Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך לספק את הייצר?

קילומטראווירי
שימו לב! השרשור הזה בן 1297 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 27.9.2020 בשעה 09:23, Mr.Hybrid כתב:

לא הבנתי,

עשית קפיצה קטנה לנהריה רק בשביל לנהוג?

כן. בדיוק.

חולה ללניאדו.

נסיעה לנהרייה. ריצה על החוף.

המשך דרך כביש 89 מירון. תפילה וקפה אצל רבי שמעון. הציון היה פתוח וריק ומחולק ע''י יריעות פלסטיק.

חזרה למודיעין.

עריכה אחרונה על ידי tinoki

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים יקרים , תודה רבה לכולם!

התמיכה שלכם לא מובנת מאליה כלל, ולפחות עבורי מעודדת.

תודה ענקית למי שייעץ לעזור דרך עמותה - עצה מדהימה שאשקול ואבדוק לגביה גם ללא קשר למצב העכשווי.

השרשור תפס כיוון שכמובן לא כיוונתי אליו, אבל תודות לפבל ולתרבות הדיון של הפורום נשאר בטעם טוב.
כפי שכבר אמרו כאן מי שאינו "חולה הגה" אך מעורה בכל הנושאים שעוטפים את הנושא העיקרי "הרכב" לדעתי אכן יש לו מקום כאן ובלבד שלא מבטל את מי שכן.

@sperial אני מתנצל אם נפגעת. אני בטוח שלאף אחד לא הייתה כוונה שתרגיש כך:
"אני יודע שבפורום הזה אני נחשב כופר בעיקר." (ציטוט שלך מהודעה אחרת - שלי אישית לא היה נעים לקרוא. ולא היא לא הייתה בהקשר של כיפור). אבל התגובות הגיעו (בצדק) אך ורק בגלל שביטלת תחושה שלא קיימת עבורך(שלא בצדק).
הכוונה של כולם כאן , אני חושב לפחות, היא שאם זה לא נושא שקרוב לליבך או שאינך מבין אותו, המעשה הנכון הוא פשוט לא להגיב בצורה שלועגת או מקטינה את מי שמולך.

הכוונה היא לא שתרגיש שמקומך הוא לא בפורום רכב כללי (אני בטוח שיש לך מה לתרום כאן, פשוט כנראה לא בנושא של "האהבה הכנה למכונה") אלא שדעתך חשובה ומכובדת תמיד אם היא לא מקניטה את האנשים שמסביבך.

אני אישית למדתי מתגובותייך כאן בפורום וגם באוף טופיק בהמון נושאים , ומקווה להמשיך כך.

ואני בטוח שכמוני עוד רבים.

ובנימה כללית - מי שנכנס לכאן במטרה להקניט את מי שלא כמותו - כפי שהחברים כאן אמרו - אין לכם מה לעשות כאן! יש אלפי פורומים בכל נושא שרק תרצו ברחבי הארץ ואני מאמין אפילו שיש המון שיחשבו כמוכם, רק תראו שאם תגיעו למקום הנכון - תקבלו ים של תמיכה.

גמר חתימה טובה לכולם!, שנדע ימים יפים יותר.
תכתבו לחיים טובים מאושרים ומלאי דרכים נעימות ויפות! 

• אהבתי 1
  • משעמם 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 27.9.2020 בשעה 10:53, רועי5 כתב:

וגנר היה אנטישמי מוצהר, רוג'רס הוא לא. הוא לתפיסתו מגן על עם שלהבנתו הוא מדוכא, מנושל, נטול זכויות אזרחיות בסיסיות ובנובע מתנגד למדיניות הישראלית שגורמת לכך. אפשר להתווכח על צידקת תפיסתו, או על התעלמותו ממה שמרבית הישראלים מזהים כהעדר רצון מהצד השני לסיכסוך להשלים עם קיומם כאן, מכאן ועד לאנטישמיות בסיגנון ווגנר, או אלו שבאו בעיקבותיו ואימצו את גישתו לעם היהודי, יש קצת מרחק. ובכלל הזיהוי הפשטני הזה בין התנגדות למדיניות ישראלית, ודאי זו הנוכחית, לאנטישמיות, מה שכמובן מתאים מאוד לאלו שהצליחו להנחיל את הזיהוי הזה, קצת מביך בשיטחיותו. בכל מקרה על דבר אחד נדמה לי שלא תהיה מחלוקת, ווטרס הוא מוסיקאי ענק.

אני להופעה הזו הגעתי ישר משדה התעופה לאחר שהקדמתי את הטיסה חזרה מרומא ביומיים בכדי להספיק להופעה. אכן מוזיקאי ענק. עדיין לטעמי עונה להגדרה הקלאסית של 'עוכר ישראל' כי הוא פשוט פועל נגד עם ישראל. המדיניות הקיימת ("לא ביבי = שמאלני בוגד") מעניינת לי את ה.ב. השמאלית. 

עם היתר, נסעתי לבד צפונה לחג הכיפורים והנהיגה הלוך וחזור פשוט כיפית. בלי לחיצות מיותרות, בלי לנתק בקרות או לעלות לתל פארס / זרעית/ אשתאול...

פשוט כיף לנהוג עם מוזיקה טובה ברקע- זה משחרר, אפילו במיניבוס שלי. 

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, ST12345 כתב:

אני להופעה הזו הגעתי ישר משדה התעופה לאחר שהקדמתי את הטיסה חזרה מרומא ביומיים בכדי להספיק להופעה. אכן מוזיקאי ענק. עדיין לטעמי עונה להגדרה הקלאסית של 'עוכר ישראל' כי הוא פשוט פועל נגד עם ישראל. המדיניות הקיימת ("לא ביבי = שמאלני בוגד") מעניינת לי את ה.ב. השמאלית. 

עם היתר, נסעתי לבד צפונה לחג הכיפורים והנהיגה הלוך וחזור פשוט כיפית. בלי לחיצות מיותרות, בלי לנתק בקרות או לעלות לתל פארס / זרעית/ אשתאול...

פשוט כיף לנהוג עם מוזיקה טובה ברקע- זה משחרר, אפילו במיניבוס שלי. 

ולשם כיוונתי, מה שאתה עושה הוא זיהוי התנגדות למדיניות ישראלית עם התנגדות לעם ישראל והצעד הבא, איך לא, שונא ישראל אנטישמי. לזכותך אומר שזה רווח. וביבי אגב לא שייך לסיפור הזה בכלל, אין טעם רב להעלות אותו בכל פעם שאיזה שמאלני מספר סיפורים לא מענינים. 

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין סיכוי שהוא אנטישמי, אחרת מדוע היה בא להופיע מולנו ועוד לתת למיכה שיטרית לחמם אותו? לא יודע למה נתפס לי בראש שהיה גם ברי סחרוב, בקיצור אחלה פינקפלויד, המוסיקה דה-בסט לטיולי נהיגה.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, רועי5 כתב:

ולשם כיוונתי, מה שאתה עושה הוא זיהוי התנגדות למדיניות ישראלית עם התנגדות לעם ישראל והצעד הבא, איך לא, שונא ישראל אנטישמי. לזכותך אומר שזה רווח. וביבי אגב לא שייך לסיפור הזה בכלל, אין טעם רב להעלות אותו בכל פעם שאיזה שמאלני מספר סיפורים לא מענינים. 

אני לא יודע אנטישמי ממש כן או לא, אבל הוא כבר מזמן חצה את הקו של "התנגדות למדיניות הישראלית", אלא אם מותחים את ההגדרה של המדיניות הישראלית אחורה ל-1917 או שמא 1882.

נו, נישאר במכוניות לפני שאקבל לחמניה (...). אז את הדרך לאותה הופעה מת"א עם עוד שלושה חברים עשיתי במושב הנהג של 206 ידנית (לא שלי - התנדבתי לנהוג), כך שלפחות הייתה נחמה מסויימת בשלעפ של חמש שעות בפקקים עד שזכינו לצעוד בשדות החומוס ז"ל של קיבוץ נחשון ולהכנס בשערי המתחם דקה לפני שההופעה התחילה.

בתאריך 27.9.2020 בשעה 13:11, amir74 כתב:

אני ועוד רבים נוהגים בשביל לנהוג. סתם ככה ללא מטרה אחרת מאשר להרגיע את הצורך הפנימי הזה.

גם אני ככה. לא נהג דגול ולא מבין גדול או מתיימר להבין בנהיגה ספורטיבית. לא נוהג מהר, לא חזק וגם אין לי רכב מתאים. סתם כך אוהב לנהוג מרחקים ארוכים, בכבישים נידחים בדרך למקומות נידחים עוד יותר, רצוי כאלה שלא הייתי בהם קודם. בחורף, בלילה, לפעמים שניהם. כשיש מז"א יפה ואין אף אחד על הזנב שלי, מאט קצת ופותח חלון או גג שמש. אני נהנה מהנוף, מהנסיעה עצמה, מתחושת ה"מסע".

אם זוגתי הייתה נותנת לי פקודה - כנס לאוטו, סע לאשדוד, עלה על האוניה של גרימלדי לאיטליה, שבועיים היינו בלונדון - רות היישר, קדימה גז!

למה אנחנו עושים את זה?

שתי השערות עולות בדעתי. הראשונה היא "תחושת המסע" שהזכרתי קודם. עניין לפסיכולוגים אבולוציוניים. השניה היא שהרכב הוא בערך המבצר האחרון של הגבר בעידן הפוסט-כל-דבר שאנחנו חיים בו.

עריכה אחרונה על ידי קורן בן אשר
  • אהבתי 1

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לעבור דירה.

אבל הכבישים ממש לא ריקים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

באישור עובד חיוני יש את הכתובת של מקום העבודה. בת.ז שלך ובמסוף של השוטר יש את כתובת מגורים שלך. בניגוד למה שמקובל לחשוב, השוטרים לא כאלה סתומים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יחסית לסרט הראשון בפרנצ'ייז "הסגר שתקע אותי", הפעם מורגשת נוכחות הרבה יותר גדולה בכבישים. ממש לא הריקנות שהיתה פעם קודמת.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@SlowRide התכוונתי לכך שמעבר דירה מותר, ומהווה סיבה לנסיעה. 

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

התייחסתי להודעה של פקאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, SlowRide כתב:

באישור עובד חיוני יש את הכתובת של מקום העבודה. בת.ז שלך ובמסוף של השוטר יש את כתובת מגורים שלך. בניגוד למה שמקובל לחשוב, השוטרים לא כאלה סתומים.

ואם אני סוכן שטח במכירות?

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מה אתה נוסע למכור בשעה כזו מאוחרת באיזה כביש נידח בקיבינימט?

צריך להיות מוכן עם סיפור מספיק אמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה נוסע למכור בשעה כזו מאוחרת באיזה כביש נידח בקיבינימט?
צריך להיות מוכן עם סיפור מספיק אמין.

סמים.

וברצינות, אכן קשה עד מאוד לראות את הרכב עומד בצד,
והכבישים פנויים כל כך.
  • אהבתי 1

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1297 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...