Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צורך במשקפיים בנהיגה אם יש צורך לבצע שוב בדיקת ראייה

Liquidator
שימו לב! השרשור הזה בן 1279 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עשיתי בדיקת ראייה אצל אופטמטריסט, בעין אחת רואה 6/12 עין שנייה פחות מ 6/12 עם משקפיים רואה 6/6 ואף יותר.

השאלה אם יש צורך לעדכן זאת ברישיון הנהיגה? או החוק אומר שאם רואים 6/12 בעין אחת אז לא חייב? 

כן אני נוהג עם משקפיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצולם ברשיון הנהיגה עם משקפיים ואין לי חובת הרכבת משקפיים ברשיון.

עם זאת עזוב חוק. למה לא לראות הכי טוב שאפשר?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, Night Driver כתב:

אני מצולם ברשיון הנהיגה עם משקפיים ואין לי חובת הרכבת משקפיים ברשיון.

עם זאת עזוב חוק. למה לא לראות הכי טוב שאפשר?

אני שם את המשקפיים פשוט ברישיון זה לא מועדכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה חשוב העדכון ברשיון? אתה פטור מבדיקת ראיה עד גיל 70 (אלא אם תרצה להוסיף סוג או שתהיה איזו בעייה רפואית).

בסופו של דבר אנשים נוהגים בלי משקפיים או עם משקפיים לא מתאימים גם כאשר ההגבלה רשומה ברשיון. מה שחשוב הוא שאתה תהיה אחראי ותרכיב משקפיים או עדשות מתאימים בכל עת שאתה נוהג.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, sperial כתב:

מה חשוב העדכון ברשיון? אתה פטור מבדיקת ראיה עד גיל 70 (אלא אם תרצה להוסיף סוג או שתהיה איזו בעייה רפואית).

בסופו של דבר אנשים נוהגים בלי משקפיים או עם משקפיים לא מתאימים גם כאשר ההגבלה רשומה ברשיון. מה שחשוב הוא שאתה תהיה אחראי ותרכיב משקפיים או עדשות מתאימים בכל עת שאתה נוהג.

אם אני ארצה להרחיב את הרישיון אז כן אני יודע שאני אהיה חייב שוב לבצע בדיקת ראייה אך זה לא כרגע אולי בעתיד ארחיב את הרישיון הנוכחי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד גיל 70?  אותי משרד הרישוי שלח לבדיקת ראיה כתנאי לחידוש הרשיון לגיל 50... לא ידעתי שאני מיוחד :-)

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעבר אבל היה מגיל 40 בדיקת ראייה כתנאי לחידוש רישיון לא? או שאני טועה.

ולדעתי זה לא בסדר לתת פטור עד גיל 70 מי יודע כמה נהגים יש על הכביש עם מחלות כמו ניוון רשתית/ גלאוקומה שנוהגים שהם לא מאובחנים כי לא עשו בדיקה אצל רופא עיניים.

עריכה אחרונה על ידי Liquidator
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד אחת מהברקות השר כץ. אני עשיתי בדיקה לקראת גיל 60, היה לי סיפור עם האופטומטריסט שכנראה ניסה לדחוף לי משקפיים, אבל בסוף ויתר. אחרי כמה שבועות קיבלתי הודעה שהתנאים השתנו ויש צורך בבדיקת ראיה רק לקראת גיל 70.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1279 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...