Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בנאדם הזוי צולם מתעלל בכלב. המשטרה לא טיפלה אז אזרחים טיפלו

Transporter
 שיתוף
עוקבים 26

פוסטים מומלצים

אני נגד התעללות בבעלי חיים ותמיד היו לי (ועדיין יש לי) כלבים

היום פורסם סרטון של איזה שבור שמתעלל בכלב שלו

לפי הסיפור המשטרה הגיעה לבית, ראתה שהכל בסדר והלכה

אז אזרחים מצאו את הכתובת והחליטו לטפל בו

מסתבר שדניס ועוד כמה עלו אליו לדירה ולקחו את הכלב.

פתאום הגיעו שוטרים והפרידו

עריכה אחרונה על ידי Transporter
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
  • תגובות 174
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

עכשו הוא יכול לתבוע את הדבילים האלה ולקחת מהם אחלה סכום. בית משפט ירשיע אותו בהתעללות ובמקביל ירשיע אותם על פריצה ואלימות.   חבל שלא היה לו אקדח לירות להם בראש,לא לגיטימי שאזרחים ייכנסו

אתה ככל הנראה קצת משובש , אני מניח שאתה מתנגד גם לפריצת האזרחים לדירה במצפה רמון לפני כשבועים בו שכנים הצילו אישה ממוות בטוח... חופש הפרט נגמר ברגע שהוא פוגע במתכוון ביצור חי אחר , אם אתה חלילה ה

לגמרי. הוא ממש נעלב כשלא זיהיתי אותו פעם ונתתי לו להיכנס לפני באיזה תור, אמר לי "אני המייקל ג'ורדן של הסרטונים בפייסבוק" אז אמרתי לו לפרוש

צפיתי במספר סרטונים נוסף מהאירוע המצער. ככל הנראה היה כאן טיפול הזוי של המשטרה - שלפי מיטב הבנתי תיחקרה את המתעלל, אבל 'שכחה' להחרים ממנו את הכלב... עד שהגיעו הבת-ימים לקחת את הכלב בעצמם.

השאלות\תהיות שלי הם דווקא לגבי תפקיד הרשתות 'החברתיות'. 

לצורך העניין, בוא נצא מנקודת הנחה שהמתעלל הוא חלאה שמודע במאת האחוזים למעשיו (כלומר לא סובל ממחלות נפשיות):

1. מה היה קורה אם לא היו מגיעים שוטרים לזירה?  שאלה רטורית - כנראה לינץ'.  הבת-ימים הצליחו 'לפוצץ לו את הצורה' גם שהשוטרים היו שם וניסו להגן עליו...

2. אם כך, מי התיר את דמו של המתעלל?  או ליתר דיוק, כיצד הותר דמו של המתעלל?  האם כל אושיית רשת בימינו יכולה להיות גם שופט וגם תליין?

3. כאן במקרה הזה המטרה היא קלה - אדם עם מבטא אמריקני שחי בדירת חדר מפוצלת ליד המצבה בבת ים... אבל מה היה קורה אם אותה התעללות בדיוק הייתה מתועדת חצי קילומטר משם, בפרדס דכה?

• רעיון טוב! 2

No worries 8)

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני שעתיים, tzahico כתב:

צפיתי במספר סרטונים נוסף מהאירוע המצער. ככל הנראה היה כאן טיפול הזוי של המשטרה - שלפי מיטב הבנתי תיחקרה את המתעלל, אבל 'שכחה' להחרים ממנו את הכלב... עד שהגיעו הבת-ימים לקחת את הכלב בעצמם.

השאלות\תהיות שלי הם דווקא לגבי תפקיד הרשתות 'החברתיות'. 

לצורך העניין, בוא נצא מנקודת הנחה שהמתעלל הוא חלאה שמודע במאת האחוזים למעשיו (כלומר לא סובל ממחלות נפשיות):

1. מה היה קורה אם לא היו מגיעים שוטרים לזירה?  שאלה רטורית - כנראה לינץ'.  הבת-ימים הצליחו 'לפוצץ לו את הצורה' גם שהשוטרים היו שם וניסו להגן עליו...

2. אם כך, מי התיר את דמו של המתעלל?  או ליתר דיוק, כיצד הותר דמו של המתעלל?  האם כל אושיית רשת בימינו יכולה להיות גם שופט וגם תליין?

3. כאן במקרה הזה המטרה היא קלה - אדם עם מבטא אמריקני שחי בדירת חדר מפוצלת ליד המצבה בבת ים... אבל מה היה קורה אם אותה התעללות בדיוק הייתה מתועדת חצי קילומטר משם, בפרדס דכה?

סעיף 3 נשמע לי כמו "ומה אם הפול טריילר ההוא היה עובר באדום? זה ספציפית חיכה לירוק, אבל מה אם היה עובר באדום?"

הם ווידאו שזה הוא על פי קעקוע על היד שראו בסרטון שהוא מרביץ לכלב - אין ממש מקום לטעות.

מי שמרים יד ככה על כלב - צריך להרוג אותו. פשוט ככה.

לא רק בגלל הכלב - מי שאין לו בעיה לשמוע יצור חסר ישע בוכה בצורה כזו ולהמשיך להרביץ לו - לא רחוק היום שיעשה דברים דומים לבני אדם.

לגבי 2 - מה קשור אושיית רשת? למה לא יכל סתם אזרח לאתר את הבן אדם הזה וללכת לעשות את אותו דבר בדיוק מינוס חלק הצילום?

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

עכשו הוא יכול לתבוע את הדבילים האלה ולקחת מהם אחלה סכום.

בית משפט ירשיע אותו בהתעללות ובמקביל ירשיע אותם על פריצה ואלימות.

חבל שלא היה לו אקדח לירות להם בראש,לא לגיטימי שאזרחים ייכנסו לאנשים הביתה ויאיימו בלי קשר למה קורה שם.

בשביל זה יש משטרה,ואם יש מקרים שנופלים אז חבל,אבל זו עדיין לא סיבה לקחת את החוק לידיים.

לפני 35 דקות, Morningstar כתב:

לגבי 2 - מה קשור אושיית רשת? למה לא יכל סתם אזרח לאתר את הבן אדם הזה וללכת לעשות את אותו דבר בדיוק מינוס חלק הצילום?

כי אז איך תתחזק פרופיל פייסבוק/אינסטגרם של אושיית רשת כושלת בלי לעשות קצת פרובוקציות במסווה של מעשה טוב?

• אהבתי 2
  • רעיון גרוע 10
  • רעיון טוב! 2

Mazda 3 5D 2015

Honda Civic 2016

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 6 דקות, CX25GTI כתב:

אני מניח שאתה מתנגד גם לפריצת האזרחים לדירה במצפה רמון לפני כשבועים בו שכנים הצילו אישה ממוות בטוח...

ההקבלה הנכונה היא לפרוץ לכל דירה שהיה בה דיווח על אלימות במשפחה.

ציטוט

חופש הפרט נגמר ברגע שהוא פוגע במתכוון ביצור חי אחר , אם אתה חלילה היית מותקף אני מניח שהיית מודה לאילו אשר היו פורצים לדירה על מנת להציל אותך.

אחת התגובות ההזיות שקראתי .

איזו השוואה לא קשורה...

הייתה התעללות וזה לא בסדר,אבל גם בילדים מתעללים ולא ראיתי אזרחים עושים מה בראש שלהם ונכנסים לדפוק מכות לאבא כי שמעו את הילד בוכה.

הרי המשטרה הגיעה בסופו של דבר,מה הייתה הבעיה לקרוא להם ולהכנס איתם ביחד ולחסוך את התיעוד הזה? שנועד בשביל להעלות את הרייטינג של ה"אושיות" האלה.

עריכה אחרונה על ידי Potato
  • אהבתי 2

Mazda 3 5D 2015

Honda Civic 2016

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

המשטרה הרוויחה במשך שנים את חוסר האמון של האזרחים. 

בעקבות משבר הקורונה התהליך הזה הואץ מאוד.

זאת התוצאה., האזרחים לוקחים את הכח לידיים.

אתמול המטרה הייתה טובה, הצילו יצור חסר ישע מהתעללות. 

בעתיד אין לדעת. 

• אהבתי 6
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 2

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 3 דקות, Potato כתב:

איזו השוואה לא קשורה...

הייתה התעללות וזה לא בסדר,אבל גם בילדים מתעללים ולא ראיתי אזרחים עושים מה בראש שלהם ונכנסים לדפוק מכות לאבא כי שמעו את הילד בוכה.

הרי המשטרה הגיעה בסופו של דבר,מה הייתה הבעיה לקרוא להם ולהכנס איתם ביחד ולחסוך את התיעוד הזה?

השוואה קשורה בהחלט, בעל חיים הוא בעל חיים אם הוא בדמות ילד, אישה ואו כלב.

אם אשמע התעללות בבעל חיים אנסה להיכנס לדירה בכל צורה אפשרית , לעיתים המתנה למשטרה תביא לסוף חיי האדם שמתעללים בו ראה המקרה במצפה רמון .

המשטרה הגיעה בסופו של דבר..., אתה שומע את עצמך ?

ולגבי התעוד, מעולה למען יראו וייראו , ידע כל מתעלל ששימינג זה כלי לגיטימי ורצוי לחלאות אדם המעיזות להרים יד על כל יצור חיי.

עריכה אחרונה על ידי CX25GTI
  • רעיון טוב! 4

Seat Arona FR– הבחירה של האישה..

Hyundai Ioniq Premium

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

דניס רק לפני שבועיים צילם את השוטר שעצר אותו ונתן לו דו"ח על מהירות, והעלה לפרופיל שלו תוך כדי שהוא מאחל לו (אבא לילדים) לא לחזור הביתה באותו יום. כואב לי על הכלב, אבל בואו, דניס מחר ירקוד בהפגנה בבלפור אם זה יבטיח לו עוד עוקבים

• אהבתי 4
  • מעניין 1
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 19 דקות, CX25GTI כתב:

השוואה קשורה בהחלט, בעל חיים הוא בעל חיים אם הוא בדמות ילד, אישה ואו כלב.

הסברתי למה היא לא קשורה.

אבל בחרת להתעלם.

ציטוט

אם אשמע התעללות בבעל חיים אנסה להיכנס לדירה בכל צורה אפשרית ,

יופי,ואם במקרה הבן אדם בדירה הזו יהיה חזק יותר ממך או קצת יותר חמום מוח ויפרק לך את הפנים על הקיר הקרוב למי בדיוק תבוא בטענות?

פרצת לבית שהוא לא שלך,ניסית לקחת את החוק לידיים,לפעמים זה עובד ולפעמים מי שניסית להיות בריון עליו יותר חזק ממך,ואז מה?

ציטוט

לעיתים המתנה למשטרה תביא לסוף חיי האדם שמתעללים בו ראה המקרה במצפה רמון .

המשטרה הגיעה בסופו של דבר..., אתה שומע את עצמך ?

אין מה לעשות,זה החיים.

אבל לא הגיוני שכל אזרח מעכשו מחליט שהוא המתלונן,המשטרה ובית המשפט ביחד.

ואם עדיין לא הבנת מה הבעיה עם זה אתה אל תטרח לענות כי אין לי איך לדבר איתך.

גם אם פה אתה מצליח להצדיק את המעשה עם מוסר כלשהו,המצב הזה עלול להתדרדר מהר מאוד למקומות שהמוסר האישי שלך פחות יצדיק,אבל כבר שחררת ולך תעצור את הגלגל.

ציטוט

לגבי התעוד, מעולה למען יראו וייראו , ידע כל מתעלל ששימינג זה כלי לגיטימי ורצוי לחלאות אדם המעיזות להרים יד על כל יצור חיי.

תדע כל זונת לייקים שככה מביאים רייטינג.

עריכה אחרונה על ידי Potato
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 3

Mazda 3 5D 2015

Honda Civic 2016

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הוא צודק
לגיטימי לפרוץ לדירה במידה ואתה שומע או חושד שמתקיימת אלימות

אבל אתה לא יכול להגיע תדירה יומיים אחרי האלימות ולקבוע להם גזר דין.

יש לי 2 כלבים וגם אני חושב שמי שמתנהג ככה צריך להרקב בכלא
אבל ברגע שאנשים רואים שככה מתנהגים
מחר ילכו לאיזה גננת וירצחו אותה
מחרתיים ילכו לחולה קורונה שהפר בידוד והדביק אנשים וירצחו אותו

"כי המשטרה לא מטפלת"

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

דניס רק לפני שבועיים צילם את השוטר שעצר אותו ונתן לו דו"ח על מהירות, והעלה לפרופיל שלו תוך כדי שהוא מאחל לו (אבא לילדים) לא לחזור הביתה באותו יום. כואב לי על הכלב, אבל בואו, דניס מחר ירקוד בהפגנה בבלפור אם זה יבטיח לו עוד עוקבים
מצחיק שכל האושיות רשת האלה מקבלות דוח של 1000 שקל ובוכות כמו ילדות

מדבר בתור אחד שקיבל כמה עבירות מהירות בחיים ושילם גם עו"ד ולפעמים גם את הקנס
מי שקוקא לעצמו אושייה ודוח של 1000 שקל גורם לו לקלל שוטר ולבכות
שיחליף מקצוע

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שעולה מהראיונות הזבל העלה את זה בלייב לפייסבוק ואנשים שראו את זה הגיעו מיד.

אף אחד לא פרץ אלא הוא פתח להם את הדלת ואם תקשיבו לסירטון תראו ששלושת ה"פורצים" לקחו את הכלב, הגנו עליו בגופם מפני הלינץ' והזעיקו משטרה.

הם פעלו נכול וכל הכבוד להם שהסתכנו כדי לעצור את ההתעללות.

• אהבתי 4
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הם באו אחרי שהמשטרה הגיעה ראתה שהכל טוב והלכה

הם הגנו עליו בגופם כי הם ידעו שהכל מתועד ולא רצו שיצטלם שעשו בו לינץ דרכם וזה היה מסבך אותם יותר

אתה לא יכול להכנס לאף אחד תבית ולקחת לו את הכלב או את הילד או את האמא בשם החוק
הבעיה שהסרטונים האלה יגרמו לעוד אנשים לצשוב שהם רובין הוד ולהתחיל להתנקם בגננות וכו

כולם פה מסכימים שמגיע לו עונש
אבל בדרך המקובלת

• אהבתי 1
  • רעיון גרוע 1
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

צריך הרבה ריסון כדי לא לתת לחלאה הזה בעיטה לראש ולפזר לו את השיניים!

מצטער, לא יכלתי להתאפק.

מקווה שזו לא חריגה מכללי הפורום.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 3

סלע

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
 שיתוף

• Create New...