Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הטובה, המאוד טובה והמאוד מאוד גרועה: סיפורי השכרה

Ragnar
שימו לב! השרשור הזה בן 1295 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בטח פגשת נציג מכירות ממש נחמד במאזדה.

יצא לי גם לעשות נסיעת מבחן על CX 30 

בקשתי מהנציג נסיעת מבחן לבד ל40 דקות ונתקלתי בסירוב.

תא נוסעים מעל הממוצע זה משהו שכן מדבר אליי .

בידוד רעשים טוב ומערכת מולטימדיה \רמקולים טובים זה משהו שבהחלט מדבר אליי .

ניהוג-אם הכוונה לנהיגה אגרסיבית - זו ממש לא צורת הנהיגה שלי .

מושב נוח עם תמיכה לגב (גם לגב תחתון וגם לצידי הגב) זה כמעט מאסט .

בכבישים הפקוקים שיש לנו , לא ברור לאן כולם ממהרים .

לפעמים כיף להיכנס לפניה ב90קמ"ש (במקום ה-70 שעל התמרור המגביל) אבל זה קורה לעיתים די נדירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 16 שעות, ניקו פ. כתב:

נהגתי בשתיהן,לא הרגשתי הבדלים מהותיים בנוחות, אבל אני צעיר,בריא וסך הכל לא נוסע בהרבה בורות (אבל כן באמפרים).

אציין שבבין עירוני המאזדה יותר נוחה עבורי בזכות המושב שלה. בנוסף, תא הנוסעים שלה, ההתנהגות והתחושה הרבה יותר טובות מהאיוניק. היא מרגישה כמו רכב שעולה כפול מהמחיר שלה, למי שזה משנה. משענת היד שלה היא הדבר הכי נוח בעולם המשפחתיות למשל. 

מבחינת צריכת דלק ומחיר רכישה האיוניק מנצחת בענק ( בלשון המעטה). מי שלא מעניין אותו היתרונות של המאזדה, היא לא צריכה להתחרות בכלל באיוניק, כי האיוניק מכונית נהדרת במחיר טוב ויש בה כל מה שצריך אדם שאינו מחםש רכב עם ניהוג או תא נוסעים "מפואר". 

הייתי לוקח את שתיהן לנסיעת מבחן. אני נכנסתי לשתי הסוכנויות, אמרתי שאני מתלבט בין רכבים 1,2,3 ותוך 10 דקות שיחה עם הנציג יצאתי עם תאריך לנסיעת מבחן שבשתיהן נתנו לי את הרכב למעל שעה. 

ביונדאי בהחלט מאפשרים דברים מהסוג הזה ונותנים שירות מאוד נחמד וטוב

במאזדה יותר שמרנים. מפתיע אותי שהשגת את זה למען האמת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, SunshineGC38 כתב:

בטח פגשת נציג מכירות ממש נחמד במאזדה.

יצא לי גם לעשות נסיעת מבחן על CX 30 

בקשתי מהנציג נסיעת מבחן לבד ל40 דקות ונתקלתי בסירוב.

תא נוסעים מעל הממוצע זה משהו שכן מדבר אליי .

בידוד רעשים טוב ומערכת מולטימדיה \רמקולים טובים זה משהו שבהחלט מדבר אליי .

ניהוג-אם הכוונה לנהיגה אגרסיבית - זו ממש לא צורת הנהיגה שלי .

מושב נוח עם תמיכה לגב (גם לגב תחתון וגם לצידי הגב) זה כמעט מאסט .

בכבישים הפקוקים שיש לנו , לא ברור לאן כולם ממהרים .

לפעמים כיף להיכנס לפניה ב90קמ"ש (במקום ה-70 שעל התמרור המגביל) אבל זה קורה לעיתים די נדירות.

מבחינה אובייקטיבית: תא הנוסעים במאזדה מנצח.

בידוד רעשים אני מודה שלא טרחתי להאזין יותר מדי, אבל במהירויות שאני נוסע (כביש 6 כזה) המאזדה הייתה יותר שקטה.

לא מבין ברמקולים ומולטימדיה, בשתיהן היה לי מאוד נוח לתפעל הכל.

ניהוג הכוונה לאיזה רכב יותר כייפי בנהיגה ספורטיבית, לא אגרסיבית. בחיים של לא נהגתי אגרסיבי. כן מהר.

מבחינת מושבים, בורות וכו', אני ממליץ על נסיעת מבחן כי זה האמא של הסובייקטיבי. 

מבחינת סוכנות מאזדה, אענה לך יחד עם @Ragnar: נכנסתי לסוכנות מאזדה בנתניה. ישב בחור חביב בשם אושרי, לדעתי הוא מנהל הסניף. אמרתי לו הכי תכל'ס מה ההתלבטות ומי המתחרות שלי ושאני רוצה נסיעה. אצלו לא היה רכב, אז סידר לי ברעננה בתאריך שהתאים לי (יכולתי ימי שישי בלבד). כשהגעתי לרעננה שאלתי אם יש לי חצי שעה, אמרו לי "קח גם לשעה אם בא לך הכל טוב". זהו. אולי נכנסתי בזמן ריק, אולי היה מצב רוח טוב, אולי התמזל מזלי. אין לי מושג. אין לי מניות במאזדה או דלק מוטורס וחוץ מהרכבים שלהם הם לא מעניינים אותי. אם אתם אומרים שהשירות שלהם לא טוב, מאמין לכם. לי הייתה חוויה אחרת כאמור.

נ.ב.

אגב, המאזדה מרשימה מאוד מבחינת איכות וניהוג. היונדאי מרשימה מאוד מבחינת חיסכון ונוחות. שתיהן מאובזרות לעילא, נעימות לנסיעה ובאופן כללי, מי שקונה היום משפחתית חדשה כנראה שיצא עם רכב מצוין כך או אחרת. אין פה תשובה לא נכונה (בניגוד לשנים קודמות).

גם הנירו מעולה, הסיוויק, הקורולה, הפוקוס החדשה וגולף שזה לא חדש שהיא מעולה. יצא לי לדגום גם את הספורטאז' (אל תשאלו למה), אבל גם היא אחלה משפחתית.

נחמד שיש היום היצע כזה.

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.
  • מעניין 2
  • רעיון טוב! 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם אני לא נוסע הרבה - ב3.5 שנים עברתי כ48K ק"מ

אבל מחירי הדלק כל הזמן רק עולים , חבל מאוד שאין למאזדה מנועי דיזל הידועים בחסכון שלהם .

מבחינת תחזוקה -בלאי בלמים למשל או כל מכלול מכני אחר 

ואחזקה-ביטוח 

האם יש הבדלים משמעותיים לאחד מן הדגמים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקירה יפה תודה. תמיד מצחיק אותי שרכב השכרה עם 15,000 ק״מ נחשב פה חדש דנד״ש...

רק כמה הערות עם כובע המורה לעברית ברשותך (אני לא באמת מורה לעברית, אבל בכל זאת....)
אתה שכרת רכב ולא השכרת, ונסעת עם זוגתך ולא עם בת זוגתך (אלא אם כן התכוונת לבתה של זוגתך...).

• רעיון טוב! 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, robertf כתב:

תמיד מצחיק אותי שרכב השכרה עם 15,000 ק״מ נחשב פה חדש דנד״ש

רכב השכרה עם 15k זה רכב שנמצא על הכביש בין חצי שנה לשנה. אם זה לא חדש מה כן? 

אני כרגע במונטנגרו, קיבלתי רכב השכרה עם 112k.. אין תלונות, מרגיש חדש.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חדש זה יחסי, אבל רכב עם 15,000 ק״מ שעבר עשרות שוכרים ישראלים (כן אני מדגיש את הישראלים) הוא בעיני לא דנדש.

כשאני שוכר רכב באנגליה למשל (מה שאני עושה לרוב פעם פעמיים בחודש בזמנים רגילים...) נדיר שהרכב עם יותר מכמה אלפי קילומטרים כאשר יוצא לי לא מעט לקבל רכב שאני השוכר הראשון שלו.
מונטנגרו סוג של עולם שלישי בכל הנוגע לרכבי השכרה, ובכל מקרה רכב השכרה בארץ עם קילומטארז׳ כזה זה רכב מתפרק.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, SunshineGC38 כתב:

אמנם אני לא נוסע הרבה - ב3.5 שנים עברתי כ48K ק"מ

אבל מחירי הדלק כל הזמן רק עולים , חבל מאוד שאין למאזדה מנועי דיזל הידועים בחסכון שלהם .

מבחינת תחזוקה -בלאי בלמים למשל או כל מכלול מכני אחר 

ואחזקה-ביטוח 

האם יש הבדלים משמעותיים לאחד מן הדגמים ?

בלאי בבלמים נובע בעיקר בגלל אופי השימוש ושחיקה... 

רכב שנוסע בצורה אגרסיבית 10,000 ק"מ לעומת רכב שנורא בצורה רגועה ונינוחה באותו ק"מ יזכו לתוצאות שונות

הביטוח על המאזדה עשוי להיות יקר יותר בגלל ערך עצמי גבוה יותר

לפני 1 שעה, robertf כתב:

סקירה יפה תודה. תמיד מצחיק אותי שרכב השכרה עם 15,000 ק״מ נחשב פה חדש דנד״ש...

רק כמה הערות עם כובע המורה לעברית ברשותך (אני לא באמת מורה לעברית, אבל בכל זאת....)
אתה שכרת רכב ולא השכרת, ונסעת עם זוגתך ולא עם בת זוגתך (אלא אם כן התכוונת לבתה של זוגתך...).

כן, האמת שזה לגמרי נחשב חדש דנדש. 

הקרוז לדוגמה שקיבלתי, הייתה עם כמעט 90 אלף ק"מ. 

לא חושב שבחו"ל זה היה עובר יפה

ותודה על התיקון! אכן כתבתי בזריזות את הסקירה ובדיעבד לאחר שקראתי נתקלתי בלא מעט טעויות. חלודה מהחל"ת :) 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, robertf כתב:

כשאני שוכר רכב באנגליה למשל (מה שאני עושה לרוב פעם פעמיים בחודש בזמנים רגילים...) נדיר שהרכב עם יותר מכמה אלפי קילומטרים כאשר יוצא לי לא מעט לקבל רכב שאני השוכר הראשון שלו.

מעניין מה הטריק שלהם.. 

אני לא רואה איך חברת השכרה יכולה לשרוד אם היא צריכה להחליף רכב כל 10 שוכרים, כלומר כל חודש חודשיים.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, noknok כתב:

^

ברוב מערב אירופה זה ככה - הם גם מתחייבים לך לרכב בן פחות משנה בחלק מהחברות השכרה.

רכב השכרה בקלות עובר בשנה 30k וצפונה, לכן אני עדיין לא מבין מה הבעיה ברכב עם 15k כמו שקיבל פותח השירשור

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין מה הטריק שלהם.. 
אני לא רואה איך חברת השכרה יכולה לשרוד אם היא צריכה להחליף רכב כל 10 שוכרים, כלומר כל חודש חודשיים.

יש להם דילים עם היצרנים, ולרוב מחליפים רכבים בממוצע כל שישה חודשים, וגם פחות.
ובניגוד לפה שם גם הרכב שתקבל לאו דווקא יגיע ברמת גימור בסיסית.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם כבר מישהו חבש את כובע המורה לעברית אז נדבך ולא נטבך

Sent using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 5 שעות, robertf כתב:

ברוב השכרות הרכב שלי בחול זה אכן המצב - ולרוב רכב חדש לחלוטין.

יחד עם זאת באנגליה ....  הרכב האחרון ששכרתי שם (VW שאראן)  היה עם כמה עשרות אלפי מיילים, וקצת אחרי שנלקח נדלקה נורת SERICE כשברור היה שלא נסיים את המסלול עד שיעבור מועד הטיול.  ומדובר על חברה גדולה (הרץ/אוויס כבר לא זוכר).

אז יש ויש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1295 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...