Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ראשון, תקציב עד 20 אלף

AmitLevy
שימו לב! השרשור הזה בן 1291 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים, מחפש לקנות רכב חסכוני ואמין, מעדיף מאוד שיהיה אוטומט. עיקר הנסיעות יהיו בינעירוניות. 

בעיקרון אני מעדיף רכבים קטנים, לא ממש משנה לי חוויית הנהיגה, רק שיהיה ברמה בטיחותית טובה יחסית.

בינתיים אני רואה היצע די גדול של יונדאי i20 ומאזדה 2 שמתאימות לתקציב שלי, מה אתם אומרים? 

תודה רבה 😎

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתיהן יהיו בסדר, אבל הן לא חסכוניות במיוחד. שים לב שמאזדה 2 הגיעה עם 2 כריות אוויר בלבד ברמת הגימור הנמוכה - תבדוק מס' כריות אוויר ברישיון רכב.

אופציה נוספת, חסכונית יותר (אבל אני לא ממש סגור כמה היא בטוחה) תהיה סוזוקי ספלאש.

אם אתה מוכן לתפשר על גיר ידני, 208 או פיאסטה יהיו אפשרות סבירה לגמרי.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אהלן, מקווה שזה בסדר להקפיץ, סליחה אם לא

אז אחרי קצת חיפושים אני מתלבט בין שני רכבים, רציתי לדעת מה דעתכם

סוזוקי סוויפט 2010 Gls קילומטראז' 135000

מיצובישי ספייס סטאר 2014 קילומטראז' 150000

שניהם בסביבות אותו המחיר, הסוויפט טיפה יותר יקרה

עוד לא הלכתי לראות את הרכבים, אבל נגיד ושניהם במצב טוב, מה השיקולים שלי מבחינת שנתון? 4 שנים הפרש נחשב הרבה אני מניח אבל לפי איך שזה נראה הסוויפט מקבלת ביקורות טובות יותר, אבל תמיד אני רואה בהתאם לאותו שנתון

בקיצור, על מה הייתם הולכים? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסוויפט בבסיס רכב מוצלח יותר וקצת חזק יותר. ועדיין, ארבע שנים לא הולכות ברגל.

אם אתה יכול להסתפק בספייס סטאר יש סיכוי שזו הבחירה שתעלה לך (קצת) פחות (בדלק ותחזוקה).

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנסועה של הספייס גבוה.

כמו כן לקראת סוף 2014 הרכב קיבל תוספת אבזור.

הספייס מרווחת יחסית מאחור, חסכונית מאוד ואמינה.

מנגד רועשת ערב גיר רציף ובעלת זווית גילגול גדולה.

מוזמן לקרוא את סיכום 6 שנים שלי:

ספייס סטאר.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה משמעותי לדעתכם הנסיעה הגבוהה יחסית של הספייס סטאר? 

קצת פרטים עליי כדי שיעזור אולי להבין קצת יותר טוב את הסיטואציה: אני צריך את הרכב לנסיעות קצרות לעבודה ולחברה, אין לי דרישה מיוחדת מהרכב מבחינת איכות הנהיגה, יותר חשוב לי שיהיה יחסית חסכוני (1 ל 15 נגיד זה אחלה מבחינתי) ושיהיה חדש יחסית. זה הולך להיות רכב ראשון שלי, צעיר ששיקולי גודל לא ממש רלוונטיים לו, מתכנן להחזיק אותו לפחות שנה, אולי יותר אני לא באמת יודע

מרוב חיפושים אני רק מתבלבל יותר ובאמת שאני חייב כבר לגמור עם הסאגה הזאת כבר

הייתי שמח אם הייתם אומרים מה אתם הייתם עושים במקומי, בסגנון של "הייתי הולך על הסוויפט כי xyz" 

דרך אגב, התבלבלתי בקילומטראז' של הסוויפט, זה 120000 ולא 135000

המחיר של הספייס זה 24000

סוויפט 26000

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד לא ראית אף אחד מהרכבים, חכה, אתה רותם את הסוסים עוד לפני שהמצאת את הגלגל.

לרכבים משומשים יש נטיה להפוך מ"רכב מעולה, מוכר רק כי אני משתדרג, יד ראשונה בלי שום תאונות" ל"אמרתי יד ראשונה? התכוונתי שבן דוד דרגה שלישית שלי היה יד ראשונה מליסינג ואני בעצם שלישית, אין תאונות רק מצד שמאל, נראה לך אני פראייר? אומר למוסך אל תוציא חשבונית והוא עושה לי הנחה, אבל תאמין לי אח'שלי, כל שלוש שנים החליפו לאוטו שמן כי הוא בכלל לא נסע ותראה איזה יופי של ספריי מגעיל השפרצתי אתמול על הדשבורד", וכל זה רק מהרגע שהתקשרת ועד שבאת לראות את הרכב.

גם אם שניהם במצב טוב (ואני, כאמור, די בספק), תעשה סיבוב על שניהם, יכול מאוד להיות שלא תתחבר לאחד מהם.

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1291 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...