Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אבקש המלצה להליכון חשמלי (מסלול ריצה ביתי).

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 1264 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נימנע בבקשה מהברור מאליו- "צא מהבית ותתחיל לרוץ". לא תופס מבחינתי לתקופת הקורונה, ואני רוצה לנסות לשמור על כושר ככל האפשר.

לעניין:

תקציב סביב 5K.

דרישת סף: למתאמנים במשקל 130 ק"ג לפחות. אני עוד לא שם, אבל 120 זה צפוף מדיי לטעמי האישי.

דרישות נוספות: ? מה לבדוק בכלל?

מצא חן בעיניי המפלץ הזה.

האם הגדרת "משקל המשתמש" היא בדיחה שיווקית כלשהי? רוב המתקנים מוצהרים 120 או 130 ק"ג. זה 140.

עוד מצא חן, אחריות 10 שנים על המנוע. 

למה עוד עליי לשים לב?

תודה לממליצים.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בולמי זעזועים מובנים וזמינות רצועת ריצה חליפית. כל היתר גימיקים: אנדרואיד מובנה, wifi , מד דופק , ניצרת בטחון.
מרבית הפעמים אחרי תקופה קצרה זה צובר אבק בפינה.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר למשקל ובולמים יש כמה פרמטרים חשובים שתלויים בשימוש שלך:

1. אורך ורוחב המסילה - תלוי בשימוש, ריצה מול הליכה, וגובה שלך שמשפיע על אורך הצעד.
  2. עוצמת המנוע - מושפע גם מהמשקל שלך וגם ממהירות הריצה (אין דין ג׳וגינג קל לריצה אינטנסיבית במהירות גבוהה לאורך זמן)
  3. האם חשוב לך שיתקפל לאחסון כשאינו בשימוש.
  4. האם חשובה לך אפשרות ליצירת שיפוע.
  5. האם חשוב לך מנוע שקט
  6. וכמובן כל מיני תוספות של תוכניות אימון, מדידת דופק, מחזיק לבקבוק ולשלט.

פה יש ריכוז קווים מנחים:

https://www.gilsport.co.il/דף-495-כיצד-בוחרים-מסלול-ריצה.aspx
https://www.z-zol.co.il/page/הכללים-לבחירת-הליכון-ואו-מסלול-ריצה-כל-מה-שרציתם-לדעת

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאשתי יש את הדגם הזה בדיוק.

מחוסר יכולת לא בדקנו את העמידה במשקל גבוה (אני ה"שמן" ואני פחות מ-80 קילו), אבל מבחינת היכולות זה מסלול מצוין, כזה שמתאים לריצה (ואשתי רצה).

מירכוז אוטומטי זה מצוין (זה הרס רצועה של מסלול קודם), בינתיים לא קרה לנו שהמנוע התקלקל, בד"כ דברים אחרים התקלקלו, בעיקר רצועות, במיוחד אם אין מירכוז אוטומטי ואתה צריך למרכז את זה ידנית כל הזמן

ההתרשמות שלי גם שהמוצרים של VO2 / Hi-Tec הם סוג של מוצרים ג'נריים והם באיכות פחות טובה.

אגב הייתי בודק אם יש לך בסביבה מישהו בקבע, יש גם את הנקודות (מה שפעם היה נקודות ספורט), וגם את ה"כספר" שנותן לך אחוזי הנחה ואף איש קבע לא מנצל את כל הכספר.

אנחנו ממש לא שילמנו על הדגם הזה 5.5 אלף שקל, אפילו לא קרוב, לדעתי קרוב יותר לחצי מזה, רק בגלל הקבע של אשתי.

• רעיון טוב! 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, yotams4 כתב:

499 בפוקס הום

לכידה.JPG

נראה יותר קרוב להליכון של הקשישים. אני עוד לא שם. 

אני מבין מה אתה אומר, אבל אני לא חושב שזה יהיה המצב. יש מספיק מוטיבציה, בשילוב עם האימוני קראטה שלא מספיקים לי מבחינת הכושר. כבר הייתי בעבר במכון כושר, ולפני כן הייתי רוכב על אופניים, כך שאני מאמין שהפעם זה לא יהפוך למתלה בגדים.

לפני 3 שעות, Be roo כתב:

1. אורך ורוחב המסילה - תלוי בשימוש, ריצה מול הליכה, וגובה שלך שמשפיע על אורך הצעד.
  2. עוצמת המנוע - מושפע גם מהמשקל שלך וגם ממהירות הריצה (אין דין ג׳וגינג קל לריצה אינטנסיבית במהירות גבוהה לאורך זמן)
  3. האם חשוב לך שיתקפל לאחסון כשאינו בשימוש.
  4. האם חשובה לך אפשרות ליצירת שיפוע.
  5. האם חשוב לך מנוע שקט
  6. וכמובן כל מיני תוספות של תוכניות אימון, מדידת דופק, מחזיק לבקבוק ולשלט.

פה יש ריכוז קווים מנחים:

https://www.gilsport.co.il/דף-495-כיצד-בוחרים-מסלול-ריצה.aspx
https://www.z-zol.co.il/page/הכללים-לבחירת-הליכון-ואו-מסלול-ריצה-כל-מה-שרציתם-לדעת

1) רוחב קצת פחות מטריד אותי, אורך זה גורם משמעותי. גבוה. המפלץ שמצא חן בעיני עם אורך של 135 ס"מ, כשצעד רגיל שלי הוא סביב 100 ס"מ בעיגול למעלה. אמור להיות די והותר.

2)עצמת המנוע היא פקטור של הגודל ומשקל המתאמן, לא? 7 כ"ס זה די והותר להערכתי (5220 וואט, או 294 כח ברווז...) כשאדם ממוצע מפיק סביב 1.2 כ"ס. ולא מתוכנן ריצה כבדה אלא ג'וגינג קל בלבד (בשביל ריצה כבדה, אני כבר אצטרך מכשיר שעולה פי 3 בערך נראה לי רק כדי שישרוד אותי :lol:)

3) לא קריטי.

4) VERY NICE TO HAVE. במכון עבדתי עם שיפוע קל של סביב 5 (אולי 10?) מעלות אם אני זוכר נכון להליכה וריצה שעשיתי.

5) מנוע שקט פחות קריטי עבורי. אולי עבור השכנים...

6) רחוק מאד מ"חשוב". 

קראתי קווים מנחים במקומות אחרים, תודה על הלינקים שנתת.

לפי ההסברים שלך, המכשיר בהודעה הראשונה שלי נשמע פיקס ועונה על כל הנקודות.

m3x7r3m3, תודה - שמחתי לשמוע המלצה ממישהו שיש לו את הדגם הזה בדיוק. 

אני כן מתרשם שיש לו חיסרון אחד עבורי- הוא נשמע קצת נמוך (מעריך שהידיות הן בגובה 1 מטר מהרצפה, לא מהרצועה), אני צודק?

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 47 דקות, ברווז כתב:

m3x7r3m3, תודה - שמחתי לשמוע המלצה ממישהו שיש לו את הדגם הזה בדיוק. 

אני כן מתרשם שיש לו חיסרון אחד עבורי- הוא נשמע קצת נמוך (מעריך שהידיות הן בגובה 1 מטר מהרצפה, לא מהרצועה), אני צודק?

מדדתי לך כרגע:

1.05 מהרצפה ובערך 0.9 מהרצועה

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחר וגם אני מתעניין אנצל את השרשור.

כמה חשוב מנוע AC בהליכון ?

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא משהו שהסתכלתי עליו אי פעם במפרטים בבחירת מסלול ריצה.

אני מניח שאם יש מנוע AC אז זה רכיב אחד פחות שיכול להתקלקל (כלומר אין ממיר AC ל-DC שיכול להתקלקל), והמנוע עצמו בד"כ מקבל אחריות ארוכה בהרבה משאר המכשיר

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פריקת תסכול קצרה.

אני לקוח מהסוג שעושה שיעורי בית לעומק כמיטב יכולתי.

כשאני מגיע לקנייה כל שהיא אני יודע בדיוק מה אני קונה ולמה אני קונה את המוצר הספציפי הזה.

בתחום של ההליכונים אני מתקשה לעשות שיעורי בית בגלל חוסר מידע באינטרנט לגבי ההליכונים שנמכרים בישראל. אולי זה גם בגלל המגוון הרחב.

מרגיש לי שהתחום מעורפל יחסית.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

עדכון:

לפני שבוע וקצת נגזר בורג בהליכון (זה שמחבר את השלד לחלק ששולט על השיפוע ומחובר לחלק הקדמי של הרצועה), ממש נחתך ל-2.

להשיג את אביר ספורט (היבואנים) בלתי אפשר, לא בטלפון, לא במייל, לא ביונת דואר.

טכנאי פרטי בשם יוני שהטלפון שלו 052-808-4333 הגיע, עשה עבודה לא סטנדרטית בכלל של קידוח קל בתוך שארית הבורג שנשארה תפוסה בתוך התושבת כדי ליצור נקודות אחיזה, ואז הברגה החוצה של מה שנשאר מהבורג.

אז הוא יצא צדיק, בורג חלופי לא היה לו (בורג עבה מאוד), חיפשתי ב-3 חנויות לאספקה טכנית עד שמצאתי במקרה אחד באותו עובי אבל טיפה ארוך יותר.

הרכבתי אותו וההליכון בסדר, אני אחפש חרט שיעשה לי כמה ברגים כאלה בדיוק.

עלה 250 שקל + 30 שקל לבורג (+ בורג באותו עובי אבל קצר) ובוקסה מתאימה ומוביל

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 30.9.2020 בשעה 23:29, ברווז כתב:

לא תופס מבחינתי לתקופת הקורונה

אשמח לדעת מדוע ומה מונע ממך

זה כמובן לא ענייני אלא שואל רק מתוך רצון לסייע

על קצה המזלג - פעילות ספורטיבית מחוץ לבית משמעותית טובה יותר בהמון פרמטרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפעילות הטובה הוא זו שאתה מתמיד בה, וזה מאד אישי יש יתרונות לבית, יש יתרונות לחוץ, יש יתרונות לחדר הכושר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי יורק אולטרה (נקרא גם 66900) כבר 12 שנה. עושה ממוצע של 30 ק״מ ריצה לשבוע לאורך שנים ועובד בלי דופי. 7כ״ס, רוחב רצועה 51 ס״מ, שיפוע חשמלי, מהירות מקס׳ 18 קמ״ש. לא יודע אם הדגם עדיין נמכר אבל הוא סוס עבודה. הוצאות כללו החלפת רצועות, משטח שנסדק בולמי זעזועים שנשחקו. סביר לגמרי לאורך שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...