Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לאביזרים לשואב קרשר

שימו לב! השרשור הזה בן 1303 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חיכיתי וחיכיתי שהדייסון החוטי שלי יסיים את חייו, ובגיל 12 עם מעט עזרה זה אכן קרה 😉

קניתי קרשר wd3 ואחת הסיבות היא שאני מאוד רוצה את האפשרות לנקות ריפודים ברכב/ספות.

הוא מגיע עם אביזרי בסיס בלבד: מברשת ריצפה ואביזר צר.

יש את הcar kit של קרשר שנראה אחלה. עולה בארץ כמעט 500 שח, בהזמנה מחו"ל סביב ה300. בערכה צינור הארכה, מברשת קשה, מברשת רכה, אף ארוך וצר ואביזר לניקוי רטוב/נוזלים שלא נראה ממש נוח.

אביזר לניקוי רטוב בעל פלסטיק שקוף וקצר יותר נראה נוח יותר (כמו בסירטון המצורף).

יש למישהו ניסיון על הערכה? או אולי המלצה לאביזרים אחרים ומאיפה כדאי להזמין?

כמו כן, בסירטון המצורף הבחור משתמש בחומר ניקוח יעודי של קרשר. יש למישהו ניסיון איתו? יש סיבה להעדיף אותו על פני חומרים רגילים לניקוי ספות/ריפודים או APC?

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את האביזר לניקוי רטוב, הוא מייצר אצלי שריקה די מזעזעת, אם בטעות מישהו נתקל בזה ויודע איך לפתור את זה אני אשמח. אם זו בעיה מוכרת, אני ממש לא ממליץ עליו - זו שריקה מאוד לא נעימה, לא משהו שתרצה להשתמש בו מתחת לבית.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון לאביזר שמגיע כחלק מהערכה או השקוף?

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המקורי של קארצ'ר, כנראה זה שמגיע כחלק מהערכה. קניתי אותו (ועוד אביזר לריפוד) בנפרד.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי את הערכה המקורית מאמזון גרמניה לפני איזה שנתיים.

הצינור מאריך, הזרבובית הארוכה, והראש לריפודים שימושיים ביותר. מבחינתי נותן תמורה לכסף.

את השני סמרטוטים שמסופקים בערכה לא הוצאתי עד היום. ב2 המברשות גם לא השתמשתי.

16011519103945330787239563077346.jpg

• אהבתי 1

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לן

יש לי את הערכה המלאה, כמו בצילום, הכל בשימוש בכלי הרכב של המשפחה. הצינור הארכה מאפשר לנוע בחופשיות בכל הרכב מבלי למשוך את השואב לצידי הרכב או סביבו. המברשת הקשה משמשת לניקוי השטיחים ואחר כך שאיבה עם הפיה הרחבה. הפיה הארוכה הצרה מעולה על מנת לשאוב בין הכסאות ומצדי הכסאות ליד סף הדלת. המברשת הרכה מיועדת לפתחי האיורור הדשבורד והמושבים לפני מעבר עם הפיה הרחבה. המברשת הקשה מצויינת לניקוי שער כלבים אחרי שחוזרים מנסיעה עם הכלבים והם התנערו והעיפו שיער לכל עבר. (לא עוזר הכיסוי למושבים, הם נותרים נקיים והשער מעופף ברכב ונדבק לריפוד התיקרה). 

B239756-350x350.jpg

• אהבתי 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך אז את רוב מה שצריך בגדול, אני העדפתי לשלם פחות ולקנות בערך את אותם האביזרים למעט הצינור הארכה שאני לא מוצא אחד בזול בחלקים, ממליץ לך גם לקנות סט פילטרים ושקיות לאיסוף האבק, בארץ זה סתם יקר ואפשר לקנות בנאדל של 5 שקיות נגיד ו2 פילטרים בערך ב100 שקל אולי פחות וזה יחזיק לך שנים :) 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה, אם כך אזמין את הערכה שלהם ונסגור עניין. עדיין נראה מפתה להזמין ראש שאיבה שקוף כדי לראות את הג'יפה יוצאת בלייב אבל אחכה עם זה.

יצא למישהו להתנסות בחומר היעודי של קרשר לניקוי מושבים/ספות? או שיש לכם ניסיון חיובי עם חומר אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1303 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...