Jump to content
קיבלנו דיווח על בעיה בחידוש מנויים. אם חוויתם בעיה דומה, שלחו הודעה פרטית למשתמש "פבל" ונעזור לכם
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky
 שיתוף
עוקבים 62

פוסטים מומלצים

שלום לכולם יש לי מצלמה לרכב

viofo 119 s שמצלמת את הדרך מקדימה.

עכשיו אני מחפש מצלמה שתצלם את ה

דרך מאחורה האם אני יכול להזמין את

אותה מצלמה גם לחלק האחורי של הרכב?.

לאיפה היא תתחבר?.

במידה ולא איזה מצלמת תיעוד לחלק

האחורי של הרכב איכותית ועמידה לשמש

אפשר לקנות?.

תודה

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
  • תגובות 15.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

אם אתה מחפש מצלמה דו כיוונית אז כן, VIOFO A129 Duo קולעת בול.   @Talgaz  @Noxius @rsm @Fellowship @iEminem @amitnaz @the_m4n @avic78 11.11 מבצעים שווים למצלמות דרך באליאקספרס, קופונים לחג:

למי ששאל למה אין פקודות קוליות ב-A800, קיבלתי תשובה מהחנות הרשמית שלהם: תשובה מטומטמת לדעתי יכלו לעשות רק באנגלית, הטכנולוגיה כבר קיימת. כנראה שיש שיקולים נוספים.

יומיים שלושה זה הרבה מדי, אבל הנה פתרון אפשרי: מצאתי מישהו שמדד כמה צורכת הA129 לשעה: 1.Front 1080p 60fps 1.74W 2.Front+Rear 1080p 30fps 2.89W 3.Parking Mode 5fps Front 1.33W 4.Parking Mode

תמונות שפורסמו בשרשור

אין שום מניעה להתקין את אותה המצלמה גם בחלק האחורי, הדגש היחידי שהייתי שם הוא הגודל.

לרוב שדה הראיה מבעד לשמשה האחורית הוא יחסית מצומצם לכן הייתי ממליץ על מצלמה קומפקטית יחסית כמו למשל Blackskysea B1W או DDpai Mini2 שתיהן מבוססות על קבל חשמלי ולא סוללה ובעלות גוף גלילי שלא תופס יותר מדי מקום בין השאר כי אין להן מסך, ההגדרה שלהן ושליפת סרטונים מתבצעת ע"י אפליקציה לפלאפון.

מוזמנים לשאול ולהתייעץ בתחום מצלמות דרך לרכב

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

לילה טוב חברים.

רוצה לקנות כרטיס לצילום ב4K, מצאתי את 2 האלה, איזה מהם כדי?

כי 1 עולה 100 ש"ח וזה 512 GB ו השניה עולה 200 וזה ל256 GB...

קצת מבלבל אותי...

תודה מראש :-)

01 A.jpg 01 B.jpg

02 A.jpg 02 B.jpg

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

קצת תמוהה המחיר, רצים הרבה זיופים בשוק של הכרטיסים האלה.

מה הנפח המקסימלי שהמצלמה שלך יכולה להכיל?

בדר"כ 256/512 ג'יגה זה חריג

אישית יצא לי לקנות מהמוכר הזה ועד כה הכרטיס מתפקד טוב

https://rover.ebay.com/rover/1/711-53200-19255-0/1?icep_id=114&ipn=icep&toolid=20004&campid=5338308828&mpre=https%3A%2F%2Fwww.ebay.com%2Fitm%2FSamsung-EVO-Plus-256GB-128GB-64GB-32GB-micro-SD-SDHC-SDXC-Lot-100MB-s-4K-Class10%2F272518108541%3Fhash%3Ditem3f7358557d%3Am%3AmawKmv4xt7RcNxAguamvgmg%3Ark%3A3%3Apf%3A0

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אני לפני קניית מצלמה וראיתי שהמטען לרכב שמגיע איתה הוא 1.5A , וברכב יש לי מטען עם 2 יציאות של 2.4A בגלל הטלפון, האם לא יהרוס אותה לחבר למטען הכפול של הטלפון?

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
קצת תמוהה המחיר, רצים הרבה זיופים בשוק של הכרטיסים האלה.

מה הנפח המקסימלי שהמצלמה שלך יכולה להכיל?

בדר"כ 256/512 ג'יגה זה חריג

אישית יצא לי לקנות מהמוכר הזה ועד כה הכרטיס מתפקד טוב

https://rover.ebay.com/rover/1/711-53200-19255-0/1?icep_id=114&ipn=icep&toolid=20004&campid=5338308828&mpre=https%3A%2F%2Fwww.ebay.com%2Fitm%2FSamsung-EVO-Plus-256GB-128GB-64GB-32GB-micro-SD-SDHC-SDXC-Lot-100MB-s-4K-Class10%2F272518108541%3Fhash%3Ditem3f7358557d%3Am%3AmawKmv4xt7RcNxAguamvgmg%3Ark%3A3%3Apf%3A0

תכלס זה לפלאפון :-).

הבנתי שלא כל מיקרו ס ד יכול לצלם ב4k, בגלל זה באתי לשאול לפני זאני זורק כסף לפח :-)

Enviado desde mi SM-G975F mediante Tapatalk

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
מישהו חיבר מצלמה למטען של טלפון עם 2.4A? שזה יותר גבוה מהזרם של המטען של המצלמה?
אין בעיה,הצרכן (המצלמה) קובע את צריכת הזרם מהמטען

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

בעיה ב- Xiaomi 70mai Pro חדשה שנקנתה לפני יומיים - כשה-WiFi hotspot פועל במצלמה בשעת הקלטת וידאו, יש רעשי תיקתוקים ורעש דמוי מסוק בפס הקול של הוידאו המוקלט (גם בוידאו רגיל וגם בהקלטת חירום). כשמכבים את ה-WiFi hotspot במצלמה, הרעשים הנ"ל נעלמים.

עדיין לא התקנתי אותה, רק התחלתי לבדוק אותה בבית כששמתי לב לדבר הזה.

האם עוד מישהו מבעלי המצלמה הנ"ל נתקל בתופעה, או לחלופין יכול לבדוק את העניין במצלמה שלו?

מצאתי וידאו שמציג את הבעיה:

עריכה אחרונה על ידי Coresh
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אם הבעיה מפסיקה כשאתה מכבה את הwifi אז מה זה משנה? הוא לא חייב להיות דלוק כל הזמן.

יש לי מצלמה כזאת, בהזדמנות אבדוק אם זה קיים גם אצלי.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

זה משנה כי זו בעיה חומרתית.

ב GoPro Hero 4 ובעוד דגם יש אותה בעיה, ואם תתלונן תקבל מצלמה חדשה ללא רעשי-רקע מהיצרן, לפחות בארה"ב.

ממש אשמח אם תבדוק, אני שוקל לקפוץ היום לגו מובייל כדי להחליף אותה.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• תוכן חדש...