

תצטרך גם נעל כבל כדי לחבר את החוט של האדמה. 

לדעתי שווה להשקיע מאמץ קטן וכן לחווט את המצלמה לתיבת פיוזים.

אני כן מעוניין לחווט את המצלמה לתיבת הפיוזים. השאלה היא האם הקיט של הפארקינג מוד הוא חובה עבורי גם אם אני לא מעוניין שהמצלמה תקבל מתח בזמן שהרכב כבוי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, the_m4n כתב:

אני כן מעוניין לחווט את המצלמה לתיבת הפיוזים. השאלה היא האם הקיט של הפארקינג מוד הוא חובה עבורי גם אם אני לא מעוניין שהמצלמה תקבל מתח בזמן שהרכב כבוי?

שקע המצת ברכב שלך מספק מתח גם כשהרכב כבוי?

מוזמנים לשאול ולהתייעץ בתחום מצלמות דרך לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אפשרות באמת לנטרל ולהפעיל את הפארקינג מוד בקלות כשרוצים? לא מעוניין שהמצלמה תאכל מהמצבר כשהרכב כבוי ונמצא בחנייה שלי ביום יום, מצד שני כן יהיה נחמד אם אני באזור בעייתי שכן יעבוד. 

זה אפשרי בדגם המדובר פה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

היום התקנו המצלמות קדימה ואחורה ב 5008.

אחורה 70mai Mini הותקנה לחיבור מצת שיש לי אחורה.

קדימה Viofo a129 due כשהדו מצלמת את פנים הרכב. משום מה המצלמה לא נכבית כשאני מכבה את האוטו. חשבתי שפארקינג מוד על מצב Auto Event Detection יכבה את המצלמה וידליק אותה רק כשיש חישה- אבל לא, היא נשארת דלוקה. אותו דבר ניסיתי באופציית Motion detection שחשבתי שהמצלמה כבויה ונדלקת כשהחיישן מופעל, אבל לא, היא תמיד נשארת דלוקה, וככל הנראה אני לא בטוח מבין את הסט אפ שלה. לא מעוניין שהיא תישאר דלוקה כשהרכב כבוי. דרך אגב, ערכת חיבור PARKING הגיעה לי יחד עם המצלמה, לא מבין מדוע הומלץ כאן לרכוש בנוסף, אז עכשיו יש לי אחד ספייר. זוכר שעקבתי אחר ההנחיות כאן אז גם לא בטוח מבין במה מדובר.

אשמח לעזרה

תודה!

עריכה אחרונה על ידי ST12345

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי הרגע באליאקספרס מחיר של 480.14 שקל בשביל ה a129 due זה כולל מצלמה אחורית ו gps המחיר טוב או לחכות עוד קצת?

עריכה אחרונה על ידי Noxius
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• תוכן חדש...