Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מגאן קופה ידנית 1.2, סיוויק הצ'בק 1.8 אוטמטית או קליאו 0.9 ידנית בתקציב 33 אלף

yhruiho
שימו לב! השרשור הזה בן 1295 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחפש לקנות רכב חדש כאשר אני שם דגש בעיקר על אמינות שנתון מעל 2012, טיפולים לא יקרים מדי וזריזות, לא מחפש רכב שטס אלא פשוט שאוכל לבצע עקיפות בלי לחשוש ממחסור בכוח.

שמתי עין על כמה אופציות: renault megane coupe 2014 הגרסה הידנית 1.2 טורבו

honda civic hatchback 1.8 אוטומט  2013

clio 0.9 ידני 2014-15

רציתי פחות או יותר לשמוע פחות או יותר מה הכי מומלץ או לחלופין המלצה באיזור של הרכבים האלה התקציב פחות או יותר 33, הסיוויק מצד אחד אמינה מאוד את זה אני יודע אבל היא קילומטרז'ים בשמיים (160-200 אלף) שזה קצת מפחיד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני הייתי מתרחק מהגירים הרובוטיים של רנו (ה 1.2 משודך להם), מידי פעם הולך מוח גיר בהפתעה יקרה ולא נעימה.
מה התקציב שלך? יידעו לעזור לך יותר טוב אם תציין אותו.

Sent from my ONEPLUS A3010 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבין שלוש האפשרויות שהצעת - הייתי בוחר בהונדה. 

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, nadavd4 כתב:

אני הייתי מתרחק מהגירים הרובוטיים של רנו (ה 1.2 משודך להם), מידי פעם הולך מוח גיר בהפתעה יקרה ולא נעימה.
מה התקציב שלך? יידעו לעזור לך יותר טוב אם תציין אותו.

פחות או יותר בין 30-33

הקליאו אני יודע שבעייתי הגיר בגלל זה רשמתי על הידני השאלה היא אם ה0.9 עגלה רצינית או שזריז יחסית.

לפני 17 דקות, discoTD5 כתב:

מבין שלוש האפשרויות שהצעת - הייתי בוחר בהונדה. 

קילומטר של 160-200 לא קצת מפחיד?

ויש איזה דברים ספציפיים שכדאי לבדוק באוטו הזה לפני קנייה?

כלומר בעיות ידועות כלשהן

עריכה אחרונה על ידי yhruiho
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש - ממליץ לערוך את ההודעה (כל עוד אפשר) ולהוציא את ההודעה שלך מהציטוט, זה יהיה קריא יותר.
עשיתי נסיעה קצרה עם ההונדה (כרכב חלופי) ועם הרנו 0.9 (של חבר) ואף אחת מהן לא זריזה במיוחד אבל לא בחנתי לעומק.
חרף האמינות של הסיווק מהשנים האלו - בגיל 8 ו200 אלף ק"מ הרכב כבר מזדקן וידרוש יותר הוצאות על תחזוקה מרכב חדש יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנתונים הראשונים של ה1.2 (אזור 13-15) הייתה בעיה של אכילת שמן , לא זוכר מה היה הפתרון , אבל לחלקן הוחלף מנוע.

קח יומן אחזקה מפורט של כזו ממשתמש בפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואגית ידנית גם יכולה לבוא בחשבון (פולו/איביזה/פאביה), או אולי לראות אם יש לאון בתקציב. 

אין צורך לצטט הודעה אחת מעליך. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורד יש לי טראומה, מעדיף לא לגעת מה גם שממה שראיתי יש רק 2011 ידני וסיוויק אין בכלל שמורות כרגע וידני אין נקודה במארקט נכון לעכשיו.

אופל אסטרה האצ'בק אמינה? או שהיא מקור לבעיות ובגלל זה המחיר הנמוך (שנתון 2014 אוטומט 1.4 טורבו)

עריכה אחרונה על ידי yhruiho
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באסטרה מנוע בעייתי.

סיוויק נמכרת עם גיר ידני באופן רציף מאזור 2011 והלאה, המכירות כמובן הולכות ומתמעטות משנה לשנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1295 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...