Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בקשר לצפייה בטלויזה בסרטים 4K מHDD או SSD

דניאל1983
שימו לב! השרשור הזה בן 1294 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 10 שעות, aviaviavi כתב:

פלקס עושים עיבוד נוסף שרק מכביד על כל התהליך

בגדול זה נע בין לא מדויק ללא מעודכן.

פלקס כבר שנים יודעים להבדיל בין מתי צריך לעשות transcoding ומתי לא , וגם שם - אפשר לעשות בהרבה מקרים רק לאודיו , רק לוידאו או גם וגם.

אפשר גם להגיד לו ספציפית play original quality.

האפליקציה יודעת לזהות גם איזה מקודדים מובנים ומתי צריך ומתי לא.

(בא נצא מהנחה שאני משתמש בה בצורה יומיומית כבר 4-5 שנים בתור המקור מדיה הרשמי שלי)

לפי האתר - בנחה שיש לי סדרה 8000 של סמסונג - https://support.plex.tv/articles/204080173-which-smart-tv-models-are-supported/ שהיא 4Khdr זה אחלה פתרון בשבילו.

לפני 10 שעות, aviaviavi כתב:

אופציה נוספת היא שה-HDD פשוט נדפק פיזית, מניסיון אישי שלי עם שני ELEMENTS הם פשוט לא אמינים, בשניהם לאחר שנתיים - שלוש מתחילות בעיות קריאה ולאכן מכן בעיות כתיבה ואז הם הולכים לפח. עברתי לסדרת ה-PASSPORT ואני איתם כבר מספר שנים ללא תקלות בכלל.

עם זה אני אחד לאחד מסכים. גם לי יש ניסיון רע מאוד עם אלמנטס ולא רע עם הpassportים.

לפני 6 שעות, דניאל1983 כתב:

בשיטה הזאות אפשר יהיה להזרים גם סרטי 4k כבדים? Blu-ray remux?

אני עושה סטרימינג של 4K מהשרת פלקס שלי שיושב ברשת ביבשת אחרת. נראה לי אם יש לך סטאפ סביר - לא ממש צריכה להיות בעיה ברשת המקומית ...

אגב אם מדברים על זה - https://www.seedboxes.cc

לא פתרון זול אבל שגר ושכח - שרת פלקס, vpn , טורנטים - הכל בקופסא אחת + איחסון ברשת.

עריכה אחרונה על ידי Liviur

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שהhdd נדפק כי מדובר בדיסק חדש שבקושי היה בשימוש. גם בדיסק הקודם שחשבתי שהוא נדפק הייתה אותה בעיה בדיוק.
הhdd עובד מצויין בחיבור למחשב ובחיבור לטלויזית פיליפס אנדרואיד.
כנראה אם היה מקולקל הוא לא היה עובד עם אף מכשיר...
יכול להיות שזה אכשהו קשור שלסמסונג מחובר רסיבר ולפילפס לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Liviur כתב:

בגדול זה נע בין לא מדויק ללא מעודכן.

פלקס כבר שנים יודעים להבדיל בין מתי צריך לעשות transcoding ומתי לא , וגם שם - אפשר לעשות בהרבה מקרים רק לאודיו , רק לוידאו או גם וגם.

אפשר גם להגיד לו ספציפית play original quality.

האפליקציה יודעת לזהות גם איזה מקודדים מובנים ומתי צריך ומתי לא.

(בא נצא מהנחה שאני משתמש בה בצורה יומיומית כבר 4-5 שנים בתור המקור מדיה הרשמי שלי)

יכול להיות, אבל מניסיון שנעשה ממש לפני ארבעה חודשים פלקס לא הצליח להתמודד עם סרט 50gb ב-h265, וקרטע ברמות קשות. הכל מחובר קווית, נתב של netgear, כבלים cat7 ושילד בתור נגן. גם הקודי התקשה, אבל אחרי כמה משחקים עם גודל הבאפר המקסימלי הוא אכל את זה בלי מלח. ייתכן שאם הייתי מתעקש ונובר בהגדרות של הפלקס גם היה מסתדר בסופו של דבר.. כנראה התקבעתי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב , אני לא מנחש.

זה גם יכול להיות בעיה בנגן עצמו (על הקופסא שהם ישמו באפליקציה) ובהגדרות של הפלקס , על האפל טיוי 4K , אין שום בעיה כזו בפלקס ואני מנגן איכות מקורית בלי transcoding.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נשמע טרחנת רצינית כל הזמן להעתיק קבצים ולהעביר עם כונן נייד ממקום למקום, או להתעסק עם כל מיני קידודים של תוכנות הזרמת מדיה.

אצלי מחובר מחשב נייח עם כבל hdmi  שעובר דרך חור בקיר לטלוויזיה.

ניסיתי כל מיני סטרימרים של שיאומי וכו.. ולדעתי אין מה לעשות, הממשק הכי נוח לשליטה על קבצים זה וינדוס. גם את נטפליקס ואמזון אני רואה דרך הדפדפן של כרום מהמחשב ולא מהאפליקציה בטלויזיה ובסטרימר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה עם האנדרואיד של שיאומי שיש מלא אפליקציות שלא עובדות על אנדרואיד טיוי.

אין דפדפן כרום, אין אפליקציה נורמלית להורדת טורנטים.

אני מצאתי את הסטרימר של שיאומי מוגבל, אני מעדיף לעשות את הכל דרך מכשיר אחד, המחשב האישי מאשר להתחיל לעבור בין מכשירים לכל פעולה ולהעביר ולהזרים קבצים ממכשיר למכשיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לשיומי הקטן שום בעיה עם 4K
60fps , HDR10.
מבחנים הראו שמסוגל לנגן גם קבצים של כ 400mbps . זה bitrate שלא מבייש סטרימרים שעולים הרבה יותר מ ₪250
תומך בכל פורמטי הקול הנדרשים , dolby atmos , trueHD וכו
זה לא שהוא חף מבאגים ( כמו שקרה בבטא של גרסה 9) , אבל להבדיל מהרבה יצרנים סיניים : שיומי שיחררו תיקונים.
היתרון בשיומי : אחד הזולים שמאושר על ידי netflix לנגן HDR.
נכון ,הוא לא מכונת טורנטים או דפדפן טוב. אם יעדת אותו לזה אז זו טעות , מצד שני שיקוף מהטלפון עובד יופי עם chromecast

ועדיין , הוא זול יותר מכל לפטופ שיתן ביצועים דומים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...