Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית רכב שנת 2019 25,000 ק"מ מ"אקסטרה קאר" בנתניה - מה לבדוק?

guruguru
שימו לב! השרשור הזה בן 1311 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב, מחפש רכב משפחתי ומצאתי מודעה ביד2 על רכב 2019 עם 25,000 ק"מ נמכר ע"י "אקסטרה קאר" בנתניה. קודם כל אם למישהו יש ניסיון חיובי או שלילי עם הסוכנות אשמח לשמוע.

שנית - אשמח לדעת מה לחפש כדי לוודא שלא מערבבים אותי, ספציפית ברכב יחסית חדש שכזה. הרכב יד ראשונה בבעלות ליסינג (רכבי ליסינג לא נמכרים בד"כ על ידי סוכניות הליסינג עצמן? איך רכב כזה מגיע לסוכנות פרטית, האם זה תמרור אזהרה?) בנוסף, הרכב מוצע ביד2 מתחת למחיר מחירון בכמה אלפים טובים (וזה לפני מיקוח), אז אני תוהה אם יש חתול בשק הזה.

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פניו זה נשמע כאילו חתול זה הכי טוב שתוכל למצוא בשק הזה. בניחוש מושכל, זה עלול להיות רכב שעבר תאונה לא פשוטה. אחרת למה לחברת הליסינג בכלל למכור אותו, ולמה דרך סוחר נתנייתי?

אם אתה בכל זאת בודק, תבדוק הכל אבל ממש הכל, רצוי מחוץ לנתניה, ותהיה מוכן נפשית לא לקבל בחזרה את מה שתוציא על הבדיקה.

• רעיון טוב! 2

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו כלכך הרבה תמרורי אזהרה...

רכבים יוצאי ליסינג נמכרים בדרך כלל על ידי חברות הליסינג עצמן אלא אם חברת הליסינג לא רוצה להתעסק עם הרכב וזה אחלה תמרור אזהרה.

מחיר נמוך באלפי שקלים מתחת למחירון (אני מניח ששקלול הליסינג נכנס להתייחסות שלך) זו עוד אזהרה.

רכב מודל 2019 שנמכר הרבה לפני שחברת הליסינג מיצתה את הפוטנציאל שלו... זה קורה אבל בתוספת שאר התמרורים זה שווה לך לשאול שאלות.

במילים אחרות בדיקה בדיקה בדיקה. זה נכון לגבי כל רכב ובטח ובטח לגבי אחד ממגרש רכבים ובטח רכב כלכך חשוד...

תבדוק גם היסטוריה ביטוחית, לא אתפלא אם הרכב עבר תאונה והוגדר כאובדן להלכה והוחזר לכביש אחרי תיקון משמעותי באיזה מוסך בקלנסווה או באזור המשולש ונמכר לאחר מכן על ידי חברת הביטוח על מנת למקסם רווחים...

אין מתנות חינם בחיים.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש 4 ביקורות, שתיים עם 5 כוכבים ושתיים עם כוכב אחד, לא מדגם מייצג לדעתי, מעבר לכך לא מצאתי דיונים על הסוכנות הנ"ל. מאמין שאתרחק מהרכב אחרי כל האזהרות של חברי הפורום, אבל אני עדיין סקרן מה הביא אותו עד הלום אז אדבר עם הסוכנות בכל מקרה לראות מה הם אומרים.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכבים יוצאי ליסינג שנמצאים במגרשים הם אזהרה כפולה, כי אין להם היסטוריה ביטוחית ברוב חברות הליסינג(מבטחות בעצמן מקיף) ככה שלא תוכל לראות תמלוגים חריגים מביטוח - ובדיקה לא תמיד תוכל לעלות על כל סוגי הנזקים(לדוגמא אם הרכב עבר אובדן להלכה עקב הצפה).

• מעניין 1

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1311 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...