Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי בגולף 8 שנת 2020

garicho
 שיתוף

שימו לב! השרשור הזה בן 272 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 4 שעות, nizzan943 כתב:

אם לצורך העניין משכורת ממוצעת בישראל עומדת על 12K אז בפולין היא תיהיה 6K, ומשכורת IT בישראל תעמוד על 25K אז בפולין היא תעמוד גם על 25K.

כל זה בנניח ו.. כלומר היחסים של עובד IT בישראל הם בוא נאמר פי 2 ממשכורת לא IT, אבל בפולין הם פי 4.

כל המספרים והיחסים מומצאים, רק כדי שתבין את כוונת המשורר.

כן, זה בידיוק מה שהתכוונתי אליו. אולי לא יחס של פי 2 לעומת פי 4, אבל לא רחוק מזה.

לפני 6 שעות, dorsht כתב:

בכל אופן, חבילת טיפולים כוללת הכול? גם בלמים למשל או רק מה שמופיע במפרט הטיפול של הרכב?

החבילה כוללת כל טיפול שצריך לטפל ברכב, פרט להחלפת צמיגים. צמיגים זה סיפור שלא קיים בארץ. אני אצטרך לקנות סט של צמיגי חורף, ומקום לאחסן אותם. לא סיפור יקר במיוחד אבל עדיין מציק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני שעה, קורן בן אשר כתב:

יפה, וואג הוציאו גירסה חדשה שמחזיקה מעמד 150 ק"מ שלמים... (כן אני יודע שזה HP בפולנית)

יופי של אוטו, מתחדשת!

תאמת, לא מעניין אותי יותר מידי. אחרי 4 שנים נמכור אותה ונקנה משהו חדש. עד אז יש אחריות אם משהו קורה... 😉

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

תתחדש ותהנה. מעניין איך ענייני הרכב שם בפולין. 

אולי עוד תשוב:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגולף יפייפיה! תתחדש.

אתה יכול להביא אותה לישראל במידה ותרצה להיות בע"ה תושב חוזר?

עריכה אחרונה על ידי Mr.Hybrid

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx  🎌

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, dorsht כתב:

איבדתי אותך במשפט הזה. משהו בניסוח לא ברור.

למיטב הבנתי הוא התכוון ש(הפער במשכורת בין עובד IT בפולין לאזרח פולני ממוצע) גדול משמעותית מ(הפער במשכורת בין עובד IT בישראל לאזרח ישראלי ממוצע)

עריכה אחרונה על ידי Morningstar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, garicho כתב:

צמיגים זה סיפור שלא קיים בארץ. אני אצטרך לקנות סט של צמיגי חורף, ומקום לאחסן אותם.

תתחדש!

האם מקובל יותר לקנות רק צמיגים וכל עונה להרכיב אותם על החישוקים הקיימים או שיותר מקובל לקנות עוד סט חישוקים, כאשר הסט השני יכול להיות במידה אחרת, לדוגמא 17' לקיץ ו 15' לחורף?

אני יודע ששתי השיטות קיימות רק מעניין אותי לדעת מה יותר נפוץ ומקובל.

יש "בתי מלון" לאחסון צמיגים, לא? 

?Mowicz po Polsku

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, ntd כתב:

אני מניח שזה כבר הגולף החדש, שכבר כולל את ה"ברכה" הזאת שנקראת "מערכת היברידית לייט"

נראה שכן. זה מה שפותח השרשור כתב לגבי הדגם:

Golf Life 1.5 eTSI EVO mHEV 110 kW

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 7.10.2020 בשעה 23:05, Buki כתב:

תתחדש!

האם מקובל יותר לקנות רק צמיגים וכל עונה להרכיב אותם על החישוקים הקיימים או שיותר מקובל לקנות עוד סט חישוקים, כאשר הסט השני יכול להיות במידה אחרת, לדוגמא 17' לקיץ ו 15' לחורף?

אני יודע ששתי השיטות קיימות רק מעניין אותי לדעת מה יותר נפוץ ומקובל.

יש "בתי מלון" לאחסון צמיגים, לא? 

?Mowicz po Polsku

האמת, עוד לא יודע... 

אני חושב שנלך על השיטה של גלגלים שלמים. נצטרך להתייעץ עם החברים המקומיים חובבי המכוניות לגבי מה ואיך עדיף.

כן, יש מקומות לאחסון צמיגים. עוד לא בטוח לגבי המחירים.

ולא, לא מדבר פולנית עדיין. שפה קשה ולוחשת..

בתאריך 7.10.2020 בשעה 21:23, Mr.Hybrid כתב:

הגולף יפייפיה! תתחדש.

אתה יכול להביא אותה לישראל במידה ותרצה להיות בע"ה תושב חוזר?

מתאר לעצמי שכן כל עוד אני אחזור עד 4 שנים מעכשיו. לא יודע אבל מה יהיה מבחינת עלויות מס, מחירי שילוח וכ״ו. לא בטוח אם זה משתלם או לא...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

אגב אני מכיר חברה בגרמניה שבוחרת רכבים (יד שנייה) בפינצטה (ממש בדיקת עובי צבע, הסתכלות על מנוע, נסיעת מבחן וכו') ודואגת לכל העניין של הרישוי הזמני, החזרת המס מגרניה והכל הדברים היוצאים בזה.

ואז או שמגיעים הקונים לגרמניה ולוקחים אל המדינה שלהם או ששולחים על מובילית. בדרך כלל אלה מדינות כמו אוקראינה, ליטא, לטביה, אסטוניה וגם פולין. (הם דוברים רוסית לכן רוב הקונים שלהם הם רוסים במדינות שונות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

שלום לכולם!

אז קיבלנו את הרכב לפני כמה ימים. לקח שבוע יותר בגלל תקופת הקורונה. התהליך הוא שהרכב מגיע לסוכנות, אתה מקבל את המסמכים של הרכב, הולך למשרד הרישוי המקומי, רושם את הרכב, ומקבל לוחיות רישוי, חוזר לסוכנות עם הלוחיות, מעביר את התשלום על הרכב, ונוסע. בגלל שמשרד הרישוי עובד חצי כח בתקופת הקורונה, זה לקח כמה ימים ולא במקום. בנוסף, מכיוון שלקחנו חלק בהלוואה, הבנק לקח עוד יומיים עד שהעביר את הכסף לסוכנות.

מבחינת הרכב, אין תלונות בינתיים. שקט מאוד, אינטימי מאוד. מערכת מדיה מעולה. אפל קאר פליי אלחוטי זה בהחלט דבר מעולה. לא בטוח לגבי המערכת מיזוג על המסך, אבל נראה עם הזמן. האוטו נוח, נעים. שני דברים שלא הזמנתי ובדיעבד הייתי מזמין - כניסה ללא מפתח, ומצלמה אחורית (יש רק חיישנים). מעניין אם אפשר להתקין אותם בדיעבד. השבוע, צריך לסוע ולהחליף את הצמיגים לצמיגי חורף. משהו שלא ממש נאלצתי להתעסק איתו בארץ. מצרף כמה תמונות (בעתיד אצרף עוד, פשוט כמה שצילמתי בלילה).

1195679790_Car1.thumb.png.7702cef88a05f80e56f5652826c6ec38.png1019660922_Car2copy.thumb.png.eff268bc4521ec5987dcb80110def9c6.png51201987_Car3copy.thumb.png.fcee62e96addebf4c2c2dd5ee0c0df3c.png

• אהבתי 9
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, צבע משגע. (אהבתי)

לא הגיע הזמן שהגרמנים יפסיקו להתקמצן באביזרים סטנדרטיים. מה זה אין כניסה ללא מפתח במחירים כאלה בשנת 2020, לא ברור.

לאורך של השנים הגרמנים תמיד "חוסכים" באביזרים, אם זה חלונות חשמל שאין מאחור, אין נעילה מרכזית שזה היה סטנדרט אצל היפנים, ועוד.

חוץ מזה נראה בונבוניירה.  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו, הצבע.. וואו!

איך לעזאזל ויתרת על כניסה ללא מפתח?

מעניין אם גם אצלכם "התקנה מקומית" היא סוג של קללה.

סע בדרכים בטוחות, נראית מהמם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, yogev20 כתב:

תתחדש, צבע משגע. (אהבתי)

לא הגיע הזמן שהגרמנים יפסיקו להתקמצן באביזרים סטנדרטיים. מה זה אין כניסה ללא מפתח במחירים כאלה בשנת 2020, לא ברור.

לאורך של השנים הגמנים תמיד "חוסכים" באביזרים, אם זה חלונות חשמל שאין מאחור, אין נעילה מרכזית שזה היה סטנדרט אצל היפנים, ועוד.

חוץ מזה נראה בונבוניירה.  

תודה רבה! האמת, חלק מזה זה באשמתי. הפירוט של הרכב היה בפולנית, וחשבתי שהנעה ללא מפתח זה גם כניסה ללא מפתח. אז מסתבר שלא, זה שתי אופציות נפרדות. זה מה שקורה כשלא קוראים כמו שצריך. נראה אם אפשר להתקין את זה בדיעבד.

לפני 3 דקות, nizzan943 כתב:

וואו, הצבע.. וואו!

איך לעזאזל ויתרת על כניסה ללא מפתח?

מעניין אם גם אצלכם "התקנה מקומית" היא סוג של קללה.

סע בדרכים בטוחות, נראית מהמם!

תודה רבה!

כמו שאמרתי, טעות מצערת. אבל לא נורא. יש טעויות חמורות יותר.

לגבי התקנה מקומית - אם אתה קונה רכב מהסוכנות, אין טעם בהתקנה מקומית כי אתה יכול להזמין הכל מהמפעל. יש התקנה של צמיגים אחרים וכאלה, אבל ממש לא מעודדים התקנה.

מצד שני, שוק האפטרמרקט, חלפים, תוספות מאוד מאוד שוקק ופעיל. הרבה מאוד גרמניות מזדקנות עם תוספות מפה עד הודעה חדשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה כיף, תתחדש, נשמע כמו אחלה קניה.

בצילום מהפרוספקט, בפוסט הראשון, הצבע כהה. בצילום של הרכב הוא נראה יותר בהיר, ויפה. אשמח לראות תמונה באור יום, לא בשמש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 272 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• תוכן חדש...