Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

אחרי עיכוב הזוי במשלוח רק עכשיו הגיעה לי המצלמה מדגם A800 (קדמית ואחורית כולל מצב חנייה) (https://www.aliexpress.com/item/4001338419765.html)

כשקניתי אותה בזמנו היא נחשבה לדגם חדש ללא יותר מדי פידבק, אני ועוד כמה מהפורום הזמינו. מישהו עוד קיבל אותה ויש לו ניסיון איתה? מה הפידבקים עליה היום?

אני לא שומע עליה יותר מדי, חושב אם לא כדאי למכור אותה במחיר עלות, אני מעדיף מצלמה שגם לא יושבת ואוכלת לי את המצבר, שאולי אפשר לחבר לסוללה חיצונית לפחות כשאני במצב חנייה. לא בטוח שעשיתי קנייה טובה פה. 
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מצלמה מצויינת, לא נתקלתי בבעיות כלשהן. מהחבר'ה שרכשו אותה מכאן לא שמעתי תלונות.

ציטוט

אני מעדיף מצלמה שגם לא יושבת ואוכלת לי את המצבר, שאולי אפשר לחבר לסוללה חיצונית לפחות כשאני במצב חנייה. לא בטוח שעשיתי קנייה טובה פה. 

קיים באמת קטע מעצבן שצריך לחבר אותה בעזרת הקיט שלה למקור מתח בזמן שהרכב כבוי בשביל שהמצב חניה יפעל.
כל עוד המצלמה בגרסת תוכנה v1.0.6 אז המצב חנייה יעבוד גם בלי חיבור קבוע. עדכון גרסה יבטל את האפשרות הזאת.

מוזמנים לשאול ולהתייעץ בתחום מצלמות דרך לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז פשוט לא לעדכן ולא לחבר אותה למצבר? איך בדיוק זה עובד אם אפשר הסבר בבקשה, לאן לחבר אותה ואיך? 

הרבה דברים יושבים על המצבר ברכב שלי כולל 2 סוגי איתוראן, אם אני אחבר גם מצלמה שפועלת באופן קבוע אז בוודאות המצבר יתרוקן אחרי מספר ימים ללא הפעלה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה תלוי, בגדול אם לא תעדכן הרזולוציה המקסימלית בשתי המצלמות תהיה 1080p, אבל תוכל להשתמש במצב חנייה בלי חיבור קבוע לקופסת הפיוזים.

במידה ותעדכן, תוכל לצלם ברזולוציה גבוהה יותר במצלמה הקדמית -2560x1600p בקדמית ו-1920x1080p באחורית,
אבל לא תוכל להשתמש במצב החנייה בלי חיבור קבוע.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, ובמצב חנייה בלי חיבור לפיוזים, כמה המצלמה יכולה להחזיק? או שצריך מקור כוח חיצוני כמו סוללה נטענת? במידה וכן אז כמה שעות סוללה כזו נותנת?

יש מצלמות שעובדות בצורה יעילה יותר ממה שקניתי? אני גם מחפש מצלמה שיש לה אפליקציה וששולחת לי מסרון אם היא מזהה נגיעה ברכב, יש כזאת במחיר סביר? תודה רבה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לה סוללה פנימית של 500mAh שמספיקה לעד חצי שעת עבודה, אבל לא לזה היא נועדה.
הסוללה הפנימית נועדה להדליק את המצלמה ברגע שהחיישן תנועה מרגיש תזוזה של הרכב. 
ככה המצלמה מתחילה לתעד את האירוע ושומרת את הקובץ מלהימחק. זה היתרון בסוללה פנימית מכיוון שהיא מאפשרת הדלקת המצלמה במקרה הצורך מבלי מקור מתח זמין גם כשהרכב כבוי.

אין אופציות יותר טובות מאשר ה-A800, רק מצלמות עם קבל חשמלי אבל הן חייבות חיבור למקור מתח זמין כשהרכב כבוי.
תישאר עם ה-A800 רק אל תעדכן גרסה.

ציטוט

אני גם מחפש מצלמה שיש לה אפליקציה וששולחת לי מסרון אם היא מזהה נגיעה ברכב, יש כזאת במחיר סביר? תודה רבה. 

אין מוצר שהוא מספיק טוב בשביל להמליץ עליו, בטח שמעת על Proof אבל זאת מצלמה באיכות גרועה. תוכל לרכוש אחת דומה מאליאקספרס ב-350 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן שמעתי על proof ואני יודע שזה לא מוצר באיכות מדהימה אבל כן קרץ לי האלמנט הזה של מצב חנייה אמיתי עם התראה לנייד כשקורה משהו ככה שאם למשל בבניין שלי בעת איסוף הפחים בבוקר איזה פח נגע לי ברכב אני ישר מקבל התראה ורץ לרכב להתעמת עם העובד עירייה. 

אני אעשה מה שאמרת ואשאר עם ה A800, מקווה שהמצב חנייה יעיל בצורה הזו כשהוא מתבסס רק על הסוללה הפנימית. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמורה להיות בעיה, תגדיר את רגישות החיישן על High. הצילום יישמרו בתקייה ייעודית ולא ימחקו.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 14.1.2021 בשעה 16:23, FiS כתב:

אולי משהו בהגדרות, תנסה לעשות ריסט. אם הבעיה חוזרת נסה להחליף  כרטיס זיכרון ולראות אם הבעיה חוזרת על עצמה.

FPS - Frames per secon, ז"א כמה תמונות בשנייה המצלמה מצלמת.
בצילום רציף המצלמה מצלמת 30 תמונות בשנייה, במצב חנייה אתה יכול להגדיר את זה על 5FPS. זה עוזר לחסוך באנרגיה. 
כמובן שהתמונה שתתקבל תהיה פחות חלקה, אבל זה כבר שיקול שלך.

אם יש "אירוע" יהיה ניתן לזהות אותו ב 5fps או שיש תוכנה שאפשר לפענח איתה?

יש מצב נוסף של זיהוי אירועים אוטומטי, במצב זה המצלמה לא עובדת ורק מתחילה לעבוד בזיהוי אירוע?!

האם זה יעיל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, rsm כתב:

אם יש "אירוע" יהיה ניתן לזהות אותו ב 5fps או שיש תוכנה שאפשר לפענח איתה?

אתה עדיין תוכל לראות את האירוע, פשוט באופן מקוטע ולא רציף כמו וידיאו.
אם אתה רוצה תיעוד מלא אז המצלמה חייבת לפעול ב-30FPS.

ציטוט

יש מצב נוסף של זיהוי אירועים אוטומטי, במצב זה המצלמה לא עובדת ורק מתחילה לעבוד בזיהוי אירוע?!

האם זה יעיל?

ככה בדיוק המצלמה עובדת במצב חנייה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשעה טובה ה- A800 שהזמנתי לפני 3 חודשים הגיעה היום!

רכשתי גם אחורית + קיט שמתחבר ישירות לפיוז לצילום רציף

|_____|_____|_____|_____|_____|_____|_____|_____|_____|___

__|_____|_____|_____ In Construction ___|_____|_____|_____

|_____|_____|_____|_____|_____|_____|_____|_____|_____|___

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי viofo a129 אני לא יודע מה קורה אצל הרוכשים האחרים כאן בפורום,

אני רכשתי ולדעתי מצב חניה לא שווה כלום,אם אני מגדיר אותה על זיהוי אירועים אוטומטי אז היא לא מצלמת בכלל !(ניסיתי לנענע את הרכב כדי להפעיל את החיישן ושום כלום)

גם בצילום רציף 5 fps המצלמה לא נועלת קובץ במקרה של נענוע של הרכב!

האם זה תקין?

יש לציין ש g sensor נמצא על high  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...