Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחשב גיימינג עד כ-3500 שקל, יש חיה כזאת?

ozal5
שימו לב! השרשור הזה בן 1306 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב לכולם,

עקב הסגר שבא עלינו, החלטתי לשדרג את המחשב הישן, למחשב נורמלי יותר, המחשב הישן מריץ PUBG וכו׳ ברמת מינימום על 45FPS לערך, קצת נמאס לי.

השאלה היא כזאת,

תקציבית, אני מעוניין לרכוש מחשב עד כ-3500 ש״ח, נטו גיימינג, חזק ככל האפשר, שאוכל להנות ולשפר את חווית המשחק.

(את המחשב הישן מסרתי כך שאין אפרוץ לשדרג עליו).

אשמח להמלצות למחשב,

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מכר בדיוק מוכר את המחשב שלו (מחשב חדש) מתחת לתקציב שלך.

אני לא מבין גדול לכן אעשה העתק הדבק למפרט שלו אם תהיה מעוניין של לי ה"פ

ee670866-b7b2-42f1-9f62-c201a70803c4.jpg

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שזה זמן גרוע מבחינת השוק לקנות מחשב חדש.

יצאה סדרת כרטיסים חדשה של NVIDIA שמציעה כפול ביצועים ביחס למחיר ממה שיש היום.

סדרת מעבדים חדשה כבר הוכרזה ע"י אינטל. באוקטובר AMD תכריז גם על מעבדים וגם על כרטיסי מסך.

כן שווה לנסות למצוא מציאות של מפרטים יד שניה. הרבה מנסים למכור את כרטיסי המסך שלהם כרגע בגלל הכרטיסים החדשים nvidia.

עריכה אחרונה על ידי Tamir FR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה מדובר באי הבנה המחיר הוא לא מה שחשבתי אלא כמעט כפול. 
אמור להופיע לך בתחתית הפוסט, אבל אם לא, תלחץ על שלושת הנקודות מצד שמאל למעלה.  עריכה אחרונה על ידי robertf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, Tamir FR כתב:

יצאה סדרת כרטיסים חדשה של NVIDIA שמציעה כפול ביצועים ביחס למחיר ממה שיש היום.

סדרת מעבדים חדשה כבר הוכרזה ע"י אינטל. באוקטובר AMD תכריז גם על מעבדים וגם על כרטיסי מסך.

כן שווה לנסות למצוא מציאות של מפרטים יד שניה. הרבה מנסים למכור את כרטיסי המסך שלהם כרגע בגלל הכרטיסים החדשים nvidia.

יש לך דוגמא למפרט יד שנייה שכדאי לי להתכוונן אליו?

חשוב לי מאוד עניין הגיימינג.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יציאה סדרת כרטיסים חדשה של NVIDIA שמציעה כפול ביצועים ביחס למחיר ממה שיש 

לפני 1 שעה, ozal5 כתב:

יש לך דוגמא למפרט יד שנייה שכדאי לי להתכוונן אליו?

חשוב לי מאוד עניין הגיימינג.

תודה.

האמת שזה תלוי גם במסך שלך. על איזה מסך אתה מתכוון לשחק? מה הרזולוציה ומה קצב הרענון שלו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שאתה הולך לשחק על מסך 1080P 60HZ.

אם אתה מתכוון לקנות חדש מהחברה, אז עדיף לחכות מבחינת תמורה לכסף, הבעיה היא שעד שיגיעו הכרטיסים החדשים אנחנו כבר נהיה בסגר שלישי :)

בכל מקרה, התקציב קצת נמוך בשביל מחשב חדש.

במחיר הזה הייתי מחפש מחשב יד שניה, כולם רצים למכור את המחשבים שלהם כדי לממן שדרוג לכרטיסים החדשים, נסה לנצל את זה.

מבחינת איזה מפרט לקנות, שווה להיכנס לקבוצות פייסבוק של חומרה או אפילו להתקשר לחברה כמו TMS ולקבל הצעה לפי הדרישות שלך.

פחות ממליץ לקבל הצעות מKSP\IVORY.

עריכה אחרונה על ידי HybridBoy

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה להציע אלטרנטיבה לחשוב עליה. בתקציב הזה - פייר ? חכה קצת וקנה את האקסבוקס החדש / PS5.

אלא אם תעלה את התקציב (להערכתי בישראל - בסביבות ה50 אחוז) והמטרה היא מעל 1080P או VR בטווח הקרוב - כרגע - אלו יהיו קניות עדיפות בתקציב וישאירו לך עודף רציני למשחקים.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעתיים, Liviur כתב:

רוצה להציע אלטרנטיבה לחשוב עליה. בתקציב הזה - פייר ? חכה קצת וקנה את האקסבוקס החדש / PS5.

אלא אם תעלה את התקציב (להערכתי בישראל - בסביבות ה50 אחוז) והמטרה היא מעל 1080P או VR בטווח הקרוב - כרגע - אלו יהיו קניות עדיפות בתקציב וישאירו לך עודף רציני למשחקים.

תודה על העצה ותודה לכולם,

האמת שאני מעדיף מחשב מהסיבה שיש לי עוד כמה תוכניות שראלית אי אפשר לבצע בקונסולה, אמתין קצת כנראה ולא אמהר לרכוש, עקב מצב השוק ותחלופה של חלקים לדגמים חדשים יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משאר שלרוב התוכניות האלו יספיק מחשב ב1500-2000 ש״ח - שישאר לך מלקנות קונסולה לדוגמא :)

כרגע זה אכן זמן לא להיט לקחת החלטות

• מעניין 1

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקציב הזה מיועד למחשב בלבד או שיש לכלול בו גם ציוד היקפי?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 17.9.2020 בשעה 22:02, Gavrik כתב:

סליחה מדובר באי הבנה המחיר הוא לא מה שחשבתי אלא כמעט כפול. 

אגב איפו הורידו את אופציית העריכה להודעות?

באתי להגיד שאם הדבר הזה נמכר ב 3500 אני קונה בעצמי, אפילו שאני עם 8700K+3080 😅

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...