Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

במוו חושפת את ה-M3 ו-M4

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1277 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איפה זה

BMW M3 (E30)

ואיפה העיצוב הנוכחי. חסר מעוף, חסר מחשבה, הכל שיווקי וחסר רגש. איף, מבאס.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פבל יא מאנייק גמרת לי את העיניים.

גם צבעים נוראיים, גם מראה לא טוב, וגם שמת מלא תמונות שכולן פרונט. מישהו בהנהלה צריך לתת לך באן קטן על זה, או לפחות מעקב לכמה ימים.

• מצחיק 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, ניקו פ. כתב:

איפה זה

BMW M3 (E30)

בגלל ההכרזה הזאת, המחירים של הE30 יעלו עוד יותר עכשיו...

• מבאס 1

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בטוח שבעידן של נק' השקה בין רכבי בעירה פנימית לבין לרכבים חשמליים, נראה גרילים כמה שיותר קטנים כי הריי בעידן חשמלי גרילים הם נחלת העבר. 

שונא גרילים ענקיים. הראשונה שעשתה את זה אופן מוגזם ביחס לפורפורציות של הרכב היא לקסוס. תמיד חשבתי אולי זה מאפשר להם להרכיב חומר עדין ושביר בפרונט וככה לזכות בציוני בטיחות הולכי רגל גבוהים יותר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח שהם הראשונים... זכור לי עוד המיצובישי לנסר הדור שהתחיל ב2008-2009 היא עם גריל מוגזם (למרו תשזה נראה לא רע) לקסוס היו אז עוד עם הIS250 ועיצוב מאוד זורם ולא מוחצן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, shakedi כתב:

בטוח שהרכב מדהים אבל כמו רבים אני חושב שהגריל הקדמי מכוער מאוד...
ד״א התמונות הזכירו לי סרטון מעניין שרץ ביוטיוב בו Frank Stephenson, מעצב רכב אגדי שעיצב לא מעט אייקונים במהלך השנים (וגם אחראי על העיצוב של הx5 המקורי) מנתח את העיצוב של הסדרה 4 החדשה.

מעצב רכב אגדי שעובד בוואלה שופס? נשמע לי קצת כמו בזבוז, אבל מה אני יודע...

לפני 15 שעות, LotusElise כתב:

כריס האריס קורא לגריל החדש ישבן בהשוואה לכליות שקראו לגריל המקורי של ב.מ.וו

אשכרה...

צוות מעצבי במוו בישיבת קריאייטיב על עיצוב הגריל לדור החדש, אילוסטרציה:

Minions Butt! GIF - DespicableMe Photocopy Butt - Discover & Share GIFs

לפני 12 שעות, ניקו פ. כתב:

איפה זה

BMW M3 (E30)

האמת? זה אוטו שנראה כאילו עוצב ב-Etch-a-sketch. 

E46, זה הדבר.

Beautiful Silver Gray BMW E46 M3 Gets Aftermarket Tuning Parts

שילוב מושלם של קווים ישרים וקיים מעוגלים, שריריות אבל בלי להיות מוגזמת. והגלגלים האלה של ה-CSL... יאמי.

לפני 4 שעות, ZX2.0 כתב:

עם כל המקום המושחר הזה מקדימה, לא יכלו למצוא מקום נורמלי למצלמה?

זה כמו השערה הבודדת שמציצה מתוך אף.

My 24 yr old boyfriend has one white nose hair : mildlyinteresting

לפני 18 דקות, Legend כתב:

האופנוע שבתמונה, מה הדגם שלו?

אני רוצה להגיד "BMW.....?"

• מצחיק 2

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פאדיחה...

מסתבר שכשמעתיקים לינק של סרטון כשהוא בשלב של הפרסומות מקבלים רק את הפרסומת 🤷‍♂️

Audi A1 1.4 TFSI Manual | Citroen C4 eHDI | Land Rover Discovery TD5
VW Golf MK4 1.6 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, פבל כתב:

האמת? זה אוטו שנראה כאילו עוצב ב-Etch-a-sketch. 

E46, זה הדבר.

Beautiful Silver Gray BMW E46 M3 Gets Aftermarket Tuning Parts

שילוב מושלם של קווים ישרים וקיים מעוגלים, שריריות אבל בלי להיות מוגזמת. והגלגלים האלה של ה-CSL... יאמי.

שתיהן יפיופות.

אני בדרך כלל לא טרחן מהסוג של "פעם היה ככה והיום הכל טכנולוגיה" בלה בלה בלה OK BOOMER; אבל במקרה הזה, זה לגמרי נכון. מכוניות שרואים שיש משהו אחר במחשבה על העיצוב שלהן. אתה רואה שהמעצב ניסה להיות נאמן למה שמנסים לייצר, לקהל. זו מכונית שכל המהות שלה להיות על פוסטר של ילד בן 8 ובין הידיים של חובבי רכב. היום פונים לשייח הסעודי המזדמן. חבל.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@ניקו פ. חבל לך כי אתה לא שייח סעודי.

אם כבר היום משקיעים בעיצובי הרכבים בסדרי גודל יותר מאשר פעם.

הבעיה שלא תמיד התוצאה נעימה לעין שלנו. אבל אנחנו הרבה פחות קהל יעד מאשר המעמד הבינוני-גבוה בסין או עשירי המפרץ

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@m3x7r3m3 אני דווקא מסכים עם ניקו במידה מסוימת. 

זה לא העניין של "לקלוע לטעם של X" שמפריע לי, אלא עצם הניסיון לקלוע לטעם של מישהו. הניסיון לעצב רק, או לפחות בעיקר, בשביל למכור, זה מבאס. עיצוב - במיוחד של משהו שהולך כבר עשרות שנים, צריך להביע משהו, לייצג איזו מורשת, איזה אופי שיגרום למוצר להיות מזוהה מיידית. לא משהו שיצא אחרי שמחלקת רואי החשבון של החברה הכניסה כל מיני פרמטרים כלכליים לנוסחה ונתנה למחשב לחשב את התוצאה.

@LotusElise לא צריך אפילו בלוק על אייפון. לבמוו יש את ה-8 שבגדול נראית די זהה ל-4, אבל בלי הפרונט-תאונת-רכבת הזה.

• רעיון טוב! 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, Gavrik כתב:

אני לא בטוח שהם הראשונים... זכור לי עוד המיצובישי לנסר הדור שהתחיל ב2008-2009 היא עם גריל מוגזם (למרו תשזה נראה לא רע) לקסוס היו אז עוד עם הIS250 ועיצוב מאוד זורם ולא מוחצן

אם כל הכבוד למיצובישי, הם אף פעם לא עיצבו משהו שמישהו טרח לדבר עליו או לחקות אותו.

אודי הוציאו את הsingleframe המזעזע בשנת 2004 על הA8 W12. ולמרות שאני ועוד הרבה הקיאו הם העבירו את זה בהמשך לכל הדגמים שלהם.

הם תירצו את זה בכך שזה דומה למכוניות מירוץ של הAuto Union משנות ה30, אבל בשנות ה30 היו עוד הרבה יצרנים עם גריל כזה מסיבות טכניות יותר.

אחרים צחקו על אודי שהם העתיקו מהDodge LHS מודל 1999.

בפועל הגריל של אודי השפיע על הרבה חקיינים ורואים את זה על הרבה מכוניות היום. כולל BMW לצערינו הרב.

1999-2001_Chrysler_LHS_--_10-04-2010.jpg

a8w12.jpg

1280px-Auto-union-type-d.jpg

• אהבתי 1

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1277 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...