Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky
 שיתוף

פוסטים מומלצים

לגבי המתקין-

לבחור קוראים עידן , הוא הבעלים של  ISOUND (נמצא במתחם של אוטו רונית).

בדקתי במספר מקומות לגבי התקנת החיישנים הקדמיים . כשהגעתי לעידן הוא המליץ על חיישנים מקוריים .
התרשמתי מאוד מרמת המקצועיות שלו ושל צוות העובדים שלו .

התקנת החיישנים לקחה בערך 5 שעות בהן החיישנים הותקנו ונבדקו.

יצאתי  מאוד מרוצה והחלטתי לחזור למקום לשם התקנת המצלמה. בשני המקרים קיבלתי בדיוק מה שרציתי .

לאחר החוויה הטובה ,אני יכל להמליץ בלב על בחור מקצוען שלא מנסה "לעגל פינות"- שאפו !!!

העסק קטן ולא "מפונפן"- לדעתי זה בדיוק מסוג המקומות שלא מחפשים להתבלט ובזכות זאת ,הלקוחות נהנים מעבודה מקצועית וטובה.

לגבי כרטיס הזכרון -  המצלמה מקליטה 2K (60FPS) מקדימה

1080P (30FPS) מאחור .

עריכה אחרונה על ידי Octavia-TSI11
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 15.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שלום חברים, אני מחפש מצלמה עם התכונות הבאות ואני מקווה שלמישהו יש המלצה

• העברה קלה מרכב לרכב, אני נהג משאית ואני רוצה אחת שתיהיה גם לרכב שלי וגם על המשאית שאני נוהג עליה, צריך להעביר אותה פעמיים ביום (מהאוטו למשאית, מהמשאית לאוטו)
  • חיבור לשמשמה ישרה (של המשאית, בלי זווית)
  • איכות טובה (לא צריך 60fps, אבל איכות תמונה טובה שיהיה אפשר לקרוא לוחיות רישוי)
  • צילום טוב בלילה (אני עובד מ7 בערב עד 5 בבוקר אז זה חובה)
  • זווית צילום רחבה יחסית
  • חיבור לשקע מצת\USB וסוללה שיכולה להחזיק 12 שעות בלי
  • יהיה טוב גם דברים כמו GPS(מהירות ומיקום) ומד כוח G דו מימדי - אבל ממש לא חובה

כרגע אני משתמש בטלפון (עם אפליקציה של מצלמת רכב) אבל אני צריך אותו לדברים אחרים כמו ניווט וכל מיני דברים של העבודה (אני לא עושה אותם בנסיעה, אבל צריך את המצלמה גם שעומדים!), וזה גם כבר יותר מידי עומס על הטלפון (ניווט, מוזיקה, שימושים של עבודה וגם מצלמת דרך מלאה) והוא מתחמם יותר ממה שנוח לי איתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי ממליץ לך להשתמש באותה המצלמה ולהעביר אותה יום יום מהרכב למשאית ולהיפך.
בגדול רוב המצלמות הטובות כיום מגיעות עם תושבת דבק. לא פרקטי להעברה יום יומית.
אין להשיג תושבת וואקום לכל מצלמה, ובנוסף אם הייתה תושבת כזו הייתה נשחקת מהר מתדירות ההעברות.

הייתי ממליץ לך פשוט לרכוש 2 מצלמות נפרדות, אחת לרכב ואחת למשאית. 
כמובן שתלוי בתקציב שאתה מוכן להשקיע, אבל מצלמה קדמית טובה עם GPS והתכונות שתיארת תעלה סביב ה-90$.
הייתי ממליץ לך כרגע על DDPai Mola N3
מבוססת על קבל חשמלי, רזולוציית צילום מקס’: 2560x1600p, זווית צילום: 140°, תמיכה עד 128GB, אפשרות ל-GPS ו-WIFI עם אפליקציה
https://s.click.aliexpress.com/e/_dUq7jQ9
מדי פעם יש מבצעים שמוזילים אותה למחיר משתלם של 60$~

במידה ואתה רוצה להישאר ברעיון של מצלמה אחת, לך על VIOFO V3 עם תושבת וואקום (המצלמה היחידה בערך שיש לה אלטרנטיבה לתושבת וואקום).
https://s.click.aliexpress.com/e/_AMwDiq

מבוססת על קבל חשמלי, רזולוציית צילום מקס’: 2560x1600p, זווית צילום: 140°, תמיכה עד 256GB ואפשרות ל-GPS (שים לב שאין WIFI עם אפליקציה)

תושבת וואקום https://s.click.aliexpress.com/e/_9RIlSq

דבר נוסף בנוגע למצלמה עם סוללה שדרשת - לא הייתי ממליץ מכיוון שהן נחשבות לפחות אמינות. 
מצלמות עם קבל חשמלי עמידות הרבה יותר לאורך זמן.

בשביל שהמצלמה תוכל לצלם במצב חנייה תצטרך לחבר אותה לפיוזים (ז"א לקנות 2 קיטים של התקנה).

• אהבתי 1

מוזמנים לשאול ולהתייעץ בתחום מצלמות דרך לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי, תודה על התגובה (אתה ממש עושה פה מעל ומעבר בשרשור הזה, גיבור אינטרנט אמיתי.)

אני נוהג על 2 משאיות (מתחלף, לפעמים על זאת ולפעמים על זאת), ויש גם אחת שלישית תלוי בעבודה שצריך לעשות.

מה שעוד שאני לא הנהג היחידי במשאיות האלו ואני לא רוצה להשאיר שם דברים יקרים.

פירוק והרכבה יומי זה חובה בשבילי, אבל אם המצלמה עונה על כל שאר הדרישות אני כבר אמצא פתרון לזה, אני טוב בלאלתר דברים.

בקשר לקטע עם הסוללה אפשרי לגמרי לוותר עליה אז, אני פשוט אחזיק מטען נייד איתי למקרה שאין חשמל.

אפליקציות ווויפי לא חשוב לי בכלל(בעיקר אם יש מסך במצלמה)

שמעתי רק דברים טובים על הviofo, אתה יכול אולי להאיר לי קצת אור על המגוון דגמים שלהם?

אה ועוד דבר, לא בא בחשבון חיבור ישיר עם כבל, בחיים לי יסכימו לי להתעסק עם המשאיות ככה וגם אם כן זה יקח יותר מידי זמן כל יום.

הרכב תמיד מונע שצריך מצלמה (בקשר למה שאמרת על המצב חנייה), הסוללה הייתה למקרה ואני על משאית ללא אפשרות לחבר שקע מצת (אבל כמו שאמרתי, פשוט נחזיק מטען נייד)

עריכה אחרונה על ידי Sparrow420
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל-VIOFO יש כמה סדרות של מצלמות, בגדול ההבדלים הם באיכות הצילום ובאפשרות לחבר מצלמה אחורית נוספת (שמתחברת לקדמית).
יש את V2/V3 שהן מצלמות בודדות לצילום קדמי, V2 ישנה יותר, V3 חדישה יותר עם איכות צילום מעולה.
יש את סדרה A129 שמכילה כמה מצלמות דו כיווניות (שניתן לרכוש רק את הקדמית) באיכויות צילום שונות.
ויש את גרסת A139 שיכולה לצלם 3 זוויות בו זמנית (קדימה אחורה ותא נוסעים).

בתכלס מה שמתאים לך מבין כל האופציות זה ה-V3, רק לה יש תושבת וואקום ייעודית שמתאימה למצלמה.
לכל השאר לא תמצא תושבת וואקום אלא רק הדבקה.
התושבת איכותית מניסיון. 

בנוסף לאפשרות הכיוון של התושבת וואקום יש לך אפשרות לשחק גם בזווית הצילום של המצלמה, ככה שלא תהיה בעיה לחבר אותה לשמשה של משאית.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, FiS כתב:

ל-VIOFO יש כמה סדרות של מצלמות, בגדול ההבדלים הם באיכות הצילום ובאפשרות לחבר מצלמה אחורית נוספת (שמתחברת לקדמית).
יש את V2/V3 שהן מצלמות בודדות לצילום קדמי, V2 ישנה יותר, V3 חדישה יותר עם איכות צילום מעולה.
יש את סדרה A129 שמכילה כמה מצלמות דו כיווניות (שניתן לרכוש רק את הקדמית) באיכויות צילום שונות.
ויש את גרסת A139 שיכולה לצלם 3 זוויות בו זמנית (קדימה אחורה ותא נוסעים).

בתכלס מה שמתאים לך מבין כל האופציות זה ה-V3, רק לה יש תושבת וואקום ייעודית שמתאימה למצלמה.
לכל השאר לא תמצא תושבת וואקום אלא רק הדבקה.
התושבת איכותית מניסיון. 

בנוסף לאפשרות הכיוון של התושבת וואקום יש לך אפשרות לשחק גם בזווית הצילום של המצלמה, ככה שלא תהיה בעיה לחבר אותה לשמשה של משאית.

הV3 זה ה119? כי על ה129 אני לא רואה לא V3 ולא זרוע יניקה.

הסתכלתי קצת על הצילומים של שניהם ואני בהחלט מעדיף את ה129 גם אז זה אומר להוסיף עוד מאה שקל.

מאוד חשוב לי ראיית לילה.

אני חושב ללכת על ה129 וכבר למצוא פתרון להזזה היומית שלה (אולי נעלה קורבן מחזיק טלפון, נראה כבר)

מה אתה אומר על זה:https://www.aliexpress.com/item/1005001382173702.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.4950753eUzkMln&algo_pvid=4da8d5fc-44a0-4a1e-ba0e-d128695180ea&algo_exp_id=4da8d5fc-44a0-4a1e-ba0e-d128695180ea-5

חבילה C (רק המצלמה והCPL, המיקום תכלס לא חשוב לי) מסין בלי מטען, יוצא 149 דולר (רשום לי שם כמה קופוני הנחה ראשונה, אז בטח יצא 140-145 דולר)

מה אתה אומר, ללכת על זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, V3 זאת מסדרה A119.

לא סביר שתשים לב להבדלים ביניהן מכיוון שלשתיהן מפרט טכני זהה בדיוק - ז"א אותה איכות צילום. (פרט ל-WIFI שהזכרת שלא רלוונטי).
לV3 יש מעבד מדגם Novatek NT96670  וחיישן תמונה מדגם Sony STARVIS IMX335.
ל-A129 Plus יש מעבד מדגם Novatek NT96670 וחיישן תמונה מדגם Sony STARVIS IMX335.

לדעתי לך על ה-V3 כי יש לה כבר זרוע וואקום ייעודית.
https://s.click.aliexpress.com/e/_AMwDiq

תושבת https://s.click.aliexpress.com/e/_9RIlSq

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי אותך, תודה רבה על ההמלצה והעזרה - נראה לי שאלך על ה119 והזרוע.

בהסתכלות שניה על עוד סרטונים אתה צודק, אין ממש הבדל בניהם.

נתן לזה לשבת קצת ואז נזמין.

יש לך במקרה גם קישור לכרטיס זיכרון טוב שילך עם זה או שהכרטיס 128 שלהם מצדיק את ה30 דולר? תכלס אני מעדיף 256 אם זה לא הבדל מחיר משוגע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Octavia-TSI11 כתב:

לגבי כרטיס הזכרון -  המצלמה מקליטה 2K (60FPS) מקדימה

1080P (30FPS) מאחור .

הכרטיס הזה מבחינת מהירות הוא OVERKILL לכל הצרכים של המצלמה, יש שיגידו שגם הגודל שלו זה OVERKILL.

1.thumb.png.f48d5cb3307ffc9d95d90a9510d3a5dc.png

מקור

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפשתי מצלמה מעולה ולבסוף נבחרה המצלמה הנ"ל.
ז"א בשביל מוצר איכותי ראיתי לנכון ,להשקיע עוד קצת.
לגבי  הכרטיס אמשיך בקו מחשבה דומה - השאיפה לבחור כרטיס אמין ויציב שיחזיק מעמד בתנאי מזג האוויר הקשים בקיץ וכן, כרטיס הזיכרון חייב   להקליט באיכות טובה בכל זמן נתון ,אחרת אין טעם במצלמת הרכב כלל וכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלינו ברכב שנוסע בממוצע כשעה וחצי ביום מותקנת מצלמת A118C כבר 5 וחצי שנים עם אותו כרטיס 16GB (נפח קטן=הרבה מחזורי כתיבה), רק לאחרונה התחיל לזייף קצת עם הודעת "Memory error" שמופיעה כל כמה נסיעות אז הכרטיס הוחלף.

כרטיסי זכרון, גם הזולים, אמינים ויעבדו שנים. אז פשוט קנה של חברה מוכרת ואם אתה עדיין מודאג אז קנה high endurance שמיועד ליותר מחזורי כתיבה.

מבחינת עמידות לתנאי הסביבה אז הנה מה שSanDisk אומרים על הכרטיסים שלהם (כן גם הכי זולים): https://kb.sandisk.com/app/answers/detail/a_id/4687/~/sandisk-cards-environmental-tolerance-(waterproof%2C-temperature%2C-magnetic-and

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 14.7.2021 בשעה 23:41, FiS כתב:

האם יש לך צורך מיוחד לשמור צילומים שלא קרה בהם משהו מעבר ליום?
אישית לא הייתי מוריד באיכות הצילום, הרי על זה בדיוק שילמת כשקנית את המצלמה.

אם מתרחש משהו בזמן נסיעה אז יש כפתור ייעודי (בצורת משולש אזהרה) שאתה יכול ללחוץ עליו ואז המצלמה שומרת את הסרטון מלהימחק. 

קצת באיחור אבל תודה על התגובה.
רוב הזמן אשתי תנהג ברכב והיא לא תדע/תזכור ללחוץ על הכפתור ברגע האמת.
אני מפחד בעיקר שהמצלמה תיסתם מכל מני קבצים נעולים ואז 4 שעות הקלטה יהפכו ל-2 ואז ל-1 וכו'.. וברגע האמת סרטונים מעניינים בלי תאונה (למשל לפני/אחרי) לא יישמרו.

כנראה שאני אגדיל את הכרטיס זיכרון ואדאג לנקות באופן קבוע (ולהוריד את הרגישות של החיישן). יש הגדרות מומלצות שכדאי לשים לב אליהן?
איזה כרטיס זיכרון לחפש? אני מניח שהמהירות חשובה פה.
ראיתי שבאתר הרשמי רשום שהמצלמה תומכת בעד 256gb , מישהו ניסה יותר וזה עובד?

ועוד שאלה קטנה - מישהו ניסה לצפות בסרטונים דרך האפליקציה? זה פשוט לא עובד, כל הזמן נתקע על טעינה. גם כשהעברתי ל5Ghz...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם כפתור פיזי חיצוני שמתחבר למצלמה 
https://s.click.aliexpress.com/e/_AU1dTY
אבל הפתרון הזה עולה 20$ 

להגדיל את נפח הכרטיס זאת האופציה הכי טובה, רשום שאפשר עד 256GB אבל לא יודע אם יתקבל נפח גבוה מזה. אתה צריך לחפש כרטיס  Class 10 או UHS U1 ומעלה

לי אישית יש ניסיון טוב עם כרטיסים של Lexar 633x 
http://s.click.aliexpress.com/e/jPXJ4IM

לגבי הצפייה בסרטונים דרך האפליקציה - נסה לכבות את האינטרנט הסלולרי במכשיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• תוכן חדש...