Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם לוקח זמן לStage 1 להשפיע? וגם PCP vs. APR

PhoenixBoy
שימו לב! השרשור הזה בן 1277 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אולי עדיף לשאול את הטיונרים עצמם? כי זה לא הגיוני שכולם פה אחד אומרים שיש הבדל בין תוצאה מייד לאחר צריבה וגם אחרי אדפטציה.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני יכול לומר שאחרי בערך 20 ק"מ עם הרכב אחרי עדכון התוכנה שעשיתי השבוע הוא הרגיש משמעותית חזק יותר, מיד אחרי הצריבה ללא היה הבדל מורגש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הטוענים שאדפטציה תלויה במספר הנעות הרכב (15-20) ויש הטוענים שאדפטציה תלויה בנסועה (100-300).

אני וחברים ביצענו צריבה יחד על דיינו.

בסיבוב קצר ראשון מיד לאחר צריבה, הפער היה מורגש בצורה די סבירה ואף קצת מאכזבת.

נאמר לנו לעשות כ-100/200 ק"מ על מנת להגיע למצב של סיום אדפטציה ואחרי כ-200 ק"מ בהחלט הורגש שינוי ניכר אל מול המצב שלאחר הצריבה.

איך, מי ולמה זה קורה? רצוי לשאול את הטיונר.

אני אנסה לדאוג לתשובה ברורה ומדוייקת מהטיונר.

עריכה אחרונה על ידי RS

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עוקב אחרי נושא התוכנות לא מעט. בזמנו היתה "מלחמה" בין פיטסטופ לE&A של מי התכנה טובה יותר APR או GIAC

כמה שהבנתי (וקצת הגיון) פיטסטופ פיתחו תכנה משלהם (PCP=Pit stop Custom Program) ולכן אולי לא תמצא אתר יעודי. APR היא תכנה מסחרית ומותקנת היום אצל מספר סדנאות/משווקים . על GIAC למשל פחות שומעים היום. 

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, zaf כתב:

אני עוקב אחרי נושא התוכנות לא מעט. בזמנו היתה "מלחמה" בין פיטסטופ לE&A של מי התכנה טובה יותר APR או GIAC

כמה שהבנתי (וקצת הגיון) פיטסטופ פיתחו תכנה משלהם (PCP=Pit stop Custom Program) ולכן אולי לא תמצא אתר יעודי. APR היא תכנה מסחרית ומותקנת היום אצל מספר סדנאות/משווקים . על GIAC למשל פחות שומעים היום. 

זה לא Performance Code Program?

כבר לא מוכרים GIAC, עברו לתוכנה אחרת, לא זוכר איזו.

המלחמה שאתה מדבר עליה נגמרה מזמן, עכשיו אולי יש מלחמה קרה במקסימום :)

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, HybridBoy כתב:

זה לא Performance Code Program?

כבר לא מוכרים GIAC, עברו לתוכנה אחרת, לא זוכר איזו.

המלחמה שאתה מדבר עליה נגמרה מזמן, עכשיו אולי יש מלחמה קרה במקסימום :)

ההגיון שלי אומר שפיטסטופ מיתגו את עצמם. שאפו על ההשקעה.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקטע של ה"פתיחה" נשמע לי עוד שקר שדוחפים בגלל חוסר מקצועיות. לאחר שהייתי עד למקרה מחריד

אתמול ב"מוסך רון", אני לא יודע כיצד אתם ממשיכים לסמוך על ה"טיונרים" האלה.

הגיע בחור חביב עם לאון 1400 בטענה שהרכב מקרטע. רון אבחן את המנוע שלו כמה שעות טובות עד שמצא

שסלילי ההצתה והפלאגים שהותקנו לו בסדנת השיפורים הם בכלל למנועים הגדולים של הקונצרן (1.8T/2.0T וכן הלאה).

סלילי ההצתה ארוכים יותר וכתוצאה מכך יש פספוסי הצתה.

חשוב לציין שמדובר בסדנת "שיפורים" בין המוכרות בארץ (לא אציין שם כדי לא להכפיש את שמם הטוב משום שזה לא מקרה שלי).

הבחור יצא עם נזק כספי יחסית לא גדול (בעל הסדנה הבטיח להחזיר לו את הכסף רק על סלילי ההצתה, על הפלאגים

הוא התווכח איתו). המחיר שהוחזר לו פחות הפלאגים והסלילים המקוריים זה הנזק שהוא יחסית מזערי. אבל עם זאת,

יצא עם לשיעור לחיים שכל ה"טיונרים" האלה הם סך הכול בחורים צעירים ששוכרים רישיון של מוסך ובעלי גישה לתוכנה

וממש לא בעלי מקצוע. הסיפור יכל להסתיים בצורה משמעותית גרועה יותר.

עריכה אחרונה על ידי Fraysa

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Fraysa כתב:

הקטע של ה"פתיחה" נשמע לי עוד שקר שדוחפים בגלל חוסר מקצועיות. לאחר שהייתי עד למקרה מחריד

אתמול ב"מוסך רון", אני לא יודע כיצד אתם ממשיכים לסמוך על ה"טיונרים" האלה.

אני מדבר על מידע מכמה מהטיונרים המוכרים באיזור שלי (ניו יורק , ניו ג׳רזי)

לפני שעה, Fraysa כתב:

הגיע בחור חביב עם לאון 1400 בטענה שהרכב מקרטע. רון אבחן את המנוע שלו כמה שעות טובות עד שמצא

שסלילי ההצתה והפלאגים שהותקנו לו בסדנת השיפורים הם בכלל למנועים הגדולים של הקונצרן (1.8T/2.0T וכן הלאה).

אולי התקינו לו פלאגים במרווח לא מתאים או קוילים שלא יושבים טוב - אבל הגדלת קוילים על רכבים בעיקר עבור סל״ד גבוהה יותר זו פרקטיקה דווקא דיי מקובלת. כמובן שצריך לדעת להתאים - אבל השינוי בפני עצמו הוא לא משהו יוצא דופן. גם עוברים לרוב לפלאגים יותר קרים כשעולים (משמעותית) בכ״ס.

מה שכן - רכב עם פלאגים וקוילים שלא מתאימים לרכב / לסטאפ יקרטע קשות אכן.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם לא מבין איך בדיוק התוכנה "נפתחת" אם אין סוג של AI במחשב הרכב. מה בעצם המחשב לומד מהנסיעה החדשה? כאמור כל מה שהTUNE זה שינוי המפה של הניהול מנוע? (סטייג 1 כמובן).  למה לא צורבים כבר את ה"פתיחה" בצריבה הראשונה? יש מישהו שאשכרה עלה על דיינו ישר אחרי הצריבה, קיבל X, ועלה על דיינו אחרי ה"לימוד", וקיבל כ"ס גדול מX?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לשאלה/תהיה מעליי.

ואוסיף, מה ההבדל בין תוכנת מדף שגורם לה "להיפתח" אחרי X קילומטרים/ התנעות, לבין קסטום טיונינג?
הרי בתוכנה מקוסטמת על הדיינו רואים את השינוי במיידי בתוצאות אחרי העדכון. 🤔

פתגם סיני אומר: "אנשים ג'אחרים מזהים תגובות כג'אחריות."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתוכנה מקוסטמת על דיינו קוראים ער את ערך החיישנים ומכוונים לפיהם

תוכנות מדף עובדות על ריינג

כמו כן כשאתה על הדיינו לוקח זמן ... תוכנה על דיינו לוקחת כמה שעות.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1277 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...