Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה אתם מחנים את הרכב לפני טיסה מנתבג?

106turbo
 שיתוף

שימו לב! השרשור הזה בן 342 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כניסה חופשית (כלומר יש שער, מעולם לא ראיתי אותו סגור), אבל איך תגיע משם לשדה? בהליכה זה לא כיף בכלל.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

לפני שעה, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שירות בתשלום. השתמשתי בו פעם אחת, לפני שהיה החניון הגדול. בשנים האחרונות או שמישהו  מהמשפחה מקפיץ אותי לרכבת (חוף הכרמל) או מונית לשם, או חונה בטווח ארוך בנתב"ג.

קצת מוזר לי שאתה מוציא אלפי שקלים על החפשה ומתקמצן על כמה ש"ח חניה. אם תפחית ממחיר הנסיעה לנתב"ג ברכב והחניה את מחיר המונית או הרכבת ההפרש מצטמצם לסד"ג 100-150 ש"ח, והנוחות של רכב שממתין לך בשדה, והבטיחות של המנעות מתחב"צ בימי קורונה שווים יותר.

לגבי רכבת - תביא בחשבון שחניה בחוף הכרמל בסמוך לתחנה, או בבנימינה, עולות 250 ש"ח ללילה.

השיקול היחיד נגד נסיעה ברכב הוא אם מדובר בנהיגה אחרי לילה לבן, בעיקר בחזור. למרות שאני מסתדר גם עם זה (גר בחיפה).

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, 106turbo כתב:

ניקח מונית, 7ק"מ לפי מה שבדקתי

צריך לבדוק:

1. שיש לך מוניות להלוך וחזור שיקחו אותך מכפר טרומן וכמה זה יעלה לנתב"ג וחזרה

2. שיש לך איפה לחנות בכפר טרומן

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

לפני שעה, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מבין שרק המוניות יעלו לך איזה 60-100 ש"ח לעומת ה-200 תמורת חניה בחניון. וקרוב לודאי שלא תוכל לחנות במושב, או שכאשר תחזור אתה עלול למצוא תחת המגב מניפה של קנסות אם.לא רכב שנגרר.

החניה בכפר טרומן היא במגרשים פרטיים עם תשלום יומי, ותעלה לך לפחות כו חניה בשדה.

בקיצור - או הקפצה לרכבת (בימים כתיקונם יוצאת מנהריה) או נהיגה לנתב"ג וחניה בו. תביא בחשבון שבתקופת הקורונה התחב"צ לא פועלת בלילה (אבל יש לבדוק לגבי הרכבת לנתב"ג), כך שהאפשרות הטובה, וכנראה הזולה, היא חניה בשדה.

ד"א - היכן אתה גר? באיזה ימים ושעות הטיסות?

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה לא בהלוך, אלא בחזור

חזרה ביום שישי בשעה 16:50

יש לי תחנת רכבת ליד הבית, הלוואי וזאת הייתה אופציה

כנראה שלא תהיה ברירה ונחנה בנתבג, לא נלקח בחשבון אבל נסבל

Seat Ibiza - שרשור התקנה ~ Hu: Pioneer Avh-x5850

Comp: Rainbow GL-C6.2 4Ch: GroundZero gzua 4.150SQ

Sub: JBL W12GTI MKII @ Sealed box Mono: Rockford1001BD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע, השרשור הזה מחזיר אותי לימים הטובים שכולם נסעו לחו"ל, ופעמיים בשבוע היה מפתח שרשור על רכישת מט"ח. כאשר בדקת בכמה מדובר הסתבר שמדובר ב-500 אירו, כ-2000 ש"ח, וההפרשים בין המקורות השונים היו כמה עשיריות האחוז, כלומר כמה עשרות ש"ח. אנשים היו מוציאים 40 ש"ח על דלק וחניה כדי לחסוך 20 ש"ח בצ'יינג'.

אם אתה חוזר ביום ששי אחה"צ (ותביא בחשבון שאפילו אם הטיסה מגיעה בזמן לא תצא מהטרמינל לפני 17:10 במקרה הטוב, אני לא יודע אם הנהלים היום לא מאריכים את היציאה) אין לך ברירה. שלם חניה בנתב"ג, זה יהיה גם הנוח וגם הזול ביותר. ד"א - כאשר אני במצב דומה אני עושה את זה, או נוסע הלוך ברכבת ומבקש מאחד הבנים לאסוף אותי כשאניחוזר (או להפך, תלוי בימים ובשעות). אבל ממילא אין יעדים מעניינים ואני באיסור יציאה מהארץ, אז מבחינתי כל הדיון תאורטי.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גלוש קצת ב-Flightradar24. יש שם מחטים בנתב"ג, תמנע וחיפה, יופי של איורים של מטוסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה התקשקשות על 200₪, הצילו.

שלם וזהו, כל אופציה אחרת תדרוש ממך מונית, ומונית מנתבג זה שחיטה, לא משנה לאן.

חלק מה-200₪ שאתה משלם על חניה מגולמים כבר בכרטיס הטיסה המוזל - עקב הנחיתה בשישי.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא התקשקשות ולא גרביים,

אם יש אופציה שלא לשלם 200-400ש"ח על חניה אני מאמין שיהיו רבים שירצו לשמוע

כמובן שלא בכל מחיר, בכל מקרה נספוג את העניין הכספי, כנראה שעדיף מהאופציות האחרות

ואם הייתם יודעים את עלות החבילה הייתם מבינים את השיקול של החסכון בחניה(כמו יום נוסף 😆)

תודה לכם פורום יקר על העזרה, לא איכזבתם, כמו תמיד!

Seat Ibiza - שרשור התקנה ~ Hu: Pioneer Avh-x5850

Comp: Rainbow GL-C6.2 4Ch: GroundZero gzua 4.150SQ

Sub: JBL W12GTI MKII @ Sealed box Mono: Rockford1001BD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, בכל חופשה, בודאי בחו"ל. צפה הפתעות. יכולות להיות טובות (תקנה מציאות בזיל הזול), יכולות להיות רעות (חפש שרשור שלי על נסיעה לז'נבה בסביבות יולי 2019). אז מראש הכן לך איזה רזרבה.

ובכל מקרה - הנסיעה לשדה וחזרה (בשני הקצוות, גם בחו"ל) הן חלק מעלויות הטיול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיירפורט סיטי קלטו את הקטע ומועצה אזורית חבל מודיעין צבעה את המדרכות בכחול לבן.

בשנים האחרונות אני גר 10 דק' מהשדה, כמה פעמים הגעתי במונית (200₪ הלוך+חזור) ובשאר הפעמים הסיעו אותי בני משפחה.

עריכה אחרונה על ידי Mr.Hybrid

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx  🎌

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 3 שעות, 106turbo כתב:

היי, תודה על התשובות

האמת שהחופשה ל5 ימים, 80-40ש"ח ליום נראה לי קצת מוגזם בשביל חניה =200ש"ח-400ש"ח

אולי יש אופציה לחנות בעיר קרובה ואז להגיע עם מונית? נשמע משתלם יותר, הגיוני?

אולי אפשרי להגיע לתחנת רכבת קרובה לנתבג לחנות בתחנה ומשם להמשיך במונית?

200 שקל זה כמה שתעלה לך מונית כמעט מכל מקום במרכז (בסדר, לא מכפר טרומן, אבל נראה לך שיתנו לך לחנות שם?), ואתה מגיע עם הרכב שלך עד למרחק שאטל (או אפילו מרחק הליכה, אם אכן העבירו את הטווח ארוך ליד הטרמינל), לא שווה לך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף

• תוכן חדש...