Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך קונים קורקינט חשמלי משומש?

Buki
שימו לב! השרשור הזה בן 1269 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, אני רוצה לקנות קורקינט חשמלי יד שניה. 

נגיד שאני מעניין ב Inokim Quick 3 שעולה חדש 5800 ש"ח. 

האם אפשר לקנות משהו סביר משומש ב 2000-2500 ש"ח? איזה קילומטרז' נחשב סביר? 

איך מעריכים את מצב הסוללה? 

אנשים במודעות מכירה מציינים לדוגמא "מטופל במוסך מורשה חברה, עשה טיפול גדול ב 500 ש"ח". חוץ מהחלפת בלמים וצמיגים, איזה טיפול צריך לעשות? 

איך אפשר לדעת את שנת הייצור של הכלי אם זה בכלל משמעותי? 

מה עוד צריך לבדוק ומה חשוב לדעת? 

תודה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש לי כלי זול בהרבה (קורקינט של שיומי) והוא מתחבר לאפליקציה בה אפשר לראות כמה הקורקינט נסע, בריאות סוללה וכו... אני מאמין שיש קבוצות בפייסבוק בהן תוכל לקבל יותר מידע לגבי מה כדאי לבדוק

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אנשים מעדיפים קורקינט חשמלי על פני אופניים חשמליות? הכלי הרבה יותר יציב, צמיגים בגודל נורמלי, פחות נפילות, אפשרות להמשיך לדווש כשהסוללה נגמרת..

מה הגיל של המשתמש בכלי, ומה משקלו?

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה של - אין מקום בבית לאחסן את האופניים ואין מקום אחר כמו מחסן. קורקינט במצב מקופל דורש הרבה פחות מקום, אפשר לעלות איתו במעלית, להעביר באוטו בלי לקפל כיסאות - בקיצור קומפקטי יותר וזו הסיבה.

גיל - מבוגר, משקל - הדגם שרשמתי לפי המפרט סוחב עד 120 קילו וזה מספיק...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי בוקי.
הדבר הכי קריטי בקורקינטים זו הסוללה, שנשחקת עם הזמן.
לכן יש לבדוק את הקילומטראז על הכלי, ככלל ברזל אני לא לוקח קילומטר שגבוה מ 1500.
יש כלים שניתן לראות את הקילומטר באפליקציה ויש כלים שניתן לראות על הצג.
נכון-ניתן לאפס או לזייף אבל לא תמיד.
ולכן המבחן האמיתי יהיה לנסוע עם הקורקינט לאורך המרחק המקסימלי המוצהר על ידי היצרן, לא תגיע למרחק הזה, אבל כמה שתגיע יותר קרוב אליו כך הסוללה במצב טוב יותר.
מאחר ותלך לפי אופציה א ככל הנראה, פשוט תבדוק איך נראה הקורקינט והאם לדעתך עבר את הקילומטר המוצהר, לא קשה להבין זאת.

מעבר לסוללות, אין מה לבדוק, כלי מאוד זול לטיפול והחלפת חלפים, פרט לסוללה.

יד שנייה- מומלץ סקוטאייר, ואם לא אז mii2, תקרא את היצע הדגמים של כל חברה על מנת להבין את ההבדלים.

• אהבתי 1

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה כזה הייתי קונה מחנות (גם משומש) עם אחריות וכתובת להגיע במקרה של תקלות

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אנשים מעדיפים קורקינט חשמלי על פני אופניים חשמליות? הכלי הרבה יותר יציב, צמיגים בגודל נורמלי, פחות נפילות, אפשרות להמשיך לדווש כשהסוללה נגמרת..
מה הגיל של המשתמש בכלי, ומה משקלו?

ניידות גבוהה יותר, למשל הרבה יותר נוח להיכנס לרכבת עם קורקינט מאשר אופניים

Sent from my iPhone using Tapatalk
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד 2000-3000 ש"ח אתה קצת בבעיה, חדשים מהחנות מוגבלים ל 250W ככה שאפילו כלים עם מבנה שמוגדר לעמוד בעומסים גדולים יתחילו לזחול ברגע שהשיפוע שאתה מנסה לעלות עובר את ה 3 מעלות. ממליץ לחפש יד"ש שאיזה זב חוטם כבר השקיע את העבודה הדרושה על מנת לפתוח אותו.

לגבי איזה לקנות- בסופו של דבר הכל בערך אותו דבר: המנועים של phub/bahfhang והסוללות של סאמסונג/LG/סוני. 

תן העדפה לדברים שלא מורכבים בארץ, מה שמגיע מחו"ל לרוב יגיע עם מנוע חזק יותר שפשוט מוגבל אלקטרונית/מגיע עם בקר מעאפן יותר שניתן להחליף.

וכמובן, אל תפזול לכיוון משהו עם מערכת חשמל של פחות מ 48V, ה 36 לא יסחבו אותך בעליה בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש בקורקינט חשמלי קצת מעל לשנה והנה מה שאני יכול להוסיף לדיון. 

היה בבעלותי שיומי למשך שנה, נגנבה לאחר שנשכחה ברחוב לא מעולה. 

עכשיו לי יש לי CityRunner X

1. שיומי זה כלי מעולה ומומלץ כהשלמה לרכבת, מעבר לכך במקרה הטוב הוא עינוי וסכנה בטיחותית ובמקרה הרע פשוט לא מספק( הספק מנוע וטווח סוללה)

2. הקורקינטים היקרים לא מגיעים עם מנוע 250w אלא הרבה יותר מזה - דורש פריצה פשוטה 

3. איינוקים זה כלי overrated ויש כלים שמשתווים לו בחצי מהמחיר( חיצונית הכלים זהים - יתכן שמדובר אותם כלים ממותגים)

4. לא חשתי בירידה בכוח הסוללה בשיומי ונסעתי בה בערך 1200 קילומטר - לא הייתי פוסל לפני מבחן 

5. אין תחזוקה לכלים האלה מלבד רפידות בלמים פעם בשנה+ כתלות בשימוש - אפשר להזמין מאליאקפרס בשקלים בודדים

6. היום אין סיכוי שהייתי לוקח קורקינט עם צמיגים 8.5 כמו של השיומי - אולי התפנקתי אבל היום זה מרגיש לי כמו סכנת נפשות 

7. המשטח של השיומי צר אבל הוא יסחוב בקלות 120 ק"ג 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, nimrod7676 כתב:

2. הקורקינטים היקרים לא מגיעים עם מנוע 250w אלא הרבה יותר מזה - דורש פריצה פשוטה 

יש כאלו שמורכבים בארץ ומגיעים עם מנועי 250-350W. לא בהגבלה, אלא המנוע עצמו. מניח מכיוון שהם עולים גרושים וגם ככה המגבלה כביכול נותנת גושפנקא לתעלול שכזה.

השאומי 365 אגב, מגיעים עם מנועי 350W וניתן לפתוח אותם בעזרת אפליקציה לפלאפון. נותן עוד קצת מומנט לעליות, אבל זה עדיין לא "שם".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, Pika007 כתב:

יש כאלו שמורכבים בארץ ומגיעים עם מנועי 250-350W. לא בהגבלה, אלא המנוע עצמו. מניח מכיוון שהם עולים גרושים וגם ככה המגבלה כביכול נותנת גושפנקא לתעלול שכזה.

השאומי 365 אגב, מגיעים עם מנועי 350W וניתן לפתוח אותם בעזרת אפליקציה לפלאפון. נותן עוד קצת מומנט לעליות, אבל זה עדיין לא "שם".

אני פתחתי את השיומי שלי, הוסיף קצת כוח ועוד 2-3 קמ"ש למהירות סופית אבל הסוללה החזיקה חצי מהזמן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...