Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מגבים לרכב

carlight
שימו לב! השרשור הזה בן 1306 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, אני צריך להחליף מגבים (ווישרים) לרכב הבנתי שאני צריך מידה של 16 אינץ ומידה של 26 אינץ, הבנתי שיש סוגים של מגבים (שטוח לא שטוח לא יודע מה זה) מישהו יכול להסביר את ההבדלים ביניהם? גם הקטע עם המתאמים לא הבנתי איך אני אמור לדעת את הסוג מתאם שאני צריך..

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא צריך להסתבך אלא פשוט לרכוש מגבים לפי דגם הרכב. תוכל להעזר בקטלוג של בוש בקישור המצורף.

לאחר שתמצא את המגב המתאים לרכבך תוכל להזמין גם מאיביי.

בדרך כלל אם אתה רוכש מגבים לפי מק"ט של בוש לדוגמא תקבל באריזה גם מתאמים במידה ותצטרך להתאים את המגב לזרוע  של רכבך.

https://www.ledico.com/wp-content/uploads/2019/06/Car_Wipers_cat_pages_1-compressed.pdf

מגבים תוצרת בוש תוכל לרכוש בקישור המצורף.

https://www.autostore.co.il/product-category/חלפים/מגבים-לרכב/

עריכה אחרונה על ידי מרק10
  • אהבתי 1

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנס לכל תחנת דלק/מכון שטיפה/חנות אביזרים לרכב קנה את המגב הכי זול שמציעים לך, תבקש שיתקינו לך.
יעלה לך לא יותר מ50 ש''ח, תחילת החורף הבא חזור על התהליך.
המגבים בארץ לא שורדים יותר משנה (אלא אם אתה פדנט שדואג לנקות,למרוח בחומר מיוחד ולהשתמש בהם בצורה נכונה וקבועה לאורך כל השנה).

לא שווה להיתקע על זה יותר מידי.

Sent from my ONEPLUS A3010 using Tapatalk

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

|fiat punto 16v Speedgear 2006|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1306 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...