Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אופל אסטרה ברלינה דיזל 2017?

blushda
 שיתוף

שימו לב! השרשור הזה בן 380 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בשיטוטים שלי בחיפוש רכב חדש נתקלתי באסטרה דיזל.

מישהו יודע להגיד עליו דברים טובים/רעים?

הצלחתי למצוא מידע רק על הדגם בנזין האצ'בק, שנשמע ממש טוב אבל קצת בזבזן בדלק.

ביד2 הם נמכרים במחירים נוחים, מניח שיש סיבה מוצדקת אך אשמח להתבדות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרסת הבנזין של האסטרה סובלת משלל מחלות ותקלות לא צפויות ויקרות לתיקון לכן מחירה בלוח יד2 כול כך נמוך למרות שעל פניו אם נוציא מהמשווה אל נושא האמינות מדובר ברכב טוב.

לגבי הדיזל אני זוכר ששקלתי לעצמי גם אסטרה דיזל לאחר מעבר על סרטון שנתאר את הכשלים והבעיות של מנוע הדיזל ויתרתי על התענוג במיוחד שמדובר גם על רכב נדיר יחסית שלא הרבה מוסכים מקירים ושהחלקים שלו לא זמינים במיוחד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו ההורים שלי שקלו לרכוש את הרכב הזה, צריכת דלק מאוד גבוהה לרכב דיזל (בגלל מנוע 2.0 כנראה, למרות שגם ל-VAG מנוע TDI בנפח 2 ליטרים שלא צורך ככה), ביחס ל-VAG\PSA\רנו מאותה תקופה עם מנועי TDI\DCI\HDI.

אם אתה מחפש דיזל במחיר נמוך יחסית הייתי מחפש C3 פיקאסו, רנו פלואנס או רנו מגאן אסטייט.

Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי האסטרה, האחזקה אכן יקרה והרכב לא 100% אמין להפליא אבל,

2 חברים מחזיקים אחת הדגם הטורבו הידוע לשימצה והחליפו כבר גיר ומנוע (אחת עם 290K ק"מ על השעון, השניה עם 185K ק"מ על השעון) והם אומרים קנינו ברבע ממחיר טויוטה תוסיף את הגיר והמנוע ועדיין זה יוצא לנו יותר זול,

אולי גם זו שיטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכלס.. תשאל נהגי מוניות, יש דיזליות בארץ אצל נהגי מוניות, יכולים לתת לך rundown על הרכב ואם צריך להיזהר ממשהו..

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסטרה 

לפני 10 שעות, dorsht כתב:

בזמנו ההורים שלי שקלו לרכוש את הרכב הזה, צריכת דלק מאוד גבוהה לרכב דיזל (בגלל מנוע 2.0 כנראה, למרות שגם ל-VAG מנוע TDI בנפח 2 ליטרים שלא צורך ככה), ביחס ל-VAG\PSA\רנו מאותה תקופה עם מנועי TDI\DCI\HDI.

אם אתה מחפש דיזל במחיר נמוך יחסית הייתי מחפש C3 פיקאסו, רנו פלואנס או רנו מגאן אסטייט.

אסטרה דיזל מודל 2017 איננה בעלת מנוע 2.0 ליטר. בשנים הראשונות האסטרה אכן הגיעה עם שני מנועי דיזל, 1.7 ו- 2.0. באזור 2015 הופסק היבוא של המנוע החזק והמנוע הקטן יותר הוחלף למנוע בנפח 1.6. 

בשנים האחרונות גם כמעט לא ראיתי אסטרה שנמכרו למוניות לכן התשובות שתקבל מנהגי מונית לא בהכרח ישקפו. מציע לאתר את דגם המנוע הספציפי ולבדוק לגביו בפורומים בחו"ל, שם מנועי דיזל נפוצים לרוב יותר מבנזין וודאי יש שפע חומר.

שי

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אינסיגניה דיזל 2 ליטר, אולי 2 ביד 2 וגם מוניות שעברו הרבה... עדיף לא לגעת..

בחול יש מנוע דיזל 2 ליטר טווין טורבו 195 כח, ו 2.0 ליטר עם 160.. שהגיע לארץ..באסטרה הוא 1.6

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי, נשמע שכדאי לא להתקרב

יש רכב (לא חייב דיזל) אמין חסכוני אוטומטי מרווח ובויחותי ברמת מחיר של 60K?

מוכן להתפשר קצת בחיסכון בדלק (אני עושה באיזור ה20K בשנה, בין עירוני בעיקר, בלי פקקים לרוב)

הכי חשוב שיהיה מרווח מספיק למשפחה עם תינוק חדש וכלבה גדולה

בינתיים מה שבא בחשבון:

קקטוס - לא הכי מרווח, שליטה מהמסך ניראת מאוד מסורבלת

פיג'ו 2008/308sw - על פניו ניראה מספיק מרווח וחסכוני במידה מספקת, רק נושא הטיימיניג מפחיד

הונדה ג'אז - מתאים בול, טיפה קטן ממה שאני רוצה ואולי גם קצת משעמם ורועש

הונדה סיוויק סטיישן - אמין, מרווח אבל זולל דלק, חבל שאין גירסאת דיזל בארץ (אפשרי לייבא?)

יונדאי/קיה i35/פורטה - משפחתיות סטנדרטיות ניראות סבבה לא כלכך חסכוניות

סוזוקי קרוסאובר - עד 2016 נכנס בתקציב אבל עם גיר בעייתי, הדגם החדש ניראה אחלה אך האם שווה את הכסף?

אופל אסטרה סטיישן - ניראה סבבה, חזק ומאובזר וכניראה גם אמין. אבל לא חסכוני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי פקקים לרוב - קח משהו ממשפחת VAG. סקודה\סיאט\פולקסווגן.

כשאין פקקים הגיר לא צריך להטריד (לדעתי גם כשיש לא צריך להטריד, רק לדעת להשתמש נכון כדי לצמצם בלאי לקלאצ'ים).

Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 380 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• תוכן חדש...