Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פוקוס St-Line מתחדשת ב2021 במתלה אחורי רב חיבורי וחיישני חניה קדמיים.(כותרת נערכה)

wildlands2019
שימו לב! השרשור הזה בן 1304 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתי רוצה להתייחס לנקודת המכירה העתידית של הרכב.

אילו היה לי רכב כזה, לא הייתי מוטרד בכלל מעניין המתלה, אלה, הייתי אומר ש-די הרבה אנשים בארץ עדיין לא שינו את הדעות הקדומות שלהם לגבי סעיף האמינות. למרות שכבר טופלו כל נקודות הטורפה שהיו , וזה רכב שונה לחלוטין מכל בחינה.

אני כולי תקווה, שעניין "תדמית הפוקוס", תשתנה מקצה לקצה, עד שתרצה למכור אותה.

אז, שעניין המתלה לא יטריד אותך יותר מדי. זה עניין די זניח, וכמו שהעירו כאן, זה לא הנושא העיקרי, שישפיע על המכירה העתידית. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, פבל כתב:

עכשיו, דבר שני, וקצת יותר רציני - מאיפה אוטו הביאו את המידע הזה? עשיתי חיפוש זריז בכמה אתרים (בהם אתר המדיה הרשמי של פורד אירופה ואתר שמרכז הודעות לעיתונות של כל היצרנים), הלכתי 5 חודשים אחורה בהודעות לעיתונות, בדקתי באתרי מכירה של המותג במדינות שונות ולא מצאתי שום אזכור לתוספת של מתלי מולטי-לינק ל-ST ליין האצ'בק. 

מצאתי את הכתבה הזו , מלפני שלושה חודשים, שמלבד המולטי לינק לST מדווחת גם על קיצוץ במגוון הדגמים 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכתבה  המצוטטת  ממגזין אוסטרלי  ומתיחסת לשוק האוסטרלי בכלל לא בטוח שמתאימה ונכונה לשוק הארופאי שממנו אנו ניזונים. בכל מקרה גם ליצרן וגם ליבואן מותר לשנות מפרט לטוב ולרע ואני לא מבין את הסנסציה בידיעה .גילוי נאות אני בעלים מרוצה של פוקוס st line

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 45 דקות, yoav911gt2 כתב:

מצאתי את הכתבה הזו , מלפני שלושה חודשים, שמלבד המולטי לינק לST מדווחת גם על קיצוץ במגוון הדגמים 

כמו שאמר YNKLN, אני לא בטוח שאפשר להסיק מהכתבה הזו הרבה לגבי השוק שלנו. אוסטרליה היא שוק מאוד מאוד גדול ומאוד מאוד ייחודי, ויצרנים עושים עבורה המון התאמות (בעיקר בגלל ריבוי דרכי העפר מחוץ לערים הגדולות). כך שיכול מאוד להיות שמדובר על שינוי מקומי.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@wildlands2019 יקר!

יש כאלה שאומרים שלעיתים התקשורת יוצרת מציאות.

והנה אתה "דואג" לכך שכל מי שיחפש ST-Line בעתיד ויעשה חיפוש בפורום - ימצא את השרשור הזה, ואולי זה גם ישפיע על הביקוש...

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם רוצים להגיד שלי שאני היחידי ששמתי לב לזה, נו זה כתוב במגזין "אוטו" שאני מאמין שרוב מי שיחפש רכב ייכנס לשם ולא לכאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, wildlands2019 כתב:

אתם רוצים להגיד שלי שאני היחידי ששמתי לב לזה, נו זה כתוב במגזין "אוטו" שאני מאמין שרוב מי שיחפש רכב ייכנס לשם ולא לכאן.

במגזין  אוטו לא כתוב שמי שקנה פורד פוקוס אכל קש אבל בכותרת שלך זה כתוב אנשים רואים את הכותרת פחות מתעמקים בתוכן את הנזק כבר עשית על כלום וחבל

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבקש יפה מאחד המנהלים לשנות את הכותרת ובכך לעלות את הערך העתידי של הרכב שלך.

• אהבתי 1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, vladclar כתב:

תבקש יפה מאחד המנהלים לשנות את הכותרת ובכך לעלות את הערך העתידי של הרכב שלך.

רעיון מעולה!! זה ראוי והוגן. הכותרת בוטה יותר מדי, ואם בחשש למכירה עתידית עסקינן הכותרת הזאת תשפיע יותר מעדכון זניח במגזין אוטו. 

עריכה אחרונה על ידי print
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל הייחוד בפורום הזה הוא לקבל חוות דעת אמיתיות על רכבים ואני מקווה מאד שחברים לא יתחילו להסתיר מידע חיוני מתוך חשש לירידת ערך וכיוצ"ב ובטח שלא ראוי להמליץ להם לעשות כך. הכותרת לא משנה ממילא אלא מהות תוכן ההודעה.

לגופו של עניין לכל סיר יש מכסה ויש מספיק לקוחות הדיוטים שירצו רכב "ספורטיבי" יפה וזול יחסית או לא יחסית ולא ידעו מה יש מתחת לפח, הסר דאגה מליבך.

הייתי מתבאס בשביל עצמי שזמן קצר כל כך אחרי הרכישה הגיעו השינויים האלה כפי שהייתי מתבאס מהגעה של דגמי רכבים אחרים שאולי הייתי מעדיף על הרכב שקניתי אם הייתי מחכה או כפי שהייתי מתבאס אם תהיה פתאום הנחה גדולה על הרכב שקניתי או שהייתי מגלה שירידת הערך של הרכב גדולה יותר ממה שציפיתי או סתם מתבאס שלא קניתי רכב אחר במקום וכיוצ"ב.

בקיצור יש מלא סיבות להתבאס ואני לא מתחמק מלהתבאס, אבל בסופו של דבר אני מבין שזה דרכו של עולם וצריך לשפוט את ההחלטה לאותו הרגע ולפעמים גם טועים בהחלטות.

עריכה אחרונה על ידי green
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

אני מאוד מרוצה מהרכב זו האמת, ומה שכן מפריע לי ברכב כבר אמרתי, אני די מבואס ללא ספק, בכלל חבל שאין אפשרות להזמין דגם עם עוד הרבה תוספות שאני כל רוצה, ויש כאלה שאני מוכן לוותר שקיימים כבר היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1304 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...