Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך לספק את הייצר?

קילומטראווירי
שימו לב! השרשור הזה בן 1302 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במוסכי היבואן שבו אני מקבל שירות,

עובדות מכונאיות.

נכון שזה מעט והן בודדות, אבל זה מחזה שהתקבל בשני סניפים שונים. 

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"אשליה אופטית (תעתועי ראייה) היא סוג של אשליה המאופיינת בתפיסה חזותית מוטעית של תמונה או צורה. מידע חזותי נאסף בידי העין ומתורגם על ידי המוח. אולם, ישנן דרכים להטעות את המוח, ולגרום לו לתפוס דבר מה באופן מסוים או בצורה מסוימת, על אף שאיננו כזה." מקור

מר היברידי אתה בטוח שלא צפית יום לפני הביקור במוסך בסרט למבוגרים שצולם במוסך, ראית במקרה מוסכניק עם שיער ארוך והמוח שלך השלים את התמונה לפי התת מודע?
או שאולי אתה צודק וזו הסיבה הנסתרת לכך שטויוטות מגלות כזו אמינות, הן פשוט מקבלות טיפול הרבה יותר טוב ומקצועי מבנות המין המוצלח יותר.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקופה הזו הייתי אמור לחרוש את כבישי ישראל עם האיביזה, לטייל בארץ.

פשוט מבאס, וכן לי זה חסר המון, אבל מה נעשה, יש לנו חוקים הזויים צריך לשמור עליהם במדינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפתרון שלי להיום מוצ"ש - נסיעה אחה"צ לירושלים כל עוד מתאפשר,
רק לא לשכוח לעשות שלט מתאים ולהניחו במושב האחורי.
במידה ותיעצר במחסום משטרתי אחד מני רבים,
להציג את השלט ולומר לשוטרים שאתה בדרך להפגנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, farkash7 כתב:

"אשליה אופטית (תעתועי ראייה) היא סוג של אשליה המאופיינת בתפיסה חזותית מוטעית של תמונה או צורה. מידע חזותי נאסף בידי העין ומתורגם על ידי המוח. אולם, ישנן דרכים להטעות את המוח, ולגרום לו לתפוס דבר מה באופן מסוים או בצורה מסוימת, על אף שאיננו כזה." מקור

קח בחשבון שייתכן שהן חברות בפורום.

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ער עד שעות מאוחרות ולא פעם נוסע בלילה ל-Yello לקנות משהו לאכול או לשתות. זה מותר כמו ללכת לסופר ומספק במקביל את הצורך שלי לנהוג קצת. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, Mr.Hybrid כתב:

קח בחשבון שייתכן שהן חברות בפורום.

אני לא ממש מבין למה אתה מתכוון אבל רק למען הסר ספק לא באתי לרמוז דבר כזה או אחר על מוסכניקית, או נשים בכלל, ואם מישהו/מישהי הבין/נה את זה אחרת אני מצטער, להפך. הייתי עורך את ההודעה אם הייתי יכול רק כדי שהבדיחה שעלולה אולי להתפרש לא נכון לא תגרום למעט (חבל שיש מעט) המשתמשות הנכבדות של הפורום לאיזשהי אי נוחות. 

הדבר היחיד שהיה אמת לאמיתה בהודעה שלי הוא דעתי על המין השני. מוצלח יותר.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהדר אם כך, ובכל מקרה את ההבהרה אני משאיר, כי היא לא תזיק ואולי אפילו תעודד את המשתמשות להגיב קצת יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנה סימולטור. התחום הזה פורח כמו שהוא לא פרח אף פעם. וכן, זה לא אחד לאחד כמו לנהוג ברכב אמיתי.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שכדאי לקארספורום לפתוח תת נושא נוסף שמיועד לפלח חברי הפורום שמתעניינים בנהיגה ספורטיבית ו/או רכבים ספורטיביים שבמסגרתו הם יפרקו את ייצרם, רק בלי תמונות בבקשה :-) אפשר לקרוא לתת הנושא הנ"ל: "פליטה מוקדמת" (תרתי משמע) :-).

אני חושב שממילא פלח חברי הפורום הנ"ל כבר בקושי נמצאים בפורום לרבות מובילי הדעה שהם בכלל ירדו למחתרת (לא ברור לי איך הם עדיין מובילי דעה), כנראה לי שיש להם קבוצה פרטית בפורום או בוואטסאפ ועדיף שתהיה קבוצה גלויה שתאפשר הצטרפות של עוד בעלי עניין בנושא הנ"ל.

במצב הנוכחי פלח חברי המיינסטרים ופלח חברי הפורום "הממהרים", "מרגיזים" אחד את השני ללא צורך.

עריכה אחרונה על ידי green
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב,

כשפתחתי את השרשור ידעתי שהכותרת והתוכן ימשכו מעט עניין.

(אם כי ממש לא ציפיתי לתגובה מספר 3 כי חשבתי שהפורום כאן ברמה מעט יותר גבוהה מFXP ובייחוד(!) כי חלקכם הפצרתם שעברתם את גיל 17)

תראו - מי שכתב שהוא נהנה מנהיגה רק בחופש הגדול של כיתה י"ב זה בסדר, אפילו לדעתי עדיף.

אבל, אתם לא חולי הגה. פשוט נהנתם מפעולה שהייתה לכם חדשה בגיל הזה , זה כמו להנות מצניחה חופשית כמה פעמים - זה לא אומר שאתם מכורים לאדרנלין.

חולה הגה יהנה לשבת מאחורי ההגה גם בגיל 70.

ספריאל - אני מעריך אותך ואת פועלך בפורום ואולי התגובה שלך באה מהמקום שזה משתמש חדש ולא וותיק. בנוסף אני מודע לזה שאתה לא חולה הגה בהגדרתך - פעם ראיתי איזו הודעה שלך שכתבת בה שרכב עבורך הוא כלי התניידות יומיומי נטו.(וסליחה אם אני טועה).

אבל אין צורך ללעוג על מי ששונה ממך.

amir74 - תודה רבה על התמיכה!.

ch2856,farkash7 - לגבי יילו - אני גר במרכז של עיר. ולכן יש לי חנות שפתוחה כל יום כל היום ממש 200 מטר ממני, וגם היילו הכי קרוב הוא במרחק 500 מטר ואחריו 1000 מטר. כששוטר יעצור אותי אבין אם הוא ישאל למה לא נסעת ליילו הקרוב במיוחד בשעות הלילה המאוחרות.

SlowRide - למרות שהם ישמחו לצאת איתי לסיבוב בערב הם כבר לא בגיל של הרדמה ברכב,

ואין לי שום רצון לסחוב אותם סתם לסיבוב ואחרי זה לעלות אותם הביתה. המאמץ כאן יעלה על ההנאה.

מר הייבריד - יש לי 4 תחנות דלק ברדיוס של קילומטר מהבית.

adani - זה ללא ספק בידוד לכל דבר, אך עם זאת איני יכול להסתכן בדוח.

hans - האוטו כבר חצי שנה הכי מבריק שהוא היה בעשור האחרון.

יפגניפ, pooh-bear - האמת שזה רעיון נחמד - האם ההגה G29 של לוגיטק הוא טוב? יש עליו ביקורות טובות. הפחד שלי הוא שכמו שכתבתם זה לא באמת תחליף - ולאחרי הסגר סתם נתקעתי עם הגה.

חברים - תודה ענקית למי שעזר! ותודה גם למי שהקליל את האווירה 🙂

• רעיון טוב! 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, קילומטראווירי כתב:

וגם היילו הכי קרוב הוא במרחק 500 מטר ואחריו 1000 מטר. כששוטר יעצור אותי אבין אם הוא ישאל למה לא נסעת ליילו הקרוב במיוחד בשעות הלילה המאוחרות.

נו מה הבעיה, פשוט מאוד: "לא היה להם Peanut Butter Cup"

• מצחיק 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1302 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...