Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד קוגה

Anwar
שימו לב! השרשור הזה בן 866 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

מחפש לקנות לאשתי ג'יפון בסביבות ה70 k. מצאתי פורד קוגה 2016 בטווח מחירים שלי עם רמת אבזור מרשימה (טיטאניום) ורציתי לשאול על פורד קוגה. מה מצב האמינות והסחירות שלו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב די כיפי וחזק יחסית, סחירות היא לא הצד החזק שלו, אמינות - 2016 זה כבר עם המנוע החדש (1.5 ל' שהחליף את ה-1.6 ל') אז היא כנראה יותר טובה, אבל יש שמועות על מנועים שלא שורדים, לא יודע עד כמה זה נפוץ.

אם אתה מחפש בעיקר אמינות וסחירות, ספורטאז' / ix35 / מאזדה cx5 יכולים להיות עדיפים במובנים האלה.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד רוצה לראות איפה כתוב שיש בעיות אמינות עם המנועים האלה,

חרשתי את הרשת בעיקר בחיפוש אחרי בעיות במנוע ה1.5 אקובוסט של הקוגה ומודה שמצאתי אחת, וזה היה על קוגה בן שנה שנסע 4000 מייל,

מעבר לזה ראיתי שיש תלונות על הגיר הרובוטי שבחלק מהמדינות כנראה המנוע שודך לגיר הזה ולא כמו אצלינו לגיר הפלנטרי, חוץ מזה שביעות הרצון של לקוחות הקוגה לרוב חיובית, ודומה לדגמים אחרים.

אז כמו שלא אוהבים כאן להכליל בגלל תלונה אחת בפורום כלשהו, לדעתי מיותר להחליט נחרצות שהקודה סובל מבעיות אמינות, כי כנראה שהוא לא,

אבל חשוב מאוד לציין שאני מדבר על הדגם של שנת 2016 ומעלה, כי כן ראיתי לא מעט תלונות על אמינות הדגם הישן יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוגשה לאחרונה תביעה ייצוגית לגבי מנוע 1.5 אקובוסט. על פניו יש בה לא מעט ראיות שמצביעות על כשל סדרתי. אם מחברים את החומר שנכלל בה למה שכבר עלה בפורום, נראה שבהחלט יש סיבות להיזהר. קישור למי שמעוניין להתעמק:
https://www.nevo.co.il/psika_html/kitvey/TY-20-09-46590.pdf

• רעיון טוב! 1

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעתיים, wildlands2019 כתב:

אני מאוד רוצה לראות איפה כתוב שיש בעיות אמינות עם המנועים האלה,

חרשתי את הרשת בעיקר בחיפוש אחרי בעיות במנוע ה1.5 אקובוסט של הקוגה ומודה שמצאתי אחת, וזה היה על קוגה בן שנה שנסע 4000 מייל,

מעבר לזה ראיתי שיש תלונות על הגיר הרובוטי שבחלק מהמדינות כנראה המנוע שודך לגיר הזה ולא כמו אצלינו לגיר הפלנטרי, חוץ מזה שביעות הרצון של לקוחות הקוגה לרוב חיובית, ודומה לדגמים אחרים.

אז כמו שלא אוהבים כאן להכליל בגלל תלונה אחת בפורום כלשהו, לדעתי מיותר להחליט נחרצות שהקודה סובל מבעיות אמינות, כי כנראה שהוא לא,

אבל חשוב מאוד לציין שאני מדבר על הדגם של שנת 2016 ומעלה, כי כן ראיתי לא מעט תלונות על אמינות הדגם הישן יותר.

https://ffclub.ru/topic/440846/

בקיצור יש כאן סקר שנעשה בפורום בעלי פורד שבו נשאלו חברי הקבוצה אם היו להם "תקלות חמורות" במנוע האקובוסט 1.5 (4 צילינדרים) 100 אנשים דיווחו שלא היו להם 47 דיווחו שכן היו להם "תקלות חמורות"
הסקר נותן קנה מידה כולשהו.

מעבר לכך יש לא מעט שרשורים בעלי אופי דומה גם בפורומים אמריקאיים ופורומים בגרמנית.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד, הצלחתם לשכנע אותי מלהוריד מהפרק רכישת פוקוס חדשה. אמנם טרם שמענו את תגובת היבואן, אבל זה נשמע די משכנע, לפחות עד שהיבואן ייצא בהכחשה משכנעת. מסקנה נוספת צריך לקחת בערבון מאוד מאוד מוגבל את סקירות הרכב המצולמות, שלא הזכירו ואפילו ברמז מילה על כך.

עריכה אחרונה על ידי vik014
טעות סופר.
נהג מנוסה
:roll:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר לגיר,

המנוע לא אותו מנוע, הפוקוס החדשה מגיעה עם מנוע 1.5 טורבו 3 צל', ולא 1.5 טורבו 4צל' כמו של הקוגה.

גם הגיר לא אותו דבר משנת 2016 שווקה הפוקוס בארץ עם גיר פלנטרי רגיל ולא רובוטי, ההבדל שבחדשה זה גיר 8 הילוכים לעומת 6 בישנה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, Gavrik כתב:

https://ffclub.ru/topic/440846/

בקיצור יש כאן סקר שנעשה בפורום בעלי פורד שבו נשאלו חברי הקבוצה אם היו להם "תקלות חמורות" במנוע האקובוסט 1.5 (4 צילינדרים) 100 אנשים דיווחו שלא היו להם 47 דיווחו שכן היו להם "תקלות חמורות"
הסקר נותן קנה מידה כולשהו.

מעבר לכך יש לא מעט שרשורים בעלי אופי דומה גם בפורומים אמריקאיים ופורומים בגרמנית.

קרוב לשליש מהסקר הנ"ל מדווחים על תקלות חמורות, בהחלט מרתיע.

מוזר שלא שומעים על זה יותר אני מניח שזה כתוצאה ממיעוט הרכבים האלו על הכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 866 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...