Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בחירת מדיח כלים לדירה

alex321
שימו לב! השרשור הזה בן 1161 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן!

במסגרת הצטיידות לדירה החלטתי גם לרכוש מדיח כלים.

הצרכים הם משפחה קטנה (ששונאת לשטוף כלים). מחפש מדיח רחב לא אינטגרלי.

מקריאה קצרה שלי למדתי כי כמו ברוב מוצרי חשמל הלבנים miele נמצאת בקטגוריה משל עצמה ויש את כל היתר.

איזה מותג מומלץ לקנות? למה לשים לב? 

האם אלקטרולוקס זה מותג מספיק איכותי או שצריך ללכת בהכרח על בוש/סימנס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 108
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש המון מדיחי כלים טובים.
מילה חד משמעית בליגה משל עצמם אבל עולים הרבה.
אם אין שום בעיה של תקציב תקנה מילה.
דרגה מתחת ממליץ לקנות בוש, סימנס או קונסטרוקטה. שלושתם יוצאים מאותו מקום, אבל יש הבדלים לא קטנים בין דגמי בסיס לבין הדגמים הפרימיום, למשל בצריכת מים, אנרגיה, רעש, מסילה עליונה לסכום, מספר תוכניות וצד דיגיטלי גדול או קטן.
הכל עניין של צורך ותקציב.

מתחת תוכל למצוא מדיחים של אלקטרולוקס שהם לא רעים בכלל, ועוד שלל מותגים שאני לא זוכר את כולם עד רמות מחיר של איזור 2000 שח. חלקם מיצרנים וחלקם ממותג מדבקה.

לנו יש בבית סאוטר, שהיה בזמנו מיוצר עלידי מפעל maytag, סוס עבודה שעובד עד היום, אבל זה לא אומר שכל סאוטר הוא טוב, כי זה מותג ש אלקטרה משווקת ומדביקה על שלל מוצריה.

אם אתה רוצה ללכת על בטוח,
בוש, סימנס, קונסטרוקטה.

אם בא לך להתפרע מילה.

אם מחפש להשקיע פחות
אלקטרולוקס
בלומברג
Aeg
וירפול

אם אתה רוצה הכי זול וטוב יחסי
Beko
Midea

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

• רעיון טוב! 1

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיום אישי מצויין עם מדיחי בוש (וכאמור - סימנס וקונסטרוקטה יורדים מאותו קו ייצור) - המדיח הקודם החזיק איזה 12 שנה והנוכחי בן כ-4-5 שנים ושקט כביום הוולדו.

מדובר במדיח רחב, לא אינטגרלי, ללא צג, יש 3-4 נורות חיווי וזהו - אבל מדובר במוצר חסכוני ביותר.

סאוטר הוא מוצר מדבקה לכל דבר. החברה המקורית יצרה תנורים בלבד, כאשר נסגרה אלקטרה החלה להשתמש במותג לכל קו מוצרי משק הבית שלה.

הניסיון שלי עם אלקטרולוקס מעורב, ובבכל מקרה לא בתחום המדיחים. לפני כעשור מכונת כביסה שהלכה לעולמה לאחר 4 שנים בלבד, מצד שני כעת תנור אפיה בן כ-4 שנים שבינתיים נראה מצויין. 

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצות של תימור על מילה.

זה יצרן שעומד בסטנדרטים של אמינות ואיכות מעל כל השאר ומצהיר כי כל המוצרים שלו מיועדים לפעול במשך 20 שנה.

האיכות של מילה באה לידי ביטוי בפרט במוצרים המשלבים עבודה מכנית מאומצת יחד עם מערכות מים (מכונות כביסה/מדיחים).

לנו יש ניסיון עם מכונת כביסה שעבדה ללא כל תקלה מכנית במשך 18 שנים (ולבסוף הוחלפה בטרייד אין) ועם מכונה נוספת ששרדה 30 שנה אצל קרובי משפחה.

אין ספק שהמוצרים יקרים יותר ויהיו כאלה שיעדיפו לקנות מוצר זול ולהחליפו כל כמה שנים.

לעניין המחיר אציין כי בשנים האחרונות יש יבוא מקביל של מילה וההפרש במחיר הצטמצם משמעותית

(ראה למשל https://best-electric.co.il/items/1539866)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל המגיבים

בנוגע למילה אין ספק שמדובר במוצר high end אבל תחילה לא רציתי להוציא סכום של 4.5 על מדיח אך הדוגמא שהעלת בהחלט מסקרנת.

מהחוות דעת שאספתי בתחום מ.כביסה יצרנים כמו בקו/מידאה זה די מכשיר חד פעמי עד לתקלה הראשונה לכן אני חושב פעמיים אם לקחת.

האם יהיה הבדל דרמטי בין הבוש הפשוטים ליקרים ביותר?

האם יש חשש מלרכוש מיבואן מקביל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה מבצע לפני שבועיים על מדיח של בוש ב 1700 שח ובתוספת 200 שח ניתן לקבל אחריות ל 4 שנים נוספות. לדעתי זה מדיח פשוט בלי חוכמות שעושה עבודה מצוינת. 

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר את דלונגי בעיקר כיצרן של מוצרי חימום. עם זאת, לפי הויקיפדיה (שאני נוטה להאמין לה) מדובר בחברה איטלקית שהתפשטה לכל המוצרים הביתיים, רכשה את קנווד הבריטית, וחלק מהייצור נעשה בסין.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק עם בדיקה במכון 😄

בסכומים האלה אני לא רואה הרבה טעם ברכישה יד שניה - ברכישת מכשיר חדש יש לך אחריות למספר שנים ששווה כסף, המכשיר לא סובל מטראומה של מעבר דירה (המכשיר החדש מגיע ארוז כדבעי, אבל מובילים אינם כל כך עדינים), והובלה מבית המוכר לביתך + סבלות תעלה כמה מאות ש"ח, כך שבקו התחתון החסכון יהיה קטן ויתקזז עם הצורך להחליף את המדיח כמה שנים יותר מוקדם. כיוון שכל הסיפור מצטמצם להפרש של כמה מאות ש"ח לעומת מכשיר חדש לא הייתי מתעסק עם זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויש טעם/תועלת כלכלית לרכוש אחד יש שניה?
אתה מפתיע אותי,
איך ממילה הגעת ליד שניה או דלונגי.
אני מציע:
1- להחליט מה חשוב שהיה במדיח
2- לחשוב על תקציב
3- לחפש מדיח מתאים ( לשים לב שיש גם יבוא פרללי בעיקר לבוש וסימנס).
4- לא לקנות יד שניה
5- אם תלך על מותגים זולים, לבדוק איפה יש אחריות רחבה יותר.

המדיח הבא שלי יהיה בוש, סימנס, קונסטרוקטה, ואם יהיה מחיר ממש טוב אז מילה.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכוונתי לכך שאני מודע שמילה זה הבסט אוף דה בסט אבל כרגע ברמת מחירים שלהם לא ככ בא לי להוציא סכום כזה.

אני אבדוק את עניין היבוא המקביל, ואתמקד בתאגיד bsh או אלקטרולוקס אם אמצא דיל טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקטגוריה הזאת אין שום סיבה לרכוש מילה.

שלא לדבר על כך שהטכנאים של המותג הזה בארץ לא מבריקים בלשון המעטה.

בוש/סימנס/קונסטרוקטה. מניסיון.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אתן עוד טיעון נגד לקנות מילה בארץ, על פי השוואת מחירי אמזון גרמניה וישראל.

מדיח g7100 של מילה, 7,200 בזאפ ו- 3,800 באמזון גרמניה

מדיח IQ500 של סימנס, 3,900 בזאפ ו- 2,560 באמזון גרמניה.

היחס במילה 1.9, בסימנס 1.5, משמע אתה משלם בארץ פרמיה משמעותית על השם של מילה ביחס לתמחור בארץ המקור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...