Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדיח כלים DELONGHI מבית היבואן ניופאן - מה דעתכם לגבי איכות ואמינות?

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 1300 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השאלה בכותרת. משיחה עם נציגה - המכונה מורכבת בסין (אני מנחש שעל ידי מידאה).
למישהו יש ניסיון?
אני רואה את המחירים של בוש, סימנס, AEG וכו' - וזה פשוט יקר מדי.

עריכה אחרונה על ידי ירחמיאל
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שזה שווה את המחיר - אין ספק. על זה אין וויכוח.
אבל מה לעשות שלא לכל אחד יש את הכסף ל"מחיר"?

פונים אל המותגים הזולים יותר (לשם כך הם קיימים).

אז שוב נישאלת השאלה לגבי הווירפול הזה, אם מישהו יודע ומכיר או שמע.
כמובן שהגברת (לא אישתי, אני רק נירתמתי לעזרה, מדובר באישה מבוגרת) לא מבינה בזה והדרישה היחידה שלה היא רכש מיבואן רשמי ומכונה בצבע לבן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספציפית למוצר הזה שנקרא מדיח כלים - רק בוש/סימנס/קונסטרוקטה. מכשירים שמחזיקים מעמד שנים על גבי שנים. 

אין כסף? חוסכים 100₪ כל חודש ותוך שנה ההפרש נמצא ביד.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מדיח של דלונגי כבר 5 שנים(אינטגרלי מלא אם זה משנה) שאין לי תלונות כלפיו, עובד על בסיס יומי בשנתיים האחרונות

להורים היה מדיח גם כן של דלונגי כ8-9 שנים( חצי אינטגרלי) שבשנה האחרונה של חייו עשה מספר תקלות שכבר לא היה משתלם לתקנם, בשנים הראשונות של המדיח הוא עבד ללא תקלות מיוחדות .

לא יודע כמה זה רלוונטי לדגמים של היום 

עריכה אחרונה על ידי michaelbe6
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אצלי כלל בבית, כל מכשירי החשמל הם אך ורק בוש\ סימנס.

ברגע של חולשה החלפתי מדיח צר של בוש באלקטרולוקס , אין השוואה בין השנים, המוצרים של בוש פשוט שווים כל שקל .

איזה מדיח אתה מחפש ?  צר\ רחב ? , אינטגרלי מלא ?

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש הודעות שלי מהשנים האחרונות - פעם הייתי די נאמן ל-BSH, אבל אחרי כמה אכזבות הרפיתי, למשל תנור אפיה ומכונת כביסה שקניתי בשנים האחרונות הן אלקטרולוקס, למרות שמכונת כביסה מאותה תוצרת שרכשתי לפני כ-12 שנה אכזבה. 

מכל מקום מדיח הכלים הקודם שלי, מתוצרת בוש, החזיק יפה כ-11 שנים (כולל מעבר דירה), והוחלף בבוש שכבר 6 שנים מנקה היטב ובשקט.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, אליהו שבת כתב:

התוצרת הגרמנית שווה את המחיר גם אם המחיר * 4

ברור, כי כידוע בגרמניה מאחורי כל פועל יצור עומד הר פליק מהגסטפו, וברגע שהפועל מפשל הוא לוקח אותו לחצר האחורית ליד הגדר.

• מצחיק 1

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, CX25GTI כתב:

יש אצלי כלל בבית, כל מכשירי החשמל הם אך ורק בוש\ סימנס.

ברגע של חולשה החלפתי מדיח צר של בוש באלקטרולוקס , אין השוואה בין השנים, המוצרים של בוש פשוט שווים כל שקל .

איזה מדיח אתה מחפש ?  צר\ רחב ? , אינטגרלי מלא ?

היא מחפשת מדיח רחב לבן.
אני מחפש CX Pallas... 😃

לפני 49 דקות, borsood כתב:

ברור, כי כידוע בגרמניה מאחורי כל פועל יצור עומד הר פליק מהגסטפו, וברגע שהפועל מפשל הוא לוקח אותו לחצר האחורית ליד הגדר.

האמת שהמפעלים בגרמניה, שוויץ וכו' מלאים בפועלים מרומניה, קוסובו וכו'. 

לפני 3 שעות, michaelbe6 כתב:

יש לי מדיח של דלונגי כבר 5 שנים(אינטגרלי מלא אם זה משנה) שאין לי תלונות כלפיו, עובד על בסיס יומי בשנתיים האחרונות

להורים היה מדיח גם כן של דלונגי כ8-9 שנים( חצי אינטגרלי) שבשנה האחרונה של חייו עשה מספר תקלות שכבר לא היה משתלם לתקנם, בשנים הראשונות של המדיח הוא עבד ללא תקלות מיוחדות .

לא יודע כמה זה רלוונטי לדגמים של היום 

ה-דלונגי בן השמונה "לא מענין" כי הוא עוד יוצר (כניראה) באירופה.
מענין אותי לדעת היכן יוצר המכשיר שלך, זה בן ה- 5.

למשל זה מכשיר מענין:
https://www.newpanoutlet.co.il/מדיח-כלים-רחב-delonghi-my54

לפני 7 דקות, ירחמיאל כתב:

היא מחפשת מדיח רחב לבן.
אני מחפש CX Pallas... 😃

האמת שהמפעלים בגרמניה, שוויץ וכו' מלאים בפועלים מרומניה, קוסובו וכו'. 

ה-דלונגי בן השמונה "לא מענין" כי הוא עוד יוצר (כניראה) באירופה.
מענין אותי לדעת היכן יוצר המכשיר שלך, זה בן ה- 5.

למשל זה מכשיר מענין שמיוצר בסין:
https://www.newpanoutlet.co.il/מדיח-כלים-רחב-delonghi-my54

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ירחמיאל - הסתכלתי בזאפ. יש חפיפה במחירים בין דגמי דלונגי לבין דגמי BSH, לפחות בטווחים הזולים, ובאמצע גם כמה AEG (שהוא מותג משנה של אלקטרולוקס). כאמור, הניסיון שלי עם מדיחי BSH מצויין. אין לי מושג היכן המדיחים יוצרו, האם בגרמניה או מזרח אירופה, אני לא בטוח שזה משמעותי, בדיוק כפי שלא משמעותי לי ששתי מכוניות סוזוקי שלי הגיעו מהונגריה ולא מיפאן. 

אם אני מוציא 1600 ש"ח על מדיח אני מעדיף BSH מזרח אירופי על פני דלונגי סיני.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

sperial, אני די מסכים איתך.
אגב, הבדלי המחירים בזאפ אם מתייחסים לאותו המוצר נובעים לדעתי בעיקר בגלל היבוא המקביל VS הייבוא הרשמי. זה האחרון היה תמיד יקר יותר ורק לאחרונה עקב התחרות מהייבוא המקביל - הם התחילו להוריד מחירים. כמובן שמוצר סיני יהיה זול יותר ממקבילו האירופאי, אבל סוג הייבוא מאד משפיע על המחיר.
לגבי ארץ ייצור באירופה: אין הבדל בין מזרח אירופה למערבה, כאשר אני כלל לא בטוח שעוד קיים בכלל ייצור בגרמניה למשל. לדעתי הייצור האירופאי נמצא באיטליה ובארצות הגוש המזרחי לשעבר. כמובן כפי שאמרת - לא משמעותי. לדעתי אפילו את המפעל באנגליה כבר סגרו.

אני מבדיל בין פסי הייצורים השונים כך: אירופה, טורקיה, המזרח (טאיוואן וכו') וסין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה בודק בויקיפדיה - שאני מעריך שבדברים האלה די אמינה - מי בלע את מי ואיפה הוא מייצר - ברור שהגבולות די נפלו. 

האמת היא שרוב הרכישות שלי הן מיבוא רשמי. מה שקניתי מיבוא מקביל היה מקרר סמסונג - חסכתי כ-3,000 ש"ח אבל בדיעבד קיבלתי מוצר פגום (איזה דנט קטן ומרגיז בדלת), וגם השירות שקיבלתי כשאיתה לי תקלה היה בגדר "פסדר", לא יותר מזה. זאת לעות מקרה שהיה עם מקרר המסונג הקודם שלי, מיבוא רשמי (לפני קצת פחות מ-20 שנה), שבו אחת הדלתות נפגמה בהובלה - הוחלפה במסגרת האחריות והדלת הפגומה הושארה לי כספייר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, ירחמיאל כתב:

אז שוב נישאלת השאלה לגבי הווירפול הזה, אם מישהו יודע ומכיר או שמע.

ווירלפול או דלונגי?

אנו החלפנו לפני שנה וחצי למדיח כלים Whirlpool דגם WFE 2B19 X IS נירוסטה (נקנה ממחסני חשמל),

המדיח מיוצר באירופה.

יתרונות:

מחיר, מדיח שקט, ניתן לעצור באמצע כדי להוסיף כלים שנשכחו,

טיימר להפעלה מאוחרת (2,4,8 שעות),

יש 3 תכניות (חסכונית, 55 מעלות ו-65 מעלות) שמנקות היטב.

הסידור פנימי פשוט מעולה, לסלסלה עליונה יש 2 מצבים: נמוך וגבוה (אידיאלי למצב של סירים גבוהים בחלק התחתון)

ובנוסף רשת לכלים מאורכים (כמו רמה שלישית) כך שניתן באמת לנצל את נפח המדיח כמו שצריך.

חסרונות: התכנית הרביעית היא תכנית מהירה של חצי שעה - לא ממש מנקה את הכלים ולא מייבש אותם.

כך שאם רוצים כלים נקיים אז הברירה היא תכנית איטית, או איטית יותר.

גם השירות של אלקטרה היה מהיר, הגיע טכנאי להפעלה ראשונית וכיוון של כמות המלח בגלל קשיות המים,

נתן טיפ להשגיח שאין עלים וירק על הכלים שנכנסים למדיח (אמר שהם נתפסים על רגשים וגורמים לתקלות),

וניקיון פעם בחודש (קפסולה של סנו או צלוחית עם חומץ).

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע להגיד לך בוודאות מה יש מאחורי "דלונגי" במדיחים.

ה"דלונגי" שהיה לי (חצי אינטגרלי WMD 70HI) היה תוצרת מידאה. הוא היה רועש, עשה את העבודה (עשור) אבל לא הזדקן יפה.

ה"דלונגי" שקנתה שכנה שלי, גם כן חצי אינטגרלי, שנים בודדות אחריי (WMD 71HI) היה בכלל של מותג אחר (!) ולא סיני. הוא היה שקט, איכותי יותר, עשה עבודתו נאמנה ובעשור האחרון התקלה היחידה שהיתה לו היתה הספק על הכרטיס (פורק, נשלח לתיקון ב 250 שח וחזר חזרה תקין עד עצם היום הזה).

מדיח זה מוצר דיי טיפש, אם אתה מחפש משהו פשוט להעביר כמה שנים - תיקח את ה PILOT של שופרסל. יעלה לך פחות מ 1000 שח (מקבלים החזר של כמה מאות שקלים, הוא עולה בסביבות 1000~ שח) וכמה שיחזיק תגיד תודה (אצל אחי מחזיק כבר מעל 3 שנים ולמרבה הפלא הוא שקט ונותן תוצאות טובות).

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...