Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

וולוו V60 - מבחן דרך

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 450 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 17 שעות, banji man כתב:

בבקשה:
עמוס במזוודות במהלך טיול משפחתי.
לשם השוואה, אותן המזוודות בCX5.
הרכב הזה בהחלט על הכוונת שלי.
אני מאוד מתחבר לסטיישן. פתרון מצוין להכניס את האופניים מאחור ולוותר על הגגון.
fe39b1f4a36ca1413196cd3e73486d30.jpge9f0d009ac7dea7a35932e3d8b2945db.jpg

לא הבנתי את מטרת ההשוואה, שכן נראה דווקא שב- cx5 נותר יותר מקום מעל המזוודות ועד לתקרה (מניסיון אישי, ה- cx5 באמת מפתיעה בפועל לעומת הנתון הרשמי של נפח תא המטען כ- 450 ליטר ב- cx5 לעומת כ- 500 ליטר ב- v60).

האם ב- v60 יש גם  מצב נמוך יותר של ריצפת תא המטען? (ב- cx5 אין) שכן בתמונה רואים שהיא במצבה הגבוה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בתאריך 17.9.2020 בשעה 21:06, MadCat_LE כתב:

כל הדיבורים על סטיישן ואין תמונה של גופת טכנאי בתא המטען או שפספסתי?

בתאריך 18.9.2020 בשעה 11:31, פבל כתב:

כן, פאדיחה רצינית לצערי. בגלל תקלה לא צפויה, לא צילמתי את תא המטען. אבל חיפוש של V60 Trunk בגוגל מניב תוצאות מספקות.

היי המדד להשוואה זו מזוודת 28 אינץ' עם גלגלים, לא גופות

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציטוט

דבר שגיליתי בכניסה לאילת כשעמדת הטעינה שם פשוט סירבה לעבוד ו/או להכיר בקיומי, דבר שהיה די מבאס לי את היום אם היה קורה עם רכב חשמלי והייתי נאלץ לחזור למרכז ברגל.

הרוב המוחץ של ההיברידיות הנטענות לא תומכות בכלל בטעינה מהירה בזרם ישר, כי בשביל זה יש להן מנוע בנזין. הרוב המוחץ של מכוניות חשמליות תומכות בטעינה מהירה בזרם ישר.

ציטוט

הפתרון לזה הוא הפעלת מצב "טעינה" של הסוללה מבעוד מועד. קל מאוד, אבל עדיין צריך לזכור לעשות את זה אם אתם מתכננים לגרום לסטיישן הזו להתחנן על חייה

זו לא היתה כוונת המשורר. המצב הזה קיים בהיברדיות נטענות אירופאיות בגלל תקנות שאוסרות להפעיל מנועי שריפה פנימית במרכזי ערים מסויימות. שימוש במצב הזה מאוד לא יעיל ויתו צריכת דלק גבוהה בהרבה מהנתונים הרשמיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סטיישן זו אכן התצורה האופטימלית והמועדפת עליי.

מקווה שה-V60 לא תהיה כמו לבורג ותימכר במספרים יפים, כדי שעוד 3-4 שנים אוכל לקנות אותה כיד 2.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין למה וולוו לא ציידה את גירסת הקרוס קאנטרי ביחידת ההנעה ה- t8, זה היה שילוב פצצה והיו מוכרים יותר רכבים ככה לדעתי.

כרגע יש דילמה בין הדגמים, כאשר בכל אחד מהם מתפשרים במשהו לעומת הדגם האחר.

עריכה אחרונה על ידי green
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין השוואה בינו לבין גרסת ביניים של סופרב, 
מבחינת מרווח, תא מטען, נוחות נסיעה.
שווה את התוספת של 100k?

לא כלכך הבנתי את ההשוואה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, green כתב:

מעניין למה וולוו לא ציידה את גירסת הקרוס קאנטרי ביחידת ההנעה ה- t8, זה היה שילוב פצצה והיו מוכרים יותר רכבים ככה לדעתי.

לא מביאים אותה כי המחיר היה חוצה את רף 300000 ש"ח, ובגלל מס רכבי היוקרה מחירה היה מתקרב לזה של ה=XC60 T8 לכן לא יוסיף מכירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, PriceDevil כתב:

לא מביאים אותה כי המחיר היה חוצה את רף 300000 ש"ח, ובגלל מס רכבי היוקרה מחירה היה מתקרב לזה של ה=XC60 T8 לכן לא יוסיף מכירות.

לא. לא מביאים אותה כי היא לא קיימת

• אהבתי 1

STI 2004

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
בתאריך 18.9.2020 בשעה 00:18, pooh-bear כתב:

מי אמור לקנות את הדבר הזה, בישראל?

כאילו, למי שמחפש רכב פרקטי למשפחה זה אחלה, רק נורא נורא יקר. ומי שבא באמת לקנות רכב ב-300,000 ש"ח, לא ממש מחפש תדמית של סטיישן משפחתית, גם אם היא עושה 0-100 בפחות מ-5 שניות. בטח כשמדובר במותג פחות "נחשב". מילא בארה"ב ששם היא בטח עולה חצי, אבל כאן?

אני מתלבט בין בv60 לxc60, האמת שמאוד אהבתי את הv60 T8 וגם המחיר אטרקטיבי, ב300k התמורה טובה מאוד לדעתי ובאופן אישי אני מעדיף וולוו על bmw או מרצדס, וולוו פחות בולט/צעקני ולא מנקר עיניים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

אין הרבה מה להוסיף על מבחן הדרכים של פבל. סה"כ סיכום מעולה של היתרונות והחסרונות. 

מבחינת שימוש יום יומי,  הוצאות הדלק ירדו באופן משמעותי בזכות עמדת הטעינה הביתית שהותקנה ע"י מאיר. באופן תאורטי,  עד 50 ק"מ ביום,  ניתן לתדלק פעם בחודש.

רכב חלום מבחינת שימושיות, נוחות, כוח, אביזור וניראות.  לדעתי תמורה מלאה למחיר ובעיקר ביחס למתחרים. נהנתי מהרכב כל יום מחדש.

לשלילה - הרכב מנותק לגמרי מבחינת ניהוג ותחושות, הV40 הקודמת שלי הייתה טובה יותר מהבחינה הזאת בסדר גודל.

מחסור בכפתורים פיזיים וריבוי תפריטים מקשה על תפעול המולטימדיה. 

רעשי הרוח במהירות כביש 6 חזקים מדי יחסית לסגמנט. הייתי מצפה לרכב שקט יותר.

הרכב נמכר במהירות שיא של יום אחד,  לא יודע אם זה מזל, שוק מטורף של חוסר מלאים או ביקוש ספציפי לדגם הזה.

הייתי שמח לחזור לV60 שוב בעתיד.

בהצלחה!

עריכה אחרונה על ידי banji man
  • אהבתי 1

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, banji man כתב:

הרכב נמכר במהירות שיא של יום אחד

אם מותר, למה נמכר כל כך מהר? והאם הוחלף ברכב אחד מהסגמנט?

ותודה על התשובה, גם לחזק את פבל זה חשוב (בכל זאת 800 ק"מ זה הרבה, אבל לא יומיומי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 450 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...