Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אופניים

phpclub
 שיתוף
עוקבים 17

פוסטים מומלצים

• תגובות 87
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

ולאד צודק. FURY אלו אופניים של מצמן שאני גם מכרתי תקופה (את הדגמים הזולים של ה800 שקל) באופן כללי לגבי אופני מדבקה: 90 אחוז מהם עשויים באיכות נמוכה מאוד, כי זה מה שאנשים מוכנים לשלם עליו. 50

את הבנות שלי לא רחצתי ככה כשהיו קטנות.

לפני כמה שנים קניתי לעצמי אופניים חדשים וזולים ( יחסית, כ 1300₪ ) שכתוב עליהם Fury . הכל נראה מצויין ( זנב קשיח, בלמי דיסק, מערכת בלמים ו 24 הילוכים של שימנו ) , עד שהשוותי אותם לאופניים די בסיסי

תמונות שפורסמו בשרשור

הלד שלך לא יכול לרכב על 24 אלא אם הוא ענק לגילו. זו מידה שמתחילה בגיל 7.5 עד 8.5 תלוי בשלדה.

תקנה צבע של בנים של חברת מותג ותלמד את הבנות שלך שלא אומרים לא לאבא.

באמת, כשהייתי ילד רכבנו על מה שנתנו לנו ותמיד אחי הגדול קיבל חדש ואנחנו משומשים ואף פעם לא בכינו לאבא ואמא...

והדור של היום יודע רק להתלונן ששום דבר לא טוב לו מספיק.

זהו, אני מרגיש זקן מספיק.

עריכה אחרונה על ידי EliC25

KIA Magentis '10 CRDI 2.0L 150HP 6SPD |Ford Fiesta '14 5SPD|Peugeot 204 '72 1L 2Slow 4SPD

Past: Hyundai - Getz '05, Lantra '99, Accent '96

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 13 שעות, KipodYam כתב:

לי יש שלושה בהפרשים קטנים. הראשון בן 6.5 ממוצע ומעלה והשאר בנות...אז כנראה שכן יהיה חכם לקנות משהו איכותי ולהעביר אותו מאחד לשניה. 

השאלה אם לקנות לגדול 20 או 24. האם איזה ריינבו יספיק. מצד שני לקנות משהו בצבע מובהק של בנים יעשה לי בעיות עתידיות.

הוא רוכב היום על 16 והוא סיים אותם. מדדתי לו מרחק עמידה, קצת פחות מ50 אאלט.

אם היו חנויות פתוחות הייתי הולך איתו.

גם לעצמי להבין איזה גודל שלדה אני צריך...

אלא אם אליק, עם הניסיון שלו, יודע לייעץ מקריאה, אני חושב שאין לך ברירה אלא לחכות שתפתחנה החנויות, כדי לראות מידות.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שבועיים רכשתי 2 זוגות ב"ייעוץ מרחוק" של אליק (באתי רק לאסוף אותם). 

הוא פגע 2 מתוך 2.... גילאי 8 + 5.  

• אהבתי 1
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אשדוד. הם טענו שנמצא אצלם הזוג האחרון ברשת, אבל באותו היום בבדיקה טלפונית גם בסניף פתח תקווה אמרו שיש אצלם את הזוג האחרון ברשת.

בסניף ירושלים אמרו שאין בסניף אבל יש במלאי ואפשר להזמין.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

יפה שענו לך, 

סניף כרמיאל  - "מוזמן לבוא לשלם וכשיגיע יגיע, אני לא יודע מתי" וואלה מעולה.
סניף נהריה - לא עונים כבר יומיים

סניף קריות - עונים "חכה בבקשה" ושמים אותך 10 דקות להקשיב לשיחות גזעניות בין המוכרים, האמת היה מצחיק.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הסניף הטוב של רוזן מינץ הוא זה מול אונ' ת"א. הוא קטן בגודל וגדול בהיקף המכירות, קודם כל, כי יש שם אנשים שרוצים ויודעים לתת שירות.

עם זאת, זה סניף קטן מבחינת היקף כ"א, וזו המגבלה שלהם.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
בתאריך 18.10.2020 בשעה 19:09, KipodYam כתב:

לי יש שלושה בהפרשים קטנים. הראשון בן 6.5 ממוצע ומעלה.

השאלה אם לקנות לגדול 20 או 24.

אצלי ארבעה בהפרשים קטנים... למס׳ 2 שהוא בדיוק בן 6.5 קניתי בשנייה האחרונה לפני הסגר 20 אינץ׳

של haro אצל מצמן (ירושלים). פושטק בגובה ממוצע אבל ביריון.

הכיסא ברמה הכי נמוכה כמעט, אבל אחרי תקופת הסתגלות קצרה הוא מדווש עליהן במרץ.

החלפת ההילוכים עדיין מאתגרת, בעיקר הירידה להילוך ראשון.

היה יקר, אבל הן בנויות ומתוכננות יותר טוב מכל אופניים שאי פעם היו לי, גם כאדם בוגר. 😄

במילים אחרות - שום סיכוי ש-24 אינץ׳ יתאים. חכה לגיל 8 עם המידה הזאת.

לגבי הצבע והמעבר העתידי לידי הבנות -

תמיד אפשר לפתור את הבעיה עם ״מדבקות לרכב״ מבית עליאקספרס,

פונפונים, נצנצים, וחינוך נוקשה - ״זה מה שיש מותק, תסתדרי״. 😜

עריכה:

אם כבר חינוך, אז בכל הקשור לבחירת אופניים אני ממליץ לתרגל איפוק עצמי

ולחכות לרגע שבו יהיה אפשר לגשת פיזית לסניף ולאפשר לילד לרכוב בעצמו.

יש פשוט יותר מדי הבדל במבנה הגוף בין אנשים וילדים בפרט.

על הדרך הילד יספוג מההורה את היכולת לתרגל איפוק, בלי לומר אף מילה, רק מהסתכלות על המבוגר שמשמש כדוגמה.

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 7 שעות, falou כתב:

הסניף הטוב של רוזן מינץ הוא זה מול אונ' ת"א. הוא קטן בגודל וגדול בהיקף המכירות, קודם כל, כי יש שם אנשים שרוצים ויודעים לתת שירות.

עם זאת, זה סניף קטן מבחינת היקף כ"א, וזו המגבלה שלהם.

מצטרף להמלצה. הסניף הזה והסניף הקטן בנמל ת"א זכורים לי לטובה כשגרתי במרכז.

לעומת זאת הסניף בפתח תקווה גרם לי לברוח מהחנות.

רשת ג'יאנט הם גם בבעלות רוזן מינץ, מסניף ג'יאנט בצומת שמשון קיבלתי גם שרות יוצא דופן וסבלנות למיליון שאלות. היום ראיתי בסניף מרידה ביג ניין במידה M בצבע כחול.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר קצת מחשבה - בעיקר בגלל הבדלים גבהים משמעותיים אצל הצאצאים הבאים בתור והעובדה שאין לי מקום ממש מוצלח לאחסן אופניים לטווח ארוך, נקנו לילד ספשליזד 20'' יד2,  כנראה דגם 2016/7 אאלט. המידה היא בול עליו.

האופניים במצב טוב מאוד. הילוכים נראה במצב טוב, צמיגים במצב טוב מאוד. אין פנצ'רים. נקנו מבעליהם הראשון שגדל לו...

נראה לי שהדגם שאחכ מ2018 הוא עם רמה כבר נמוכה יותר והם איחדו בין השלדת בנים לשלדת בנות.

אגב, יצא לו לנסות את evoke x20 חדשות. הם עם רמה יותר נמוכה ומרווח עמידה נמוך יותר. גם נראות איכשהוא קטנות יותר. מניח שהוא היה גדל עליהן מהר יותר. לא יודע איך ספשלייזד 2020 מול האבוק, קצת שונות.

מבאס שאין שחרור מהיר לגלגלים. ממה שקראתי זה קצת מורכב ודורש החלפה של חלקים.

הן עדיין נכנסו לבגאז של באוקטביה... אבל לאחר מספר נסיונות... אי אפשר לקפל את המושבים, אז

נראה עד כמה לעיתים קרובות הן נכנסות לרכב... סהכ לפרק גלגל קדמי זה שתי דקות עם מפתח 15.

לבנות יהיה כנראה צריך לקנות משהו עם רמה ממש נמוכה.

אני חייב לציין שהמחירים ביד2 ברובם לא להיט. אופניים לרוב יד3 שעברו כמה ילדים וחלודות.

על הפרק קנייה עבורי, שלא רכבתי מגיל 10... שם כנראה שחייבים כבר שחרור מהיר לשני הגלגלים...

כאן באמת לא יודע אם לקנות חדש או לחפש ביד2. יש איזה felt שדורשות תיקון. וכל מיני אנשים שמוכרים trek במחיר שקנו בערך...

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

לבחור שקנה הארו - תתחדש.

אופני 24 אפשר מגיל 7, ההבדל בגובה בינן לבין 20 הוא לפעמים רק 3 סמ.

לבחור מעליי- עוד קצת תרגול ותפרק גלגל אחורי בפחות מחצי דקה. אם לוקח לך הרבה זמן קח את סדר הפעולות הבא:

קודם כל נתק את הברקס, לחיצה על הזרועות ומשיכה של הכבל.

הפוך את האופניים כך שאתה מוביל אותן דרך הכידון, כשהכידון בנקודה הכי גבוהה שלו והאופניים ב90 מעלות, תפוס אותו מלמטה והנח על הרצפה.

פתח 2 אומים 15 כמעט עד הסוף. ותהנה.

להחליף לקוויק רליס זה להחליף גלגלים/ציר+זרוע (סיפור יקר)

KIA Magentis '10 CRDI 2.0L 150HP 6SPD |Ford Fiesta '14 5SPD|Peugeot 204 '72 1L 2Slow 4SPD

Past: Hyundai - Getz '05, Lantra '99, Accent '96

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

לא ויתרתי, בסוף תפסתי את החברה בסניף נהריה. אנשים סופר אדיבים עם תודעת שירות גבוהה, באמת באו לקראתי כי נגמר ה200 במלאי, עשו הנחה קטנה ויצאתי משם עם BIG NINE 400 2021

מחר בבוקר אעשה סיבוב עם הכלב לרשמים

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
 שיתוף

• Create New...