Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נורת חניה פולו תמונה בפנים 2014

Omer Altshtein
שימו לב! השרשור הזה בן 1270 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר שנמסה לי נורת 5w5 t10 קנבס זבל מעלי אקספרס

בפולו 2014 החלטתי להשקיע קניתי אוסרם היא מקפיצה מנורה של נורה שרופה

לבעלי גרמניות איזה נורה איכותית של מותג ידוע לא מקפיצה  את המנורה והיא כמובן לבנה 6000k

רב תודות לכם חג שמח ובשורות טובות

253D58B7-4EF9-44CF-926B-3B4637ABC5F9.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
לפני 14 שעות, trademark כתב:

אתה צריך להתקין נגד על הקו של הנורה שיעבוד על המחשב שהנורה בסדר.

יש מדריך אולי יוטיוב? אני מאמין שדיי פשוט 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך לגשר נגד של 6 אוהם על שני החוטים לפני בית הנורה או לקנות מתאם canbus שיעושה בגדול את אותה העבודה רק בלי לגלף ולהלחים דברים.

₪ 19.90  5%OFF | 4PCS/Lot T10 T15 194 W5W 168 921 LED Bulb Canbus Error Free Warning Canceler Decoder Resistor Capacitor Adapter 12V 0.29A 3.2W
https://a.aliexpress.com/_BScYQg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 20.10.2020 בשעה 20:43, trademark כתב:

אתה צריך לגשר נגד של 6 אוהם על שני החוטים לפני בית הנורה או לקנות מתאם canbus שיעושה בגדול את אותה העבודה רק בלי לגלף ולהלחים דברים.

₪ 19.90  5%OFF | 4PCS/Lot T10 T15 194 W5W 168 921 LED Bulb Canbus Error Free Warning Canceler Decoder Resistor Capacitor Adapter 12V 0.29A 3.2W
https://a.aliexpress.com/_BScYQg

נראה אחלה מתאם איפה אני אדחוף אותו חחח הפנס לא כזה גדול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך לא להתעסק עם זה, פשוט תקנה נורה מוכנה שהיא תואמת Canbus. אין סיבה שזה "יימס". כל נורה בעליאקספרס תעשה את העבודה.

אם זה נמס, כנראה שיש לך בעיה אחרת.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 22.10.2020 בשעה 11:06, Fraysa כתב:

ממליץ לך לא להתעסק עם זה, פשוט תקנה נורה מוכנה שהיא תואמת Canbus. אין סיבה שזה "יימס". כל נורה בעליאקספרס תעשה את העבודה.

אם זה נמס, כנראה שיש לך בעיה אחרת.

הפנסים חדשים תקינים שמתי נורה philips diamond vision ראשית ואחת מעלי אקספרס היא נמסה ונשברה ל 2 לכן החלטתי ללכת על משהו אמין מחברה איכותית אני מפחד שזה יקרה שוב וישרוף תבית מנורה נראה שהבית מנורה הזה עדין ואם הוא ישרף יהיה לי בעיה להחליף כי זה כבל מובנה כזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לפיליפס סדרה בשם ULTINON, שמאירה ב6500K אבל תצטרך מתאם לקאנבאס (יש להם גם מתאמים).

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1270 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...