Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש חוות דעת על "טופ טרייד מוטורס"

BRAVO_SX
שימו לב! השרשור הזה בן 854 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אצלי שאלתי בנוסף אם אפשרי להחליף אצלם צמיגים מהסוג שרציתי (קדמים היו במצב שחוק למישלין), ולקבל הנחה משמעותית כי 

הם קונים מהספק שלהם כל השנה, רק בקשו שאקח אני את הרכב , כי להוציא מאצלם בחור יעלה עוד כסף להם. עשו לי שרות קטן

והסכימו שהצמיגים ימכרו במחיר שלהם. אז כן , הם מקצוענים ולי הם עזרו ואני כן אחזור במידה ואראה רכב שאני רוצה בעתיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
בתאריך 23.9.2020 בשעה 07:20, BRAVO_SX כתב:

שלום לכולם

היום הולך לראות רכב אצלהם אחר הצהריים.

אשמח לקבל התרשמות ראשונית ממי שהלך אי פעם לראות רכב אצלהם, כי לפי ביקורות גוגל זה לא נראה המקום הכי טוב לקניית רכב.

האם הם הטרייד של יבואן מאזדה ופורד?

איפה מומלץ לעשות בדיקת רכב במקום שקרוב לרעננה?

טל

הניסיון שלי עם טופ טרייד 

הם פרסמו רכב שעדיין  לא הגיע אליהם . הגעתי דברנו על המחיר שאלתי מה עם היסטורית טיפולים האם עשו טיימינג?   

התשובה הייתה שהם לא יכולים לברר  ולקבל היסטורית טיפולים אבל לאחר אישור מנהל נתנו הנחה של 2000 ש"ח בגלל העדר המידע ושאולי ככן צריך טיימינג .

זה לא מצא חן בעיני  אמרתי שאני מעדיף היסטוריה של  טיפולים ולא הנחה ומה הבעיה לברר מול המוכר , נעניתי שאי אפשר  .

כיון  שגם מועד האספקה לא היה ברור  ולפי החוזה יש להם עד 30 ימי עסקים לא שיריינתי את האוטו . 

בחוזה המקדמה מוחזרת רק אם הבדיקה לא טובה  ואין אפשרות אחרת להתחרט לא מראה  עיניים לא העדר  היסטורית טיפולים כלום.

קבלתי טלפון כשהאוטו הגיע אבל  כיון שהם ראו שהיסטורית הטיפולים טובה הם העלו את המחיר למחיר גבוה יותר מהמחיר שלפני ההנחה 

התפשרנו בערך באמצע  ( כלומר המחיר ללא ההנחה  אע"פ שעברו 5 שנים מאז הטיימינג)

לקחתי את האוטו לבדיקה  המנוע יצא טוב אבל התברר שהוחלפה כנף   ושהחימום הפנימי לא עובד ועוד כל מיני ליקויים סבירים של בלאי .

הבוחן אמר  שזה יכול משהוא קטן אבל יכול להיות יקר ושאני אבקש מהם לתקן או אלך למוסך לברר עלות

הם סרבו לתקן ( לזכותם הם אמרו מראש  שתוצאות הבדיקה לא ישנו את המחיר   ואני יכול לבחור לקנות או  לקנות)

בקשתי שלאור המכה בכנף יוציאו דו"ח  סליקה  

(   אני לא הצלחתי כנראה בגלל שהרכב בבעלות ביניים של  טופ טרייד או שטעיתי בתאריך הבעלות )

הסתכלתי בדוח סליקה ראיתי 2 תאונות  עם ירידת ערך . תאונה אחת עלות התיקון מעל 17000 ש"ח

תאונות מרכב  לא שלדה  

( אני לא מפרסם את שם מכון הבדיקה אבל לדעתי זה פספוס רציני שלו )

צלמתי את הדו"ח וכאן התחילו לצעוק  עלי 

מה אתה מצלם?

לא נמכור לך את האוטו גם אם תרצה ||

אתה לא נתת לנו את דו"ח הבדיקה באיזה זכות את מצלם?

ממש צעקות  וכעס

אני מלמד עליהם זכות שאולי לא ידעו על 2 התאונות 

אבל עדיין אני מצפה מסוכנות טרייד אין לבדוק את זה ולספר לי שהיו 2 תאונות מרכב 

הטעות שלי הייתה שלא דרשתי דוח סליקה לפני תחילת הבדיקה  

ניסיתי לעשות את זה במקביל לבדיקה וכאמור לא הצלחתי

זהו סיימתי את המגילה  

אם מישהוא חושב שהתנהגתי לא בסדר אשמח לקבל הערה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לפגוש שם את הנפשות הפועלות, מכיר גם מבפנים.

המקום מנוהל על ידי 2 אחים טל וגיא, התנהלות די חובבנית ובזויה, לא ממש יודעים יחסי אנוש מה הם, נתקלתי בצעקות וקללות.

ראיתי מהצד לקוח שהגיע לקנות הונדה CRV שעשו לו טובה וזילזלו בו.

אני מבחינתי לא הייתי קונה מהם רכב או ממליץ עליהם.

נדמה שגם העובדים נראו ממורמרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 23.11.2021 בשעה 21:13, GTI33 כתב:

יצא לי לפגוש שם את הנפשות הפועלות, מכיר גם מבפנים.

המקום מנוהל על ידי 2 אחים טל וגיא, התנהלות די חובבנית ובזויה, לא ממש יודעים יחסי אנוש מה הם, נתקלתי בצעקות וקללות.

ראיתי מהצד לקוח שהגיע לקנות הונדה CRV שעשו לו טובה וזילזלו בו.

אני מבחינתי לא הייתי קונה מהם רכב או ממליץ עליהם.

נדמה שגם העובדים נראו ממורמרים.

בלי להיכנס ניתוחי אופי  

העובדה שהם לא מוכנים לתקן ליקויים שהתגלו בבדיקה ולא להוריד במחיר 

מציבה את הלקוח בעמדת נחיתות 

יכול להיות שהוא שריין רכב  חיכה 3 שבועות  שילם מקדמה לקח לבדיקה

ובסוף  יש ליקויים  שיכולים לעלות כמה אלפי ש"ח

מבחינתם  תקנה  אסאיז או תוותר.

אם הרכב יצא טוב בבדיקה הכל אחלה יש קפה יש חניה הכל מסודר 

אבל אם לא זה לא הסטנדרט שמצופה   מטריידאין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 854 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...